Змінено термін подання щорічних декларацій

17 березня 2020 року набрав чинності Закон України «Про внесення до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»  https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20.

Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення.

Розпочинається голосування за проєкти Громадського бюджету - 2020

Сьогодні розпочинається етап голосування за проєкти громадського бюджету міста Лубен 2020 року. У цьому році було подано 17 проєктів. Три з них були відхилені Координаційною радою,  ще один - структурними підрозділами (про причини відхилення повідомлені автори). Таким чином, до голосування допущено 13 проєктів. Всі вони опубліковані на он-лайн платформі https://lubny-budget.e-dem.in.ua/#/projects і доступні для голосування в електронному вигляді.

Про перевірку підприємств роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, підприємств ресторанного господарства та побутового обслуговування, інших об’єктів м. Лубни

19 березня поточного року робоча група з організації виконання та контролю за дотриманням суб'єктами господарювання, впроваджених у місті карантинних та обмежувальних заходів розпочала свою роботу та провела перевірку з метою інформування працівників закладів громадського харчування, торгівлі  та сфери побутового обслуговування у  місті щодо негайного закриття закладів на період карантину.

Серед установ, що перевірялись   — підприємства роздрібної  торгівлі  продовольчими та непродовольчими товарами,  підприємства ресторанного господарства та побутового обслуговування та інші.

Було перевірено  69 об’єктів, з них :

- проведено роз’яснення     – 25 об’єктів;

Графік роботи Лубенського УДМС на період карантину

У зв’язку з веденням карантину з 21.03.2020 встановлено такий режим обслуговування суб’єктів звернення територіальними підрозділами УДМС України в Полтавській області.

Про заборону спалювання сухої трави

Шановні жителі м. Лубни та Лубенського району слід розуміти, що для виникнення пожежі достатньо необережно кинутого недопалку чи сірника або необережного поводження з вогнем при розведенні багаття, що може призвести до непоправних наслідків: знищення будівель, матеріальних цінностей та травмування людей. Пожежі, спричинені спалюванням сухої трави, небезпечні тим, що за короткий проміжок часу набирають великих розмірів.

Зупинки громадського транспорта обробляються

Як і було анонсовано раніше, 19 березня КП «Чисте місто» обробило дезінфікуючими засобами зупинки громадського транспорту. На період дії карантину така обробка буде здійснюватися щоденно за оголошеним раніше графіком.

Графік обробки дезінфікуючими засобами зупинок

       Комунальне підприємство"Чисте місто" надає графік обробки   дезінфікуючими засобами зупинок м.Лубни. Обробка буде здійснюватися щоденно за наступним графіком:

Рішення позачергового засідання виконавчого комітету про запобігання поширенню на території міста Лубни гострої респіраторної хвороби COVID-19

З метою недопущення поширення особливо небезпечних хвороб було прийняте рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради «Про запобігання поширенню на території міста Лубни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Важлива інформація!


Увага! Лубенським центром первинної медико-санітарної допомоги створено «гарячу телефонну лінію», де ви зможете отримати відповіді на всі запитання, які вас цікавлять.

Телефон 095 417 11 77Питання карантину обговорили з представниками релігійних общин

16 березня у міській раді відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Грицаєка з настоятелями храмів та церковних общин, які проводять свою діяльність на території міста Лубен. Мова йшла про заходи з попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID 19, спричиненої вірусом SARS-CoV-2.

Сторінка 2 з 377

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua