Єднаймося задля добрих справ !

Уже стало доброю традицією, напередодні Різдва, спільно з територіальним центром Лубенської міської ради відвідувати людей з обмеженими фізичними можливостями, підтримувати спілкуванням, вітати зі святами і, звісно ж, вручати дарунки. Адже, переконані, що саме такі зустрічі підсилюють святковість, додають віри та позитивних емоцій тим, кому випало долею боротися з холодними вітрами життєвих випробувань.

          Любити і співчувати, бути милосердними – це ті життєві риси, які притаманні громадській організації спілці жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», яку очолює Раїса Кошель

«Ми раді тому, що поміж нас є добрі й щирі люди, які готові допомогти, поділитися і залишитись в цей непростий час людиною з великої літери,  – говорить Раїса Кошель.  -  Я щиро вдячна депутату обласної ради Руслану Ляшку, приватним підприємцям Миколі Тютюннику та Дмитру Тараненку, нашим партнерам - соціальним установам міста. Завдяки їм, люди з обмеженими фізичними можливостями відчувають підтримку та нові сили для того, щоб боротися і жити».

Тож давайте всі разом долучатись до добрих справ, віддаючи частинку душі та тепла тим, хто потребує допомоги.

 

 

 

Директор територіального центру

Наталія Сухонос


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua