Лубенських студентів навчали, як протидіяти торгівлі людьми

9 січня міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено відеолекторій для кураторів студентських груп Лубенського фінансово-економічного коледжу з питань запобігання та протидії торгівлі людьми. Як наголосив директор центру Віктор Цибал, ця проблема набуває все більшої гостроти та актуальності в умовах спрощеного перетину кордонів та збільшення масштабів заробітчанства серед українців, викликає занепокоєння правоохоронних органів, соціальних служб, педагогів, батьків. Адже серед трудових мігрантів більшістю є молодь, вчорашні школярі та студенти, котрі прагнуть нового досвіду і гідних заробітків.

Увага! Інформація про ускладнення погодних умов

За повідомленням Полтавського обласного центру з гідрометеорології вдень 11 січня по території Полтавської області, очікуються значні опади у вигляді снігу та мокрого снігу (1 рівень небезпеки - жовтий).

У зв’язку із погіршенням погодних умов та з метою запобігання й зменшення ризику виникнення надзвичайних ситуацій, які можуть викликати людські жертви і матеріальні збитки, нагадуємо про необхідність:

Свято книги у міській бібліотеці

Першого робочого новорічного дня  Лубенська міська бібліотека для дітей зібрала своїх юних користувачів на зустріч із новими книгами, що стали справжнім новорічним дарунком для маленьких книголюбів.

Лубенські діти знову серед кращих!

15 грудня  у м. Києві відбувся XV ювілейний  Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс-фестиваль KIEV ART TIME – яскрава подія в світі мистецтва. Лубенські діти знову показали свої таланти якнайкраще та вибороли призові місця.

Доторкнутись до Симоненкового Різдва

Делегація лубенців взяла участь у літературно-мистецькому заході в с. Біївцях, біля легендарної хати, де народився наш поет-земляк В. Симоненко. Традиційно тут відбулося нагородження переможців літературно-мистецької премії імені В. Симоненка за 2018 рік.

Олександр Грицаєнко привітав з Різдвом дітей центру «Надія»

Свято Різдва Христового приносять радість та духовне наповнення. Це - не зовнішня традиція певних обрядів, але глибоке переконання християн у серці та душі про народження Спасителя світу.

Міський голова привітав батьків першої, народженої дитини у 2019 році

4 січня міський голова Олександр Грицаєнко відвідав пологове відділення Лубенської КЦМЛ, де привітав родину першої, народженої дитини у 2019 році. До привітань приєдналися працівники міської ради, медперсонал, рідні.

Свято для дітей провели у реабілітаційному центрі

27 грудня в Лубенському центрі реабілітації дітей-інвалідів відбулися святкові ранки для дітей молодшої, середньої та старшої груп.

Для вихованців молодшої групи та батьків новорічним подарунком була лялькова вистава за мотивами казки  «Рукавичка», яку підготували спеціалісти Центру.  Діти молодшої групи грали в різні новорічні ігри, долучилися до прикрашення саморобних новорічних ялиночок у дуже незвичний спосіб, за допомогою ялинкових прикрас на прищіпках та водили хороводи.

«За кришталевою завісою Зими»

Напередодні Нового року міська бібліотека для дітей запросила своїх читачів та їхніх батьків на святкову дитячу розвагу «За кришталевою завісою Зими». У святково прибраному залі бібліотеки, біля красуні ялинки діти побували в ролі різних казкових героїв.

Новорічне свято організували в територіальному центрі

         27 грудня відбулась святкова концертна програма для відвідувачів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради. Захід відбувся  в актовій залі залізничного вокзалу, яку гостинно надала  начальник залізничного вокзалу Ніна Єндоренко .

Катер "Лубни" отримав новорічні подарунки від лубенців

Новий рік – це свято, яке завжди хочеться зустріти з найріднішими людьми, у теплому родинному колі. Проте, не всі можуть це зробити саме так. Наші воїни змушені готуватися до свята на своїх бойових постах. Вже традиційно (на жаль), напередодні Нового року лубенці надсилають свої вітання й подарунки тим, хто боронить наше з вами мирне небо й спокій. Ось і цього року волонтери ВікторСивуха та Кость Перекопний  відвезли на фронт наші вітання й подарунки. Серед тих, хто їх отримав – екіпаж малого броньованого артилерійського катера «Лубни».

Сторінка 2 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua