Назва "Увага! Рух через міст перекрито!"

За повідомленням Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації  у зв’язку з проведенням капітального ремонту мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О 1713357 Лубни –Засулля - /М-03/ з 10 травня рух транспорту мостом  буде перекрито.


Світо Перемоги відзначили в терцентрі

7  травня у відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбувся святковий концерт з нагоди  Дня пам’яті та примирення і 73-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На свято були запрошені ветерани, члени сімей воїнів загиблих в роки Другої світової війни, діти війни.

Щоб місто було чистим: черговий суботник у Лубнах

5 травня у Лубнах провели черговий суботник, як у центрі  міста, так і у віддалених його куточках, а також у мікрорайонах. Участь у прибиранні міста взяли також мешканці усіх мікрорайонів, учнівсько-студентська молодь та трудові колективи.

Наші в Китаї

Ще в липні минулого року у Лубнах з робочим візитом перебувала делегація Посольства Китайської Народної Республіки в Україні на чолі з радником з торгово-економічних питань паном Лю Цзюнем. Тоді ряд зустрічей та перемов з гостями провели міський голова Олександр Грицаєнко та керівники підприємств міста. Візит виявився плідним і Міністерство комерції Китайської Народної Республіки запросило представників нашого міста до участі у ряді семінарів.

Працівники терцентру вшанували ветеранів

Напередодні 9 травня керівниками територіального центру проведено відвідування  одиноких ветеранів війни, які знаходяться на обслуговуванні. Також, спільно з спеціалістами сектору по роботі з ОНС мікрорайонів нашого міста проводяться відвідування ветеранів війни, яким виповнилося 90 років.

У галереї відкрилася виставка художніх творів із фондів музею, присвячена 73-ій річниці Перемоги

4 травня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася  виставка художніх творів  із фондів музею, присвячена 73-ій річниці  Перемоги у радянсько-німецькій війні. На ній експонуються твори, виконані  складними техніками, зокрема: ліногравюри, офорту, літографії, а також за допомогою крейди, вугілля, олівця, олійних фарб.

У мікрорайоні №4 започаткували відзначення Дня вулиці

Останньої неділі квітня мешканці вулиці та двох провулків Леонтовича та Вишневецьких на чолі з вуличним комітетом (рада мікрорайону №4, голова ради мікрорайону Ігор Онікієнко), започаткували добру традицію - святкування Дня вулиці.

Зустріч з лубенським піснедаром

25 квітня в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулась зустріч  із Заслуженим працівником культури України, лауреатом премії імені Володимира Малика, Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості "Золота фортуна", Всеукраїнського фестивалю мистецтв "Червона калина", керівником і засновником Лубенського самодіяльного народного хору "Родослав", самодіяльним композитором, знаним посульським піснедаром Олександром Житинським.

Про проведення профілактичного заходу (рейду) «Діти вулиці»

Днями службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з відділенням поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено черговий профілактичний захід (рейд) «Діти вулиці».

У міській бібліотеці відбулася творча зустріч з поетом Андрієм Дальнім

28 квітня в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулася зустріч з поетом, присвячена його «золотому» ювілею. Цього дня до затишної зали зібрались колеги по перу Андрія Дальнього, його близькі, знайомі і просто любителі поетичного слова.

Хода гіркої пам’яті, хода скорботи...

До чергових роковин Чорнобильської катастрофи у місті провели ряд тематичних заходів, наймасовішим з яких була хода скорботи та мітинг-реквієм до 32-х роковин Чорнобильської катастрофи, якою лубенська громада вшанувала земляків-ліквідаторів. Участь у ході взяло керівництво міста, району, громадський діяч Володимир Пилипенко, депутати обласної ради Руслан Ляшко, Олександр Сірик, Олександр Сиченко, а також депутати міської ради, члени та працівники виконкому, члени громадських чорнобильських організацій Лубенщини.

Сторінка 3 з 312

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua