« Моя поезія – моя жіноча доля»

26 лютого в міській бібліотеці для дорослих відбувся творчий ювілейний вечір талановитої поетеси, прозаїка, члена Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, лауреата премій Василя Симоненка, Володимира Малика,  Панаса Мирного, Міжнародної премії «Українська мова – мова єднання», автора тринадцяти поетичних та прозових збірок  нашої землячки Наталії Баклай.

Поетесу привітав  міський голова Олександр Грицаєнко, вручивши їй  Почесну грамоту обласної Ради, знак до неї та цінний подарунок.

Начальник  міського управління культури  і мистецтв Юрій Литовченко сказав багато добрих слів на адресу Наталії Баклай, привітавши її з ювілеєм.

Тепло здоровили  ювілярку голова літоб’єднання ім.О.Донченка  Олександр  Міщенко , який вручив Почесну нагороду Слава України IV ступеня з пам’ятним знаком, письменник Анатолій Устименко , поет Андрій Дальній   та інші шанувальники її творчості.

Приємною несподіванкою для ювілярки став візит гостей з Лохвичини на чолі з поетом і співаком Валерієм Червоненком, який виконав пісні на слова Наталії Баклай.

Не менш приємним доповненням до усіх чудових слів на адресу ювілярки стали пісні на її вірші у виконанні Анатолія  Куценка та Олени Тесленко , а викладач музичної школи Інна Дігтяр подарувала поетесі свою авторську пісню.

Захоплено слухали поетичне слово Наталі Баклай з її останньої збірки «Серцевина» гості зустрічі. Творчий вечір  пройшов в теплій та дружній атмосфері.
Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua