Про внесення змін до порядку ведення реєстру неприбуткових установ та організацій

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2017 р. №195 (далі – Постанова №195) внесено зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з нього, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. №440 (далі -  Порядок).

Відповідно до внесених змін, збільшено терміни з 10 до 30 днів для подання контролюючому органу реєстраційної заяви та копій документів у разі зміни організаційно-правової форми неприбуткової організації або внесення змін до її установчих документів, у тому числі установчих документів організації  вищого рівня, на підставі яких вона діє.

Зазначений Порядок приведено у відповідність до Законів України від 15 травня 2003 року №755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», від 6 жовтня 2016 року №1667-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо уточнення окремих положень про оподаткування неприбуткових організацій», від 21 грудня 2016 року №1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні».

Постанова №195 опублікована в газеті «Урядовий кур’єр» від 31.03.2017 №61 і з цієї ж дати набрала чинності.

 

Сектор організації роботи

Лубенської ОДПІ

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інформує Лубенська ОДПІ Інформує податкова служба Про внесення змін до порядку ведення реєстру неприбуткових установ та організацій

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Інформує Лубенська ОДПІ Інформує податкова служба Про внесення змін до порядку ведення реєстру неприбуткових установ та організацій

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua