На відкритті персональної виставки Олега Литвинова

17 березня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відбулося відкриття персональної виставки живопису та графіки члена НСХУ Олега Литвинова. Гарним доповненням до свята стали виступи учнів Лубенської музичної школи: дуету у складі Іллі Кучерука та Насті Ватулі, а  також  Влада Зілінського (викладач Лариса Потенко). На відкриття завітали учні школи № 1, у якій навчався Олег Литвинов.

Проблеми підліткового віку: шляхи їх подолання

Нещодавно Лубенським міським  центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проведено засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків, на тему «Проблеми підліткового віку, шляхи їх подолання». На зустріч, яка відбулася у «Кабінеті, дружньому до молоді» Лубенської КЦМЛ, були запрошені прийомні мами: Наталія Гафарова, Оксана Платонова та Юлія Філатова. Адже саме у їх сім’ях виховуються діти підліткового віку.

Професійне свято відзначали працівники житлово-комунальної сфери

17 березня у приміщенні виконкому відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.  У день професійного свята кращим представникам сфери присвоювались звання «Ветеран праці»,  вони нагороджувались Почесними грамотами від обласного керівництва та міської ради,  також на їхню честь було організовано невелику святкову концертну програму.

У Лубнах для молоді проводять інтерактивні вистави, до яких долучаються глядачі

У рамках соціального проекту юним лубенцям показають вистави форум-театру на теми, що є актуальними для підліткового середовища. Черговий захід відбувся 16 березня у  Лубенській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6. 

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі

14 березня  під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка відбулося третє за поточний рік засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Лубенської міської ради. На порядку денному розглядалися питання соціального та правового захисту дітей-сиріт та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Працювала робоча група з питань енергетичної безпеки

15 березня у приміщенні виконкому відбулося засідання робочої групи з питань обговорення плану енергетичної безпеки м.Лубни. Участь у обговоренні теми взяв міський голова Олександр Грицаєнко, представники комунальних підприємств та організацій Лубен.

До 155 – річчя від дня народження О. Бекетова

У  міській бібліотеці для дорослих ім. Володимира Леонтовича для учнів  школи № 10 провели краєзнавчу годину «Видатний зодчий», захід присвячувався  155 –річчю  від дня народження видатного українського  зодчого, академіка архітектури  Олексія Бекетова.

У місті розпочались суботники

         З початком весни у нашому місті почали проводити суботники, а незабаром на найближчому засіданні виконкому буде офіційно оголошено про початок місячника чистоти та озеленення. Активно включилися у проведення заходів з  благоустрою у мікрорайонах Лубен.

З турботою про людей похилого віку

Турбота про людей похилого віку  -  невід’ємна частина здорового суспільства. Щоб продовжити повноцінне життя людям старшого віку необхідні не лише якісне харчування та медичне обслуговування, а й активне наповнене життя та дозвілля. Саме вирішенню цієї проблеми була присвячена зустріч міського голови Олександра Грицаєнка з представниками громадської організації «Global Christian Support». На зустрічі були також присутні  голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко та директор компанії "Буд-буд", радник голови облдержадміністрації  Сергій Корнієнко.

Вихованці Лубенської музичної школи стали переможцями обласного конкурсу «Юний віртуоз Полтавщини»

10 березня 2017 року у приміщеннях мистецьких навчальних закладів м. Полтави, відповідно до розподілених номінацій відбувся обласний конкурс «Юний віртуоз Полтавщини» виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

Даний конкурс започаткований та проведений Обласним методичним кабінетом навчальних закладів мистецтва та культури за сприяння Управління культури Полтавської обласної державної адміністрації з метою стимулювання та реалізації духовного, творчого потенціалу учнів, патріотичного виховання підростаючого покоління, пошуку та підтримки юних обдарувань, розкриття та розвитку творчої індивідуальності, виконавської майстерності учнів.

Сторінка 2 з 262

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua