Із звітних зборів активів мікрорайонів №4 та №5

1 березня у приміщенні музичної школи відбулися звітні збори ради мікрорайону №4 (голова ради мікрорайону  Ігор Онікієнко). Днями звітував також актив мікрорайону№5,інформацію про що надали завжди активні секретарі вищезгаданих мікрорайонів.

 Тож на зборах у мікрорайоні №4 були присутні: міський голова  Олександр Грицаєнко, секретар міської ради  Олександр Карпець, депутати міської ради:  Тетяна Алєксєєва,  Людмила Глущенко,  Ніна Жук, Інна Обмок,  Максим Муха, Алла Кисіль, Олексій Шкляр, начальник організаційного відділу виконавчого комітету Наталія Уварова, головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого комітету міської ради Лілія  Андрущенко, депутат обласної ради  Руслан Ляшко, головний лікар міського центру ПМСД  Олена Пучка, інспектор муніципальної служби правопорядку  Олена Богинич, дільничий офіцер поліції  Володимир Колісник,  голови вуличних та будинкових комітетів, голови комісій, активісти та мешканці мікрорайону.

         Головуюча зборів  Ніна Жук надала слово секретарю мікрорайону  Ірині Сенеко,  яка проінформувала присутніх про організовану і проведену роботу радою мікрорайону №4 за 2017 рік. В обговоренні звіту активну участь взяли Ніна Охріменко, Наталія Собко, Микола Горбатко, Ольга Терещенко, Руслан Ляшко, Оксана Ніколаєва та Олексій Шкляр, визнавши роботу ради мікрорайону «добре».

Міський голова подякував головам вуличних та будинкових комітетів за активну громадську роботу на користь територіальної громади міста, відзначивши подяками виконавчого комітету Лубенської міської ради Петра Радомського, Юлію Медведську та Віктора Панченка.

Обговорювалися питання щодо програми співфінансування, яка діє в місті, а саме ремонт  доріг, тротуарів, багатоквартирних будинків, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, благоустрій парків та ставків.

Про реформи в медичній сфері та підписання декларацій сімейних лікарів з жителями міста,  надала інформацію головний лікар Лубенського міського центру ПМСД Олена Пучка.

До слова запросили депутата обласної ради Руслана Ляшка, який проінформував присутніх щодо роботи, яка була проведена на виборчому округу, який він представляє в обласній раді.

Конструктивно та динамічно проводилися звітні збори і в мікрорайоні №5. Рада мікрорайону прозвітувала перед присутніми про роботу за 2017 рік. У процесі обговорення піднімалися питання комунальної, соціальної сфери, цікавилися мешканці і медичною реформою та застосуванням її на практиці.

Поінформувала присутніх щодо реформи головний лікар ПМСД Олена Пучка. На зборах обговорювалися й інші питання, наприклад, співпраця з депутатами, благоустрій території міста і зокрема обслуговування загальноміських комунікаційних мереж та інше.

Звучали також конкретні пропозиції щодо благоустрою та збереження тротуару на проспекті Володимирському після проведення капітального ремонту.

Перед мешканцями та активістами виступив міський голова Олександр Грицаєнко, заступник міського голови Олександр Діденко, депутати обласної ради Руслан Ляшко, Олександр Сірик.

На зборах було також окреслено й основні напрямки плану роботи ради мікрорайону на наступний рік.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua