Відбулося позачергове засідання міської комісії з питань ТЕБ, НС та БЖН

          16 жовтня під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення на якому було розглянуто одне питання:

Про епідемічну ситуацію на території м. Лубни в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом          SARS-CoV-2.

Депутати підсумували свою роботу доброю справою

            15 жовтня, після проведення 58-ї сесії міської ради 7 скликання, останньої  у цій каденції, депутати міської ради зробили добру справу на згадку для лубенців, висадивши молоді деревця у Центральному парку культури та відпочинку.

У Лубнах дітям загиблих воїнів АТО вручалися кулони-обереги «Батьківське серце»

16 жовтня  ГО «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини» разом із представниками відділу у Полтавській області Міністерства у справах ветеранів України вручали лубенським дітям , батьки яких загинули у зоні АТО/ООС, кулони-обереги «Батьківське серце». З гостями Лубен зустрілися міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова та родини загиблих героїв.

КП «Шляхрембуд» працює над плановими завданнями

Багато завдань з ремонтних робіт автошляхів міста протягом усього року лежить на працівниках Лубенського КП «Шляхрембуд», які виконують плановий ремонт на різних дільницях автошляхів міста та у його мікорайонах.

У Лубнах вшанували захисників України

14 жовтня у Лубенському парку ім.О. Донченка відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України, а також покладання квітів до пам’ятника воїнам Лубенщини, загиблим у зоні АТО/ООС. З нагоди події під час заходу військовослужбовців,  учасників АТО/ООС та волонтерів було відзначено нагрудними знаками, орденами та медалями, грамотами від обласного та керівництва міської ради.

Захід відбувся із врахуванням карантинних обмежень.

На Лубенщині провели день бійця територіальної оборони

10 жовтня підрозділи територіальної оборони Лубенщини провели день бійця територіальної оборони . Участь у навчаннях зі стрільби взяв міський голова Олександр Грицаєнко, також долучилися військовослужбовці як Лубен, так і сусідніх районів.

Проведено засідання міської комісії з питань ТЕБ, НС та БЖН

          6 жовтня під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка проведено позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення на якому було розглянуто першочергові питання з даного напрямку.

У Лубнах почався осінній призов

        6 жовтня на території Лубенського військкомату відбулося чергове відправлення для служби до лав української армії юнаків, які досягли призовного віку. Як відомо, в Україні стартував осінній призов, відповідно до чого, запропонувати виконати обов’язок перед Батьківщиною планують  понад 13,5 тис. осіб. У Кабміні запевняють, що призов громадян віком 18-19 років проводять за їхнім бажанням - за письмовою заявою.

Інформує Служба у справах дітей

Стаття 52 Конституції України говорить, що виховання дітей та піклування про них — основний обов'язок громадян України. Тобто, батьки, які народили дитину зобов’язані належним чином її виховувати та забезпечувати дитині належні умови проживання та повноцінного розвитку.

Саме в родині беруть початок норми поведінки, трудові навички, цінності – те, що згодом буде становити саму сутність дитини. Але, на жаль, є сім’ї, які повністю або частково втратили свої виховні можливості через ті чи інші причини. Як наслідок,  в таких сім’ях об'єктивно чи суб'єктивно складаються несприятливі умови для виховання дітей.

Сторінка 2 з 397

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua