Призовників відправили до лав Збройних Сил України

Захист Вітчизни та служба в Збройних Силах України є почесним обов’язком кожного громадянина України. У сьогоднішніх непростих умовах, коли під загрозою знаходяться незалежність та суверенітет нашої держави – це не просто слова. 18 квітня Лубенським військовим комісаріатом було здійснено першу урочисту відправку 13-ти призовників до Полтавського обласного збірного пункту для подальшого проходження служби у лавах Збройних Сил України.

Привітання міського голови Олександра Грицаєнка з Великодніми святами

Шановні лубенці!

Дорогі земляки!

 

Щиро і сердечно вітаю вас з великим християнським святом – Світлим Воскресінням Христовим!

Весняний день Пасхи Христової є святом торжества правди над неправдою, добра над злом, віри над безвір’ям. Великдень є ствердженням, що після Голгофи завжди настає Воскресіння, після тяжких випробувань завжди настають хвилини радості.

Міський голова привітав з Великоднем багатодітні та прийомні сім’ї

13 квітня у приміщенні виконкому проводили традиційну акцію "Великодній кошик" для дітей з багатодітних та прийомних сімей. Продуктові набори та запашні паски до одного з найбільших  християнських свят вищезгадані  лубенські родини отримували  особисто з рук міського голови Олександра Грицаєнка, за присутності керуючого справами виконкому Маргарити Комарової, начальників та спеціалістів соціальних служб.

Із засідання Громадської ради

12 квітня у приміщенні виконкому відбулося чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді, участь у якому взяв секретар міської ради Олександр Карпець,  начальник фінансового управління Тамара Романенко, начальник відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва  Олександр Сосна, головний спеціаліст відділу сім’ї, молоді та спорту  Іван Тузов, депутати міської ради, інші запрошені.

Музичний калейдоскоп

9 квітня о 10 годині ранку у приміщеннях Полтавського музичного училища ім. М.В. Лисенка та Полтавської дитячої музичної школи №1 ім. П.І. Майбороди відбувся обласний конкурс «Музичний калейдоскоп» виконавської майстерності учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) у номінаціях «Ансамблі малого складу» та «Ансамблі великого складу».

"Острову троянд " у Дитячому містечку бути: ще одна ініціатива "Спілки Самаритян"

Перед Великоднем , що символізує відродження та зміни на краще, керівник програми «Партнерство заради спасіння дітей», міський голова Олександр Петрович Грицаєнко, разом з керуючим справами міськвиконкому Маргаритою  Комаровою та начальником ССД Тетяною  Башлій, відвідав Лубенський дитячий соціально-реабілітаційний центр «Надія».

«Безмежний всесвіт очима дітей»

З 10 по 15 квітня у Лубенському центрі реабілітації дітей-інвалідів проходить тиждень, присвячений  Дню  космонавтики, який став відмінним приводом продовжити патріотичне і громадянське виховання дітей, сформувати або підтримати почуття завзятості, прагнення до досягнення мети, гордість за звершення свого народу. Дітки з педагогічним персоналом створили яскраву виставку малюнків та творчих поробок з різних матеріалів на тему «День космонавтики».

Сторінка 2 з 267

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua