Все в твоїх руках

11 вересня у Лубенському міськрайонному відділі з питань пробації відбулося чергове групове тематичне заняття для осіб, засуджених до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі.

Влада вітала рятувальників Лубенщини

14 вересня влада міста та району привітала колектив особового складу 18-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Лубен 3-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Полтавській області. З нагоди професійного свята – Дня рятівника кращі були відзначені грамотами та пам’ятними знаками.

Лубенська дітвора в Дібрівці

Ді́брівка — мальовниче село в Миргородському районі , що на Полтавщині, 11 вересня радо зустрічало лубенців. Вже не один рік поспіль громадська організація «Союз жінок трудівниць «За майбутнє дітей України» (голова Раїса Кошель) разом з партнерами ПОМГО «Твій світ» (керівник Олександр Чепур) , центральною книгозбірнею імені Володимира Малика (директор Валентина Сьомак), громадським об»єднання «Спільна справа» (керівник Анастасія Ляшенко) в рамках заходів, присвячених святкуванню Дня міста Лубни влаштовує екскурси історичного та краєзнавчого характеру.

"Моє прадавнє місто над Сулою"

12 вересня, з нагоди святкування Дня міста та 75-ї річниці визволення Лубен  від німецько-фашистських загарбників у Другій світовій війні, в міській бібліотеці для дорослих пройшла  краєзнавча відео-мандрівка «Моє прадавнє місто над Сулою». На захід завітали студенти першого курсу  медичного училища.

Виставка авторської ляльки-мотанки Олени Сухоцької

В галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка авторської ляльки-мотанки Олени Сухоцької, м. Київ, на якій представлено близько трьох десятків ляльок. Вони вирізняються українським глибинним колоритом і відображають тепло, яке вкладено в них майстринею при творенні, захоплюють своєю неповторністю і відображенням найдрібніших деталей.

Відлуння Другої світової

Будь-яка війна повна людських трагедій, а тим більше Друга світова, яка була найбільш жорстокою і трагічнішою за всю історію людства. Знаково, що згадати про це довелось і лубенцям напередодні відзначення 75-ї річниці визволення міста. 5 вересня на міському цвинтарі по вулиці Гайдая відбулося перезахоронення останків червоноармійця, який з серпня 1942 року вважався зниклим безвісти – Назара Григоровича Когута.

Розпочати приватне будівництво тепер можливо без втручання посадових осіб

В Україні запрацювала перша автоматизована електронна адміністративна послуга – реєстрація повідомлення про початок будівельних робіт на підставі будівельного паспорта. Зокрема, це стосується будівництва приватних, садових та дачних будинків заввишки не більше двох поверхів та площею до 300 м², а також господарських будівель та споруд, гаражів.

Вшанували спортсменів

З нагоди  Дня фізичної культури і спорту в Україні в Лубнах традиційно відбувся легкоатлетичний пробіг вулицями міста серед учнівської, студентської молоді та серед дорослих. Метою й завданням пробігу є широке залучення населення, працівників трудових колективів, учнівської та студентської молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганди легкої атлетики, здорового способу життя. Стартував святковий пробіг минулої суботи о 9.00 ранку.

Про проведення профілактичного заходу (рейду) «Канікули»

Днями службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з відділенням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено черговий профілактичний захід (рейд) «Канікули».

Новий подарунок дітям від "Гармонії"

Цікава непересічна подія відбулася у нашому місті 4 вересня.  О 16 годині поблизу Лубенського молочного заводу ТМ «Гармонія» зібралося чимало гостей, серед яких переважна більшість – діти. І це не дивно. Адже цього дня свої двері для дітлахів міста відкривав Центр творчості «Гармонія» - позашкільний заклад європейського зразка, який запрошує всіх бажаючих займатися цікавою справою та розвивати творчу обдарованість.

Сторінка 2 з 321

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua