"І знову свято на нашій вулиці"

Вже традицією стало запрошувати на такі заходи, для зустрічей з дітьми учасників бойових дій, інвалідів Великої Вітчизняної війни. Тож на свято були запрошені ветерани, які народилися й святкують свій день народження в серпні місяці.

Тетяна Денисівна Філюшкіна після закінчення медичного училища попала на фронт, врятувала життя не одній сотні поранених бійців і офіцерів, сама була тяжко поранена. Загальний стаж роботи в медицині складає 56 років! Повною несподіванкою для всіх присутніх було те, що Тетяна Денисівна відзначила свій 90-річний ювілейний День народження. Міський голова Олександр Грицаєнко під бурхливі оплески дорослих і дітей від щирого серця привітав ювілярку, вручив їй грамоту та цінний подарунок. До привітань приєдналася депутат міської ради Наталія  Омельяненко.

Наступні вітання прозвучали на адресу Василя Олексійовича Чалого, який відзначив свій черговий день народження саме в ці дні. За професією військовий, танкіст. Воював з німецькими окупантами, звільняв нашу рідну Україну, потім з японськими мілітаристами. Після війни продовжував службу в Лубенській Чапаєвській дивізії (16 років!). Його військовий стаж складає 30 років! Василя Олексійовича також тепло привітали міський голова Олександр Грицаєнко і депутат міської ради Наталія Омельяненко, вручивши цінний подарунок.

Свято продовжувалося.

- Мені дуже приємно, - наголосила Наталія Сухонос, - розповісти вам про двох чудових жінок - активістів нашого мікрорайону, які в серпні місяці також святкували свій День народження:

Кошель Раїса Олександрівна - голова спілки "За майбутнє дітей України" - жінка, яку ми зустрічаємо на всіх заходах в нашому мікрорайоні і по всьому місту. Вона не байдужа як до долі ветеранів, так і до долі дітей. Цікаві книжки отримали діти на святі від Раїси Олександрівни.

Омельяненко Наталія Іванівна - депутат міської ради, має свій виборчий округ, але ми можемо з впевненістю сказати: вона наш депутат, бо відкликається й допомагає вирішувати різні питання. Особлива подяка їй від наших ветеранів.

Від імені мешканців голова вуличного комітету Тамара Владиславівна Гончаренко вручає квіти й коробки цукерок шановним жінкам.

І ось на святі крокують майбутні першокласники, яких всі проводжають в шкільне життя. Хоч ходитимуть всі вони до різних шкіл, а це школи №1, 4, 6, 10, але житимуть, як і раніше, поруч - на одній або сусідніх вулицях, розповідатимуть перші шкільні новини, опановуватимуть науку знань. Це Тригуб Аня, Савчук Вадим, Воскобойнік Анастасія, Марченко Антон, Подолій Аліна.

Депутат міської ради Олександр Семенюта нахиляється до кожного першокласника, говорить теплі, щирі слова, вручає кожному шкільний набір першокласника, в якому все, щоб розпочати шкільну науку. Хай щастить вам в житті, наші майбутні школярики!

Впродовж всього літа разом з нами приймав участь в усіх заходах маленький хлопчик Михайлик Ярошенко. Він активно включився в усі конкурси, розваги, які проводили діткам школярі-волонтери. Його помічали на святі вулиці Анни Керн і в центральному парку відпочинку. А сьогодні в Михайлика маленький ювілей, йому виповнилося 2 роки! Міський голова Олександр Грицаєнко, як чоловік чоловіка привітав маленького хлопчика, вручив йому дитячі подарунки. Рости здоровим і щасливим, на радість рідним і суспільству, наш маленький іменинник!

Продовжив свято відділ у справах сім’ї та молоді, яким керує Світлана Скиба. В яскравих костюмах спеціаліст відділу Тетяна  Підпала та волонтери Молодіжної ради так завзято, з ентузіазмом проводили різноманітні конкурси, ігри, розваги і діти, наче метелики, порхали навкруг них.

На святі всі діти отримали цікаві подарунки, а головне - заряд енергії на довгий час.

Фінальною частиною свята став батут, якого з таким нетерпінням чекали діти. Відразу вишикувалася величезна черга, бо кожному хотілося пострибати, показати свої здібності. А передав батут на свято дітям пастор Ігор від церкви "Ковчег", бо сам знаходився у відрядженні, а його помічник Василь Іванович зробив все, щоб діти отримали задоволення від такого захоплюючого батуту.

- Свято вдалося! - стверджували всі присутні, яким так не хотілося розходитися по домівках.

За літо всі дітки підросли, відпочили, набралися сили, через кілька днів менші підуть до дитячого садочка, а школярики до школи. Тож в добру путь, дорогі дітки!

 

 

Голова вуличного комітету

вулиці Анни Керн

Тамара ГончаренкоДодати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua