«Здоров'я нації – майбутнє держави»: про захід у міській бібліотеці

      7 квiтня – Всесвiтнiй день здоров'я.  Напередоднi у міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича відбулась бесіда для учнів  9-го классу ЗОШ №1  та користувачів бібліотек «Здоров'я нації – майбутнє держави» .

        Ще давньогрецький філософ Сократ свого часу казав: «Перша сходинка до щастя - здоров'я».  А здоров'я людини – це і найбільша цінність як її самої, так і всього суспільства, адже саме така людина, живучи повноцінним життям, приносить велику користь суспільству, а це головне багатство держави та основа її процвітання і добробуту.  

        Цікава і змістовна була бесіда про здоровий спосіб життя лікаря-інтерна Олександра Семаки, який також професійно і аргументовано відповів на питання присутніх. Про видатних лубенців Олексія Бутовського, Андрія Ромоданова та Віру Роїк, для яких невтомна, наполеглива праця та здоровий спосіб життя були головними чинниками, розповіла науковий працівник Лубенського краєзнавчого музею Тамара Дяченко.

        Вірш «Здоров'я – то найбільше щастя» прочитала учениця ЗОШ №1 Марина Калюжна.

        Увазі присутніх були запропоновані відеоролик  пісні Володимира Висоцького та презентація на тему бесіди. В читальному залі бібліотеки діє книжково- ілюстративна виставка «Як зберегти здоров'я».

        Підготувала і провела захід провідний бібліотекар Людмила Спесивцева.

 

Провідний бібліотекар

 міської бібліотеки для дорослих

 ім. В.Леонтовича

 Людмила Спесивцева.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua