Із загальноміського свята обдарованих дітей «Майбутнє твориться сьогодні»

     11 квітня у приміщенні ЗОШ №10 відбулося загальноміське свято «Майбутнє твориться сьогодні». Це традиційний захід, де вшановують кращих учнів –переможців обласних предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, тих, хто показав високий рівень знань на Міжнародних конкурсах з різних дисциплін, хто якнайкраще заявив про себе в навчанні та творчості.

      На загальноміському святі, де був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, було відзначено також вчителів загальноосвітніх шкіл.

Традиційне свято розумних, здібних, талановитих, обдарованих «Майбутнє твориться сьогодні» зібрало учнів та освітян загальноосвітніх закладів Лубен у просторій актовій залі ЗОШ №10.

37 призових місць у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 26 – на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт - про ці та про інші вагомі успіхи говорилось зі сцени.

Розпочинається урочистий захід виступом хорового колективу спеціалізованої школи №6  під  керівництвом Світлани Кочубей.

Далі під оплески присутньої аудиторії на сцену запрошували учнів, яких відзначено у номінації «Інтелектуальна надія» - переможці обласних олімпіад. Премії вручав міський голова Олександр Грицаєнко, який відзначив, що саме такі розумні та талановиті діти – надія і майбутнє нашого міста та держави. Також Олександр Петрович висловив вдячність вчителям та наставникам за гідне навчання та виховання підростаючого покоління.

У номінації «Відкрий світ для себе» нагороджували учнів, які отримали призові місця на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт. Премії вручав начальник управління освіти Мирослав Костенко.

Вшановано також кращих учнів-переможців обласних етапів VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка, XVIII Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика, Міжнародного конкурсу з українознавства та креслення.

Знайшли своїх господарів і нагороди у номінаціях «Ерудит року», «Юний інтелектуал».

Належним чином пошановано не менш талановитих, мудрих, самовідданих наставників – учителів різних дисциплін, чиї вихованці ( і навіть не один) стали переможцями.

Так, у номінації «Учитель року» названо імена учителя економіки спеціалізованої школи №6 Ніни Ворожбит, учителя географії Оксани Соколовської, учителя інформатики Ольги Золоткової - викладачів цього ж навчального закладу.

Крім того, Ніна Ворожбит та Оксана Соколовська були відзначені також і в номінації «Гордість Посульського краю».

За результатами роботи з обдарованою  учнівською  молоддю у номінації «Школа року» почесну грамоту вручено педагогічному колективу спеціалізованої школи №6.

Від освітян виступила учитель ЗОШ №2 Людмила Корніяченко, вона побажала колегам та вихованцям шкіл великих звершень та висловила вдячність міському голові Олександру Грицаєнку за підтримку обдарованої молоді  та освітньої галузі в цілому.

Із заключним словом перед присутніми виступив начальник управління освіти Мирослав Костенко, який відзначив, що лише наполегливою працею, високими стремліннями, відмінним навчанням можна досягти значних перемог. Також Мирослав Володимирович висловив вдячність чисельним  педагогічним колективам шкіл міста за самовіддану працю на нелегкій освітянській ниві.

А святкові пісенно-танцювальні композиції усім нагородженим  та гостям свята дарували: команда КВН «Кадри» (ЗОШ №1), квартет ЗОШ №2 (керівник Ольга Чеверда), учні ЗОШ №3 Світлана Гризовська та Максим Курило (керівник Вікторія Михель) та театральний колектив ЗОШ №4 «Калейдоскоп» ( керівники: Світлана Коробицька, Лариса Тягній та Антоніна Гулак).

 Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua