Лубенський протитуберкульозний диспансер

    Юридична адреса закладу:     м Лубни, вул. Пушкiна, 21   тел. (053 615)   24-66 

    Лубенсъкий протитуберкулъозний диспансер був заснований i розпочав свою роботу з 3 березня 1923 року. 3 2000 року диспансер переведений на обласне фiнансування i перейменовано на Лубенсъкий обласний протитуберкулъозний диспансер. Диспансер складаєтъся з амбулаторного вiддiлення, яке знаходитъся за адресою м. Лубни, вул. Пушкiна, 21 та стаціонарного вiддiлення, яке знаходитъся на територiї Лубенсъкого району, а саме в с. Тарандинцi, вул. Ленiна,5.

   Загалъна площа амбулаторного вiддiлення складає 285 м2, а загалъна площа вcix будiвелъ cтаціонapy складає 1169 м2.

   Дообстеження хворих та встановлення дiагнозу туберкулъозу проводитъся на базi амбулаторного вiддiлення диспансеру, який обслуговує жителiв міста Лубен та району. В диспансерi також проводиться амбулаторне, контрольоване лiкування хворих, робота у вогнищах та з контактними по туберкулъозу.

   Cтаціонарне вiддiлення Лубенсъкого обласного протитуберкулъозного диспансеру вiдкрито на базi розформованого обласного протитуберкулъозного санаторiю в 1998 poцi, територія якого становить 2,13 га, та складаєтъся з лiкувалъного корпусу та десяти пiдсобних окремо стоячих примiщенъ.

   В cтаціонарнoмy вiддiленнi лiкуютъся xвopi з п' яти районiв областi, а саме: Лубенського, Гребiнкiвсъкого, Оржицъкого, Хоролъсъкого та Чорнухинсъкого. Вiддiлення спочатку було розраховано на 24 лiжко-місця, та поступово розширено до 39 лiжок.

   Очолює Лубенсъкий обласний протитуберкулъозний диспансер з 2003 року Гребенюк Марина Павлiвна. 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Охорона здоров’я Інші медичні заклади Лубенський протитуберкульозний диспансер

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua