75 років стабільності: фінансово-економічний коледж відзначив ювілейну дату

Свою діяльність коледж розпочав у 1944 році як сільськогосподарський технікум. У 1997 році технікум було підпорядковано Полтавському сільськогосподарському інституту. З 2001 року його перейменовано в технікум ПДАА. А з 2005 року заклад отримав назву Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА.

Щирим і трепетним був виступ з нагоди ювілейної дати коледжу його директора, відмінника аграрної освіти та науки України Тетяни Орошан, яка привітала колектив, назвавши заклад стабільно успішним, згадала також період навчання у цих стінах, подякувала пенсіонерам та поважним гостям, які завітали. Також очільниця відзначила з нагоди події найкращих представників викладацького складу та працівників коледжу.

У такий особливий день колектив-ювіляр приймав багато  приємних, теплих слів вітань від колишніх викладачів, студентів, випускників, чисельних гостей та колег.

Згадав і свої найкращі студентські роки, а разом з тим і прізвища багатьох улюблених викладачів міський голова Олександр Грицаєнко. Олександр Петрович привітав винуватців події з ювілейною річницею, вручив грамоти виконавчого комітету Лубенської міської ради та пам’ятний подарунок – фотокаталог «Лубни на перехресті століть».

Звучали привітання від голови РДА Тетяни Качаненко, яка також нагородила багатьох грамотами.

А потім ще довго не припинялися виступи та вручення подарунків від чисельних почесних гостей, колишніх очільників закладу - заслуженого працівника освіти України Андрія Снісаренка, директора закладу 2004-2014 років, відмінника аграрної освіти Лідії Огієнко, колег:  директора лісотехнічного коледжу Романа Сендзюка та керівника медичного училища Алли Кузьменко. Надсилали вітання зі сцени декан факультету обліку та фінансів Полтавської державної аграрної академії Людмила Дорогань-Писаренко, доктор історичних наук, професор Тамара Шаравара, доктор філологічних наук, професор Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка Михайло Наєнко та багато-багато інших давніх друзів і почесних гостей.

Чудовим доповненням до святкової програми стали яскраві концертні номери за участю студентів та викладачів закладу-ювіляра.


 Додати коментар


Захисний код
Оновити

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua