Із звітно-виборчих зборів ГОІ "Ветерани Чорнобиля"

1 лютого в приміщенні виконкому відбулись звітно-виборні збори Лубенської міської громадської організації інвалідів "Ветерани Чорнобиля". Участь у обговоренні важливих питань організації взяв міський голова Олександр Грицаєнко, депутати обласної ради Руслан Ляшко, Олександр Сірик, а також депутати міської ради, запрошені.

Перед початком роботи звітно-виборчих зборів звучить "Гімн чорнобильців", після чого присутні заслухали звіт голови Лубенської міської громадської організації інвалідів «Ветерани Чорнобиля»  Віктора Собка про роботу організації та звіт заступника голови правління Лариси Погребняк про роботу правління.

Доповідачі проінформували присутніх про основні напрямки діяльності та про заходи, проведені за останній період. Так, за три роки, відколи була створена ГОІ «Ветерани Чорнобиля», членами організації систематично проводилися збори, вирішувалися питання соціального захисту учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, організовувалися робочі поїздки до столиці, ініціювалося багато інших ділових зустрічей, пов’язаних з вирішенням важливих для ліквідаторів питань як на місцевому, так і на державному рівні.

Крім того, члени організації (де налічується близько 70 чоловік) ведуть активне суспільно-культурне життя, беручи участь у творчих конкурсах, змаганнях, святкових заходах, організовуючи також і цікаві екскурсії та поїздки до інших міст, тощо.

Тож давши високу оцінку роботи ГОІ «Ветерани Чорнобиля», присутні затвердили обидва звіти на оцінку «відмінно». У зв’язку з цим було висловлено чимало добрих слів вдячності на адресу керівництва організації. Тож шляхом голосування присутні чорнобильці  на посаду голови знову обрали Віктора Собка, а заступником Ларису Погребняк, інших членів керівного складу.

Присутній на зборах міський голова Олександр Грицаєнко висловив задоволення роботою організації, відзначивши її  ефективність та зазначивши, що лубенські ліквідатори  результативно працювали не лише в останній період, а й протягом усіх трьох років існування осередку. Він також додав, що це гарний приклад для інших чорнобильських організацій, яким, на думку Олександра Петровича, добре було б об’єднатися на шляху до вирішення спільних питань.

Своїми думками перед присутньою аудиторією поділились депутат обласної ради Руслан Ляшко та депутат міської ради Тетяна Алексєєва, які давно і тісно співпрацюють з ГОІ «Ветерани Чорнобиля», інші запрошені.

Насамкінець, згідно регламенту, на звітно-виборчих зборах затвердили основні напрямки діяльності організації, план роботи на 2019 рік та розмір добровільних внесків.

Крім того, заступник голови правління організації Лариса Погребняк оголосила про намір надіслати лист-звернення від чорнобильців до кандидатів на пост Президента України щодо їх готовності підтримувати та захищати законні права ліквідаторів, гарантовані державою, що було підтримано присутніми.
 

 

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua