Із тріумфом вас, випускники!

31 липня о13.00 у кінотеатрі «Київська Русь» відбулося урочисте вручення відзнаки "За особливі успіхи у навчанні" випускникам закладів загальної середньої освіти 2020 року. Із 240 випускників медалями відзначено 42, а саме: 35 – золотими та 7- срібними. Крім того, 78 учнів ЗНО здали на" відмінно".

Захід відбувся з дотриманням усіх необхідних карантинних умов та обмежень.

Попри досить специфічні, незвичні умови, в яких завершувався цьогорічний навчальний рік, лубенські учні показали відмінні результати у навчанні та були відзначені «За особливі успіхи у навчання». Церемонія нагородження випускників відбулася у просторій залі кінотеатру «Київська Русь».

Насамперед до успішних, талановитих, зовсім дорослих юнаків та дівчат звернувся начальник управління освіти Мирослав Костенко, який привітав із вдалим та результативним закінченням навчання одинадцятикласників, висловив вдячність і колективам викладачів, і самим учням, і, звісно, батькам, які не стояли осторонь навчально-виховного процесу, що останні пів року характеризувався досить специфічними умовами і відбувався у режимі дистанційної освіти.

Настановчі слова на адресу молоді звучали зі сцени від міського голови Олександра Грицаєнка. Він подякував усім освітянам та учням, яким довелося закінчувати напружений  навчальний рік у досить складний період випробувань та побажав вже тепер вчорашнім школярам вдало обрати самостійний шлях в житті та досягти бажаних висот.

Під оплески присутніх Мирослав Володимирович  та міський голова вручали відзнаки "За особливі успіхи у навчанні" випускникам закладів загальної середньої освіти, як цьогоріч здобули 35 золотих та 7 срібних медалей.

У перервах між урочистою церемонією вручення нагород творчо обдаровані діти, справжні зірки лубенської та шкільних сцен, приготували для медалістів,  їхніх наставників та батьків пісенні вітання.>

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua