«Час цвітіння»: виставка живопису Ярослава Милосердного

 23 липня у галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відкрилася виставка живопису Ярослава Милосердного «Час цвітіння» (м. Жовті Води).

На святкове відкриття виставки прибула творча інтелігенція нашого міста. Член Національної спілки художників, голова правління громадської організації «Художників Лубенщини «Пектораль» Аліна Гончарова, яка від імені художників Лубенського краю привітала Ярослава Милосердного із знаковою для митця подією і побажала творчих успіхів. Емоційно насиченим був виступ члена Національної спілки письменників України Раїси Плотникової, яка подарувала всім присутнім поезію «Моя церква – ліс». До неї долучилися художник із м. Гребінки, близький друг митця Олег Макогон та член Національної спілки художників України Олександр Василенко.

Науковий співробітник краєзнавчого музею Юлія Новоселецька вручила художнику квіти від колективу музею. Насамкінець Ярослав Милосердний подякував всім присутнім за теплу зустріч у Лубнах.

На відкриття виставки з ним приїхали дорогі  його серцю люди – дружина Ольга та донечка Софійка.  Яскравим доповненням до дійства було музичне вітання у виконанні студента Полтавського музичного училища ім. М. В. Лисенка Тимофія Іллюхіна. Гостей надзвичайно вразила віртуозна гра на акордеоні.

Милосердний Ярослав Миколайович народився 16 червня 1986 року в смт. Іванівка Одеської області. Закінчив Іванівську середню школу та дитячу музичну школу по класу акордеон та мав певні здобутки, є дипломантом конкурсу.

Закінчивши школу після невеликої перерви, вступив до Південно-українського національного педагогічного університету  ім.  Костянтина  Дмитровича Ушинського на  художньо-графічний факультет.

Активна виставкова діяльність почалась у листопаді 2016 року. Відтоді  бере участь в  багатьох обласних, Всеукраїнськіх виставках НСХУ у Києві, Дніпрі, Сєвєродонецьку, Кропивницькому та в Лубнах. Кандидат до вступу до Національної спілки художників України.

У своїй творчості віддає перевагу роботі на повітрі та любить пленер. Хоча деякі твори відтворює з уяви, все одно відштовхується від природи, натурного матеріалу.

Тож у залах галереї буяє весна, квітнуть квіти, зачаровують своєю красою пейзажі, кличуть до покаяння і покути храми.

        

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua