Відбулося чергове засідання міської комісії з питань ТЕБ, НС та БЖДН

24 грудня 2019 року, в залі засідань виконавчого комітету Лубенської міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Діденка відбулось планове засіданням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення.

«Новорічна пригода в казковому лісі»

          24 грудня у кінотеатрі «Київська Русь» соціальні служби міста організували новорічне свято для дітей із багатодітних та соціально-незахищених родин. Крім перегляду цікавого казкового дійства, юні лубенці отримали подарунки до одних із найулюбленіших свят.

Подарунки до доброго свята від краєзнавчого музею


День Святого Миколая в закладах культури міста пройшов під яскравим і добрим знаком уваги до дітей. Працівники Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького також долучилися до добрих справ та підготували  подарунки юним лубенцям.

«Зимова круговерть»

Новий рік – улюблене свято нашого  дитинства, його з нетерпінням чекають дорослі і діти. Саме в ці дні, коли трапляються дива і починаються зимові свята, працівники Лубенської міської бібліотеки для дітей  підготували для своїх маленьких читачів  справжню святкову «Зимову круговерть».

«У глибині своїх дум розчиняючись…»: звітна виставка лубенських художників

Відкриття звітної виставки нових членів Національної спілки художників України за 2019 рік: Володимира Пашкевича, Олександра Мірошніченка, Ігоря Рудя, Ольги Таран та презентації альбому творчих робіт члена НСХУ, голови правління громадської організації «Художників Лубенщини «Пектораль» Аліни Гончарової «У глибині своїх дум розчиняючись…»

Святий Миколай - дітям

Традиційно у День Святого Миколая волонтерський загін «Милосердя» Лубенського медичного училища спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту Лубенської міської ради відвідує дітей Лубенського обласного протитуберкульозного санаторію та Лубенської спеціальної школи – інтернат.

У "Євроклубі -Лубни" відкривали оновлене приміщення спортзалу

21 грудня у мікрорайоні "Військове містечко" відбулося урочисте відкриття оновленого після капітального ремонту приміщення спортивного залу МГО "Євроклуб-Лубни». Чимало гостей завітало до цієї досить активної спортивної спільноти, аби привітати, вручити пам’ятні подарунки та сказати добрі слова. Зі свого боку, керівництво клубу відзначило грамотами владу міста та тих, хто надавав значну підтримку і допомогу.

Про новорічний «Острів скарбів»

Саме цю виставу 19 грудня цього року, під час проведення обласного дитячого свята до Дня Святого Миколая переглянули діти, які перебувають на обліку служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Засвічено головну ялинку міста

19 грудня, традиційно, на День Святого Миколая, на центральному – Володимирському майдані міста відбулося урочисте засвічення головної ялинки Лубен.

 Працівники міської ради, відділ житлово-комунального господарства  та  капітального будівництва, спільно з  іншими комунальними службами, управлінням культури та мистецтв,  зробили все від них залежне, аби зелена красуня вкотре засвітила свої святкові вогники, сповіщаючи та нагадуючи, що вже незабаром найулюбленіші зимові свята.

Сторінка 3 з 370

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua