Із відкриття виставки художніх робіт В.Семенюти з нагоди 80-річного ювілею

27 лютого у приміщенні Лубенської галереї образотворчого мистецтва відкрито виставку художніх робіт до 80-річного ювілею визнаного майстра пензля, почесного громадянина Лубен, в минулому головного архітектора міста, члена НАХУ Володимира Семенюти. Привітати поважну та дуже шановану людину до просторої зали галереї завітали чисельні колеги, влада міста та району, друзі, ЗМІ.

Не дивлячись на  погодні примхи, сильну заметіть, мороз та вітер, що панували цього дня у місті, у приміщенні Лубенської галереї зібралося багато знаних людей. Більшість з них – представники творчої еліти: письменники, поети, художники, музиканти, артисти, журналісти та звичайні громадяни, хто поважає Володимира Івановича не лише за його видатний талант, а й за  виняткові людські якості.

Як про місцеву легенду Лубенщини про ювіляра говорив міський голова Олександр Грицаєнко, який відзначив неоціненний внесок Володимира Івановича у розвиток міста, його архітектуру, розбудову, що розпочалась ще за часів, коли він обіймав посаду головного архітектора міста. Проте, як зауважив Олександр Грицаєнко, думка такого досвідченого  майстра своєї справи, його знання досі дуже цінує громада міста і це слід передавати у спадок молодим.

Вітаючи ювіляра та бажаючи йому многая літа, міський голова вручив  Володимиру Семенюті почесну грамоту Лубенської міської ради за багаторічну самовіддану працю та з нагоди ювілейної дати.

До вітань приєднався голова районної ради Григорій Угляниця, начальник відділу містобудування та архітектури Андрій Шмонденко, начальник управління культури та мистецтв Юрій Литовченко, колега Григорій Тягло, голова благодійного фонду «Слово» ім. В.Малика Олександр Сиченко, директор Калайдинцівської школи, депутат районної ради Сергій Мисник.

      Як відомо, саме Семенюта є автором пам’ятника Т.Г.Щевченку, воїнам 337-ої дивізії, ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, великого  герба Лубенського району та ще багатьох-багатьох цікавих робіт, проектів, ескізів, картин. Тож у своєму виступі маестро згадав часи молодості, свою працю з багатьма колегами в часи, коли Лубни активно розбудовувалось і ці спогади були світлими, добрими,теплими.

     Чимало колег завітало також цього дня, аби особисто засвідчити свою глибоку повагу винуватцю події: Микола Босенко, Олександр Василенко, Ірина Казакова, Ольга Таран, Марина Сацура, колишній однокласник Володимир Величко. Уклінно дякував Володимиру Івановичу за  бронижелет, який він купив кілька років тому, продавши власні полотна, учасник АТО Віталій Лотоцький (м.Миколаїв), це була зворушлива сцена, що не залишила байдужим нікого.

Звісно, окремого слова заслуговує художній талант митця, про що говорили представлені роботи на виставці в галереї, проте авторство та стиль Володимира Івановича відомий, впізнаний, він відрізняється своєю оригінальністю та самобутністю.

Серед прихильників багатьох талантів Володимира Семенюти і артисти міського будинку культури: Олена та Богдан Ніколаєві, учні музичної школи Інна Аношкіна, Стас Рябцев, Дарина Коваленко. 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua