«Над світом українська вишивка цвіте»

На початку заходу  "Над світом українська вишивка цвіте" відбулося відкриття виставки робіт сім’ї  Підюрчиних. Присутніх привітали директор бібліотеки Валентина Сьомак та керівник громадської організації "Твій Світ" Олександр Чепур. Вони зазначили, що саме спільна творча діяльність по – справжньому об’єднує людей різних поколінь, сприяє передачі досвіду від старших до молодших та допомагає молоді отримати необхідні життєві навички.

У ході зустрічі звучали народні  пісні у виконанні аматорського колективу «Бабусеньки», вітальні слова та розповідь про свій творчий шлях і здобутки  від Домініки Тодорівни Підюрчиної та її доньок  - Марії  і Георгіни.

Учасники різних поколінь мали можливість почути вірші, взяли участь у практичній вправі, яку підготувала психолог проекту Юлія Пода та спілкувались під час частування. Слова вдячності звучали від голови Спілки жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України" Раїси Кошель, директора центру соціального обслуговування (надання послуг) виконавчого комітету Лубенської міської ради Наталії Сухонос та інших.

На завершення вишивальниці отримали подяки та пам’ятні подарунки. Організатори впевнені, що подібні зустрічі у форматі клубу значно поліпшують якість життя осіб похилого віку, особливо тих, хто постраждав від націонал соціалізму та допомагають їм якомога довше жити в суспільстві.

Захід відбувся в рамках проекту "Організація роботи волонтерських соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал- соціалізму", який реалізовується за підтримки Німецького федерального фонду "Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє" в рамках програми фонду "Місце зустрічі: діалог".


Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua