У Лубнах відзначили День Героїв Небесної Сотні

20 лютого у сквері Героїв Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні. Лубенці разом з керівництвом  та працівниками міської ради, громадськими організаціями, учнівською молоддю вшанували пам’ять учасників Революції Гідності, склали спільну молитву за загиблими під час подій на Майдані та за мир в Україні.

«ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» інформує, що з 02 по 09 травня 2020 року відбудеться культурно-освітня поїздка до Італії, Словенії, Угорщини

«ВІДКРИТИЙ СВІТ МОЛОДІ» інформує, що з 02 по 09 травня 2020 року в рамках діяльності організації відбудеться культурно-освітня поїздка до Італії, Словенії, Угорщини (програма додається).

Метою поїздки є створення умов для інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, ознайомлення з культурно-історичною спадщиною зазначених країн.

 У ході поїздки передбачається проведення тренінгу «Пізнаємо світ спілкуючись», спрямованого на особистісний і соціальний розвиток, формування навичок ефективного спілкування та взаємодії.

У міській бібліотеці провели захід, присвячений В.Малику

21 лютого виповнюється 99 років від дня народження видатного українського письменника, автора пригодницьких та історичних романів Володимира Малика. Протягом багатьох десятиліть твори Володимира Малика з захопленням читають діти, молодь і дорослі. На думку дослідників творчості письменника, ніхто до нього не зміг так захопливо й водночас достовірно передати героїчне минуле нашої держави, яке сповнене неймовірними драматичними колізіями, таємницями та пригодами.

Співцю краси посульського краю

15 лютого, в день свята Стрітення Господнього, в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького було відкрито виставку творів живопису члена Національної спілки художників України, заслуженого працівника культури України Василя Семенюти з нагоди 95-річчя від дня народження. Під час роботи директором Лубенського краєзнавчого музею він був ініціатором відкриття в Лубнах галереї образотворчого мистецтва.

Презентація нової книги

          Міська бібліотека для дорослих ім. Леонтовича започаткувала новий проєкт "Авторське читання".

       На першій такій літературній зустрічі з читачем було презентовано книгу О.Міщенка "Чаша часу". Автор, головний редактор газети "Лубенщина", член НСПУ зауважив, що "твір написаний у художній формі про сьогодення, про вічні цінності, про сенс людського буття", це також глибокі філософські роздуми про долю України, її майбутнє.

«Любов усім віковим категоріям покірна»

14 лютого святкували День усіх закоханих і в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради. Для відвідувачів у рамках клубу «Натхнення»   влаштували цікаву розважальну програму.

Про Стрітенські зустрічі членів літоб’єднання ім. О. Донченка

        13 лютого в міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича відбулися  Стрітенські  зустрічі членів літературного об’єднання ім. О. Донченка та шанувальників  художнього  слова, де ведучими були  голова літоб’єднання ім. О. Донченка  Олександр Міщенко та секретар цього об’єднання Ніна Шерстюк.

"Афганський біль - рана, яка ніколи не загоюється…"

15 лютого біля пам’ятного знака на честь воїнів-учасників бойових дій в Афганістані відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військ з Афганістану. Участь у мітингу взяв міський голова Олександр Грицаєнко, в.о. голови райдержадміністрації  Сергій Сіряченко, працівники міської ради, ветерани війни в Афганістані, учасники АТО/ООС, молоде поповнення ЗСУ, чорнобильці, громадськість.

"Флористика - то моя друга професія!"

14 лютого у галереї образотворчого мистецтва відкрилася виставка флористики та соломки лауреата премії ім.В.Симоненка Валентини Панченко, присвячена 85-річчю від народження майстрині. Привітав авторку самобутніх творів, в доробку якої вже майже 1500 картин, міський голова Олександр Грицаєнко, колеги творчого цеху, друзі та поціновувачі таланту майстрині.

Чорнобильські організації Лубен провели звітно-виборчі збори

Протягом січня- лютого звітно-виборчі збори відбулись у чорнобильських організаціях міста, участь у яких взяв міський голова Олександр Грицаєнко, його заступники, працівники органів місцевого самоврядування, члени виконкому,  запрошені депутати та представники інших громадських організацій Лубен. А відтак, даними громадськими організаціями  прозвітовано про результативність  діяльності протягом минулого року та складено перспективні плани на 2020-й рік.

Сторінка 2 з 374

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua