Комфорт на пляжі забезпечує рятувально-водолазна станція

Не дивлячись на зміну спеки на невелике похолодання, все ж бажаючих відпочити біля річки вдома не втримати. Але, як повідомив начальник Лубенської комунальної рятувально-водолазної станції Микола Шостак,  кількість тих, хто прагне  освіжитися в річці, у порівнянні з початком сезону та періодом, коли температура сягала 35-40 градусів, помітно зменшилася.  Цим  і скористалася комунальна служба.

Лубенщина ділитиметься досвідом протидії булінгу з малими містами

20 липня у приміщенні Лубенської центральної районної бібліотеки ім. Володимира Малика  відбувся своєрідний старт проєкту протидії булінгу у молодіжному середовищі. Команда фахівців спільно з представниками різних зацікавлених сторін: батьків, ювенальної превенції, центру вторинної правової допомоги, громадських організацій та працівників бібліотеки провели креатив – зустріч. Сам проєкт планують реалізувати у Полтавській, Київський та Чернігівській областях та застосувати кращі практики протидії булінгу у молодіжному середовищі і інноваційні методики.

Реконструкція у відділеннях міської лікарні триває

Літо – чудова, спекотна пора для відпочинку, відпусток та розваг.  Проте, справжня спека, тільки зовсім в іншому значенні, панує у відділеннях КП "Лубенська лікарня інтенсивного лікування". Медична реформа, що внесла свої суттєві корективи, вимагає і від держави, і від місцевої влади та  керівництва лікувальних закладів чітких, скоординованих дій та поступального руху вперед.

Із персональної виставки В. Гальченка

16 липня у галереї образотворчого мистецтва ім Г. Стеллецького відкрилася персональна виставка живопису Василя Гальченка. У творчому доробку художника – 75 робіт, із яких -25  було представлено у виставковій  експозиції. Привітав автора талановитих робіт міський голова Олександр Грицаєнко,секретар міської ради Олександр Карпець, друзі, представники творчої інтелігенції.

Інформація про стан водойм


Надаємо інформацію Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» щодо результатів лабораторних досліджень води відкритих водойм: р.Сула в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка».

На дорогах працює КП "Шляхрембуд"

Літо – чи не найгарячіша пора року для працівників комунального підприємства «Шляхрембуд». Адже саме на це підприємство покладено завдання утримання всіх автомобільних доріг у місті. А від їх стану напряму залежать витрати на перевезення вантажів та пасажирів, рівень цін, певною мірою зайнятість населення та темпи розвитку економіки в цілому.

Увага! У Лубнах діють шахраї!

Останніми днями зафіксовано випадки телефонних дзвінків  мешканцям Лубен від невідомих осіб, які представляються посадовими особами Лубенської міської ради та просять перерахувати кошти за сприяння у вирішенні питань продажу нерухомості. Це - чергові шахрайські схеми. Інформацію про відомі випадки таких дзвінків подано до Лубенського відділу ГУ Національної  поліції України в Полтавській області.

Просимо вас бути пильними і обачними, не вступати в перемови з шахраями. Ні в якому разі не перераховувати кошти. А при будь-яких підозрах негайно звертатись до органів Національної поліції, СБУ та прокуратури.Нацбанк запускає кампанію «Шахрай Гудбай»!

           Національний банк України запускає Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії картковому шахрайству «Шахрай Гудбай». Кампанія  має на меті убезпечити українців від потрапляння до рук шахраїв. За статистикою,  близько 65% шахрайських дій - це соціальна інженерія, коли люди самі повідомляють шахраям платіжні реквізити своєї картки або здійснюють перекази на рахунки аферистів.

Про стан водойм та повітря

Надаємо щотижневу інформацію Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України», який здійснює моніторингові дослідження води відкритих водойм: р.Сула в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка», атмосферного повітря (за показниками: пил, діоксид сірки, діоксид азоту, свинець, шум непостійний) в контрольних точках, що знаходяться за адресами: вул. Тернівська,21, вул. Володимирський майдан 22/2, вул. Мистецька (дитячий парк імені Донченка), проспект Володимирський 27/49.

Відбулася презентація нового законопроєкту

9 липня міський голова Олександр Грицаєнко взяв участь у презентації законопроєкту № 3739 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі», який стосується підтримки локалізації продукції машинобудування при публічних закупівлях.

У виконкомі вручали подарунки багатодітним родинам

8 липня, у День родини, у приміщенні виконкому соціальна служба міста вручала продуктові набори представникам лубенських багатодітних сімей. Як і раніше, подібний захід відбувався із дотриманням усіх необхідних карантинних умов.

Сторінка 2 з 387

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua