«Мелодія душі»

Напередодні Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями у відділенні денного перебування Територіального центру соціального  обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбулася ціла низка цікавих та змістовних заходів.

Відділення денного перебування є  центром  розвитку різнобічних інтересів пенсіонерів нашого міста, саме тому, напередодні відбувся  майстер-клас у популярній  на даний час техніці  хенд-мейку з виготовлення квіткових прикрас з флоамірану  в рамках роботи клубу «Творча майстерня». Рукодільниці освоїли  нову техніку, обравши для втілення задуму чудові квіткові композиції, які прикрасять домашній інтер’єр наших  відвідувачів.  За дві години кожна з учасниць уже тримала в руках прекрасні витвори.

В рамках роботи  творчого клубу «Натхнення»  був проведений інтерактивний захід: «Натхненний музикою» до 190-річниці з нагоди смерті Людвіга Ван Бетховена. Під час заходу учасники клубу мали можливість глибше ознайомитися з творчістю Бетховена, дізнатися історію появи на світ таких його шедеврів як «Місячна соната» та «Аделаїда».  Все життя геніального композитора та музиканта було прикладом незламності людського духу та оптимізму, адже кращі свої твори він написав, втративши слух. Після інформаційного блоку відбулася конкурсна та концертна програми, де учасники мали змогу розкрити свої таланти.

Змістовний та цікавий  захід відбувся в рамках клубу «Берегиня» -  «Мелодія душі». Відвідувачі територіального центру мали змогу почути та побачити тих людей,  у яких   є талант від Бога – вміння і бажання писати вірші і пісні, якими  вони оспівують, прославляють природу, рідний край і тим самим несуть любов і світлі почуття до своєї України.

Тож на концерті-зустрічі глядачі прослухали вірша та пісні досить відомого  поета та композитора Миколи Кочерги, поетеси Валентини Гавриш-Кравченко та поета – початківця  Володимира Павленка.

Взагалі всі  заходи були наповнені атмосферою розуміння, щирості та душевної теплоти.

Завідувач відділення

денного перебування Людмила Полюлях

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua