Із чергового засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

28 липня у приміщенні виконкому відбулося чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді, де обговорено ряд проблемних питань стосовно стихійної торгівлі в м. Лубни та порядку надання послуг з вивезення  та захоронення твердих побутових відходів.

Проблема стихійної торгівлі на території м. Лубни не нова і над вирішенням цієї, так би мовити, складної дилеми відповідні служби працюють не один рік поспіль у тісній співпраці з міською радою. Проте, питання й досі залишається відкритим, адже на остаточне його розвְ’язання впливає багато різних чинників і найголовніший – свідомість тих, хто, попри заборону та штрафні санкції, продовжує реалізовувати продукцію поза межами ринку.

Тож саме з обговорення даної теми члени Громадської ради розпочали спілкування, заслухавши виступи голови Спілки підприємців Лубенських ринків, секретаря Громадської ради Надію Реву, директора КП «Лубенський міський ринок» Олександра Семенюти, директора Лубенського ринку Полтавської облспоживспілки Євгенія Ананка.

Про роботу міської комісії з ліквідації стихійної торгівлі розповіла заступник начальника управління економічного розвитку та торгівлі Тетяна Остапко, а представник Лубенського відділення Національної поліції Сергій Гордієнко відповів на запитання стосовно реагування на дану проблему  правоохоронних органів.

Тож після обговорення усіх аспектів питання члени Громадської ради звернулися з пропозицію активізувати роботу міської комісії з ліквідації стихійної торгівлі та встановити у відповідних місцях інформаційні стенди про заборону.

Не менш актуального звучання на засіданні набуло питання щодо якісного надання послуг з вивезення  та захоронення твердих побутових відходів. Як доповіли керівники підприємств КП «Чисте місто» та ТОВ «Чисте місто плюс», дані підприємства працюють згідно робочого графіка та докладають усіх можливих зусиль для того, аби Лубни виглядали ошатними, а сміття на вулицях було менше. Проте, і тут дається в знаки людський фактор, культура, вихованість та свідомість громадян, а також надмірна завантаженість вищезгаданих підприємств, нестача техніки для вивезення сміття, ресурсів, працівників, тощо.  У процесі спілкування стало відомо також, що КП «Чисте місто» та ТОВ «Чисте місто плюс» мають намір підвищити тарифи на даний вид послуг, оскільки сплата за екологічний збір також зросла. Власними думками та пропозиціями активно ділилися присутні: Артур Коряк, Василь Піцура, Фелікс Банков, Олександр Чепур та інші.

Заслухавши усі аргументи очільників даних комунальних підприємств, члени Громадської ради взяли інформацію до відома та висловили побажання, щоб останні працювали також і в напрямку покращення якості надання послуг населенню.

Більш детальну інформацію про засідання Громадської ради при Лубенській міській раді можна буде прочитати на сторінках нашого сайту трохи згодом.


 

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua