’Про звітно-виборчі збори чорнобильських організаційׄ

Під час таких зустрічей члени вищезгаданих організацій заслуховували звіт керівного складу щодо використання коштів, призначених для потреб організації, аналізували результати роботи за останній період, окреслювали плани на майбутнє та обговорювали здебільшого питання соціального захисту.

Так, зокрема голова міськрайонної ГО "Чорнобильці Лубенщини" Василь Піцура, розпочинаючи звітно-виборчі збори, нагадав, що протягом останнього року відійшло у вічність троє членів даного осередку, взагалі ж по місту та району за цей період померло 38 ліквідаторів. Пам’ׄять про них було вшановано хвилиною мовчання.

Також, за згодою присутніх та за результатами голосування, члени організації прийняли рішення про делегування свого очільника, Василя Піцури, для участі в установчих зборах при формуванні нового складу Громадської ради при Лубенській міській раді.

Найбільш активно обговорювалися питання стосовно соціального захисту чорнобильців-ліквідаторів: виплати пенсій, лікування та оздоровлення, права на користування пільгами у громадському транспорті, тощо.

Беручи активну участь у обговоренні, міський голова Олександр Грицаєнко відзначив дієвість роботи міськрайонної ГО "Чорнобильці Лубенщини" і зазначив, що міська рада в силу своїх повноважень завжди намагається підтримувати чорнобильців, як у захисті їхніх законних прав, так і надаючи фінансову допомогу. Наприклад, минулого року влада знайшла можливість виділити кошти на оздоровлення ліквідаторів, на виплату допомоги вдовам- членам організації. Крім того, близько 100 тис. грн. суми відшкодувань чорнобильцям (за результатами позовів, на рішення суду) також надійшло через службу казначейства, що свідчить хоч і не про невеликі, але все-таки позитивні, поступові зрушення у вирішенні соціальних питань членів організації.

Також перед присутніми виступив представник управління праці з поясненнями щодо системи нарахувань різних видів соціальних виплат ліквідаторам аварії на ЧАЕС та депутат обласної ради Олександр Сірик, який пообіцяв свою підтримку чорнобильцям і  відповів на окремі запитання.

По закінченню зборів привітали ювілярів та вручили грамоти за активну участь у діяльності у організації.

 

 

 

 

 

 

 


 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua