У Лубнах відбулося навчання для волонтерів

01 листопада 2018 року в приміщенні молодіжного центру, що діє на базі Лубенської центральної районної бібліотеки ім. Володимира Малика відбулось навчання «Бути волонтером – це для мене». Перше установче навчання організували в рамках проекту посилення всебічної підтримки жертв націонал-соціалізму. До участі у якості спікерів запросили досвідчених волонтерів попередніх проектів. А учасниками заходу стали добровільні помічники, працівники та партнери проекту. Заохочували під час навчання і нових його учасників.

Проведено чергове функціональне навчання з питань цивільного захисту населення

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.10.2013 року № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань  цивільного захисту», розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 21.11.2017 р. № 778 «Про затвердження Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області з навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту на 2018 рік», «Плану основних заходів цивільного захисту  міста Лубни на 2018 рік»,  затвердженого розпорядженням міського голови № 41 р від 07.02.2018 року з 23 по 25 жовтня в м. Лубни викладачами вищої категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Анатолієм Ніколенком, Тетяною Литвин, Віктором Пиляєм для осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту.

Літоб’єднанню ім. Донченка - 95!

27 жовтня у приміщенні РБК відбувся творчий вечір з нагоди відзначення 95-річчя від заснування літературного об’єднання ім.О.Донченка. Представників інтелігенції одного з найстарших літературних осередків на Україні привітав міський голова Олександр Грицаєнко, колеги по творчості, прихильники та друзі.

До 74-ої річниці визволення України

27 жовтня лубенська громада разом з керівництвом міської ради вшанувала героїв та жертв Другої світової війни. Цього року відзначаємо 74-ту річницю визволення України.

Як вже відомо, День визволення України в нашій державі відзначають щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини за межі України. Це свято офіційно встановлено, відповідно до Указу Президента України від 20 жовтня 2009 року.У ході визволення України – протягом січня 1943 – жовтня 1944 років на її території радянськими військами проведено 15 наступальних операцій, із них 11 стратегічних і 4 фронтові.

Соціальні служби міста провели черговий рейд "Діти вулиці"

Днями службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з відділенням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено черговий профілактичний захід (рейд) «Діти вулиці».

Виставка «Декоративно-прикладне мистецтво»

У галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького 25 жовтня відкрилася виставка спеціалізації декоративно-прикладного мистецтва Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені І. П. Котляревського.

Виставку відкрив начальник управління культури і мистецтв виконкому Лубенської міської ради Юрій Литовченко, який сам родом із Гадяцького району, привітавши своїх земляків з відкриттям чергової виставки,  адже в нашій галереї роботи коледжу уже представлені вдруге, емоційним і сповненим тепла став виступ  члена НСХУ, голови громадської організації «Художників Лубенщини «Пектораль» Аліни Гончарової, яка в свій час була випускницею цього навчального закладу, до неї долучилася науковий співробітник музею Юлія Новоселецька, привітавши коледж від імені колективу краєзнавчого музею.

Про поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні

24 жовтня Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була організована робоча зустріч з питань взаємодії державного і громадського сектору при роботі  з підлітками, які практикують ризиковану поведінку. В ході зустрічі, в якій взяли участь лікар-інфекціоніст кабінету довіри Лубенської КЦМЛ, головний лікар та соціальний працівник Лубенського обласного наркологічного диспансеру, фахівець Лубенського відділу ДУ «Центр пробації», спеціалісти служби у справах дітей виконавчого комітету міської ради, заступники директорів з виховної роботи і практичні психологи коледжів та училищ міста, була презентована ініціатива БО «Світло надії» «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків  в Україні».

Робота - співзвучна душі

Восени, в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня виявляють милосердя, дарують добро і любов не тільки зі службового обов’язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Соціальному працівнику доводиться зустрічатися з різними проявами життя людини, і саме така робота – це мистецтво налагодити зв’язки між підопічними. Для багатьох соціальних робітників слова Івана Франка –  «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» стали сенсом життя.

На освяченні Храму Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ

21 жовтня відбулося освячення Храму Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ, що у центрі Лубен по вулиці Я. Мудрого. Неординарна подія зібрала духовенство багатьох міст України, владу Лубен та вірян. На присутніх чекав також майстер-клас з виготовлення янголів та святкове частування.

Влада міста вітала працівників харчової промисловості

19 жовтня  з нагоди професійного Дня працівників харчової промисловості міський голова Олександр  Грицаєнко  привітав працівників ПАТ «Лубенський молочний завод» та вручив відзнаки багатьом представникам трудового колективу.

Сторінка 2 з 326

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua