«Священне, давнє, вічне»: до Міжнародного дня пам’яток та історичних місць

18 квітня відзначається Міжнародний день пам’яток та історичних місць. З нагоди цієї дати в міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича провели історичну мандрівку «Священне, давнє, вічне». Окремо про Замкову гору, на якій у XVII столітті знаходилась резиденція князів Вишневецьких, розповів краєзнавець Сергій Швецов.

Науковий працівник Лубенського краєзнавчого музею Тамара Дяченко, яка також займається вивченням  та  популяризацією  культурної спадщини, ознайомила присутніх , а це були студенти медичного училища, та небайдужі до минулого рідного краю мешканці нашого міста, з архітектурними пам’ятками  Лубенщини, а саме: будинком   колишнього жіночого єпархіального училища (нині ЗОШ №10), колишнього окружного суду (нині адмінбудинок районних установ), колишньої земської лікарні (нині дитяча поліклініка), церкви Різдва Пресвятої Богородиці , Спасо-Преображенський собор, що знаходиться на території  унікальної пам’ятки духовності, історії та архітектури Мгарського Спасо- Преображенського монастиря та іншими. Розповіла вона і про пам’ятники та меморіальні дошки нашого міста.

Окремо про Замкову гору, на якій у XVII столітті знаходилась резиденція князів Вишневецьких, розповів краєзнавець Сергій Швецов. Виступи супроводжувались цікавою презентацією даних пам’яток культури.

Підготувала і провела захід завідуюча бібліотекою Світлана Голуб.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua