Із чергового засідання виконкому

Свою роботу чергове засідання виконкому розпочало з розгляду проекту рішення питання Про хід реформування первинної ланки медицини у м.Лубни. Насамперед було заслухано виступ головного лікаря комунального Лубенського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Олени Пучки, яка розповіла про мету та ознайомила з основними напрямками даної реформи, звернувши увагу на те, що останньою також передбачено складання спеціальної декларації (угоди) громадян з лікарем. При цьому, як зауважила далі Олена Юріївна, пацієнт має право самостійно  обирати  собі лікаря.

Члени виконкому Віктор Сивуха, Віталій Руденко та інші поставили Олені Пучці запитання стосовно порядку складання декларації та співпраці з медпрацівниками в умовах реалізації реформи, а отримавши вичерпні відповіді, проголосували за даний проект рішення.

Також серед головних питань порядку денного - про  виконання Програми з організації громадських робіт у м.Лубни за 2017 рік,  інформацію про що надав начальник управління соціального захисту населення Віктор Щербак.

З ходом впровадження малопотужного ефірного радіомовлення у м.Лубни членів виконкому ознайомила в.о.головного редактора КУРМР «Радіо-Лубни» Оксана Семака, проте робота з даного напрямку триває.

Серед додатково винесених на розгляд виконкому питань:

про затвердження переліку об’єктів з капітального ремонту багатоквартирних  будинків на 2018 рік згідно Програми  співфінансування  капітальних ремонтів багатоквартирних будинків у м.Лубни на 2017-2020 рок;

про затвердження переліку об’єктів поточного ремонту покриття вулиць м.Лубен на 2018 рік згідно Програми утримання та ремонту доріг у м.Лубни на 2018 рік;

про затвердження переліку об’єктів поточного ремонту асфальтобетонного покриття вулиць м.Лубни на 2018 рік згідно Програми з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг та тротуарів міста Лубни на 2016-2018 роки;

про надання додаткової пільги зі сплати за користування житлово-комунальними послугами членів сімей загиблих учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів.

У рамках затвердження будівельних питань розглядали: про промислову, громадську та житлово-комунальну забудову, про надання містобудівних умов і обмежень для проектування об’єкта будівництва, про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами.

Проте, проект рішення з питання про затвердження базового тарифу для визначення плати за користування місцями розташування спеціальних конструкцій для розміщення зовнішньої реклами, що знаходяться в комунальній власності, членами виконкому не був підтриманий.

Упродовж роботи виконавчого комітету було розглянуто й ряд інших питань, з прийнятими рішеннями детально можна ознайомитись на нашому офіційному сайті.


Comments  

 
+2 #1 Цікавлюся 05.04.2018 13:41
питання: де можна побачити відео запис засідання виконкому? (Чи виконується рішення ради про онлайн трансляцію засідань, якщо ні, то чому?)
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua