У міській галереї відкрилася виставка, присвячена Любові Початко

1 листопада  в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відкрилася виставка, присвячена пам’яті самобутньої художниці Любові Початко. 2 листопада минає 10 років від дня смерті авторки багатьох яскравих полотен, лауреата літературно-мистецької премії імені В. К. Малика, яка усе життя на своїх картинах оспівувала красу навколишнього світу, тендітну вроду квітів, створювала дивовижні натюрморти.

Про питання медицини: пресконференція зі ЗМІ

29 жовтня у приміщенні Лубенської дитячої поліклініки відбулася пресконференція за участю очільників медичних закладів та місцевих ЗМІ, під час якої було обговорено ряд важливих питань сьогодення та розвитку галузі Лубен в умовах реалізації медичної реформи.

Ініціатором подібної зустрічі стало управління охорони здоровְ’я виконкому міської ради, запросивши до обговорення нагальних питань функціонування медичної галузі безпосередньо керівництво мережі лікувальних установ: головного лікаря ЦМЛ Сергія Наталенка, головного лікаря міського Центру ПМСД Олену Пучку та головного лікаря стоматологічної лікарні Олексія Співака, інших колег.

Професійне свято зустріли працівники соціальної сфери

1 листопада у приміщенні музичної школи відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери. На святковому заході  було відзначено багатьох представників та цілі колективи, чий внесок у цій сфері гідно відзначений владою міста та громадою. Артисти міського будинку культури приготували захопливу концертну програму, учасниками якого став  Анатолій Куценко, фолькльорний колектив «Мальви» та багато інших.

Про черговий рейд, здійснений службою у справах дітей

З метою запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності, соціальному сирітству, проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства, було проведено черговий профілактичний рейд по сім’ях за участю спеціалістів служби у справах дітей, фахівця Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектора Лубенського відділу поліції.

У Лубенській дитячій бібліотеці відбувся обласний семінар-практикум

23 – 24 жовтня Лубенська міська  бібліотека для дітей приймала  гостей з усієї  Полтавщини. Для участі в  семінарі-практикумі "Модернізація змісту діяльності спеціалізованих бібліотек для дітей Полтавщини в реаліях сьогодення" зібралися працівники районних, міських бібліотек для дітей, головних бібліотек об’єднаних територіальних громад області.

У музеї провели краєзнавчу годину "Лубни і кіно"

        Краєзнавча година «Лубни і кіно», присвячена кіномистецтву, відбулася у Лубенському краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького. Молодший науковий співробітник музею Тетяна Сафронова розповіла про перші кінопокази , які проходили в Лубнах на початку ХХ століття та зачитала уривки із спогадів лубенців Сергія Тимофєєва, Івана Маньковського, Петра Лубенського. Відвідувачі музею дізналися про те, яким чином наше місто пов’язане з першим звуковим фільмом «Путівка у життя»  та постатями славетних режисерів: Івана Кавалерідзе, Леоніда Гайдая та Сергія Параджанова.

До 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України

28 жовтня, у День вигнання нацистських окупантів з України,  лубенці та влада міста, члени ради ветеранів та ветеранів 25-ї Чапаєвської дивізії зібралися на невеликий мітинг біля вічного вогню, що на площі Слави. Полеглих героїв було вшановано хвилиною мовчання, покладено квіти до вічного вогню.

У міській раді відбулося виїзне засідання представників Кабінету Міністрів України

24 жовтня у приміщенні виконкому відбулося виїзне засідання представників Кабінету Міністрів України. У продовження зустрічі в Хоролі з керівниками органів місцевого самоврядування з питання реформи децентралізації, яка відбулася кілька тижнів тому, народний депутат України Анастасія Ляшенко ініціювала зустріч у Лубнах - центрі потенційно нового Лубенського округу, до якого увійдуть сім районів області.

Комунальне господарство міста отримало нову техніку

Комунальне господарство міста отримало чергову нову техніку, завдяки підтримці міської ради та депутатів. За словами  Олександра Грицаєнка, це не останнє поповнення транспортного парку Лубен «свіжими» одиницями.

Вручення ключів від нової техніки відбулося якраз до Дня автомобіліста та дорожника, біля головного приміщення Лубен.

З плеяди поборників української незалежності

Днями відбулася чергова зустріч у Лубенському краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького, яка була присвячена  140 – річчю від дня народження політичного та державного діяча, ученого-економіста Миколи Порша.

Сторінка 2 з 363

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua