«Бог створив тварин, щоб відігріти наші холодні серця»: виставка графіки Олександра Мірошніченка

        5 жовтня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка графіки Олександра Мірошніченка «Бог створив тварин, щоб зігріти наші холодні серця», присвячена Всесвітньому дню захисту тварин.

Виставку відкрив директор Лубенського краєзнавчого музею Віктор Верещака, надавши слово для вітання начальнику міського управління культури і мистецтв Юрію Литовченку, а до його вітань приєдналися: голова громадського об’днання художників Лубенщини «Пектораль» Аліна Гончарова-Цівінська, художник і брат автора виставки Володимир Мірошниченко, художники Володимир Пашкевич, Лариса Моравська-Шебалкова, член Національної спілки архітекторів України Микола Босенко. На завершення пролунали теплі слова від митця і творця дивовижної виставки про тварин Олександра Мірошніченка.

Гра на акордеоні студентки Лубенського фінансово-економічного коледжу Юлії Стеценко чудово доповнювала свято.

Олександр Мірошніченко народився у 1964 р. м. Донецьк. З 1972 по 1982 рр. навчався в школі №2 м. Лубни Полтавської області, де також закінчив художню школу.

У 1986 закінчив Київський технікум легкої промисловості за спеціальністю «удожник-модельєр». До 2016 року проживав в м. Луганськ, де і працював за фахом біля 10 років.

Перша персональна виставка відбулась у 2005 році. Роботи знаходяться у приватних колекціях як в нашій країні, так і за кордоном: Росії, Німеччині, Польщі та Ізраїлі.

Останні  роки працював за спеціальністю у Китаї. З 2016 року проживає в Лубнах. У галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею це перша персональна виставка митця. 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua