Зарахування платежів на нові бюджетні рахунки розпочнеться третього січня 2020 року

З 1 січня 2020 року введено в дію рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів, зарахування платежів на які розпочнеться з третього січня 2020 року.

Рахунки відкриті Державною казначейською службою України відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203 (зі змінами), та на виконання вимог Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік», Бюджетного кодексу України, наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 № 11 «Про бюджетну класифікацію» (зі змінами).

Інформація про реквізити нових бюджетних рахунків розміщена на офіційному порталі ДПС України http://tax.gov.ua та субсайті територіальних органів ДПС у Полтавській області (у рубриці «Бюджетні рахунки») за посиланням  http://poltava.tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/.

 

Головне управління ДПС у Полтавській області


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Інформує Лубенська ОДПІ Інформує податкова служба Зарахування платежів на нові бюджетні рахунки розпочнеться третього січня 2020 року

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Інформує Лубенська ОДПІ Інформує податкова служба Зарахування платежів на нові бюджетні рахунки розпочнеться третього січня 2020 року

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua