Візит народного депутата Костянтина Іщейкіна

3 квітня у Лубни в чергове завітав народний депутат України Костянтин Іщейкін. І хоча візит був короткотерміновим, проте хоч маленьку добру справу вдалося зробити. Разом з міським головою Олександром Грицаєнком  посадили два дерева біля пам’ятника воїнам-лубенцям, які загинули у війні з російськими агресорами.

Поширюємо знання про аутизм

2 квітня всесвітній день поширення інформації про аутизм. У цей день у Лубенському міському центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю відбулися ряд заходів, спрямованих на поширення знань про причини та наслідки, з якими доводиться зіштовхнутися батькам, що мають дітей з раннім дитячим аутизмом.

«Завітай у світ книжковий, дивовижний і казковий»

Щороку 2 квітня, в день народження великого казкаря Ганса Хрістіана Андерсена, відзначається Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. З цієї нагоди та на завершення Тижня дитячого читання в Лубенській міській бібліотеці для дітей відбулося бібліотечне свято «Завітай у світ книжковий,  дивовижний і казковий».

Зустріч присвячена театру

Цікавий захід відбувся нещодавно в  краєзнавчому музеї імені Гната Стеллецького. Театр як вид мистецтва завжди був невід’ємною частиною культурного життя Лубен.

У виконкомі відбулась комісія з ТЕБ, НС та БЖДН

28 березня у залі засідань виконавчого комітету Лубенської міської ради під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка відбулось планове засіданням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення.

Увага! Вибухонебезпечні предмети!

Минуло вже понад 60 років, як відгриміли останні бої Другої світової війни. Але і досі багатостраждальна українська земля зберігає в собі страшні залишки тієї пори – бомби, снаряди, міни, гранати, патрони. Все це носить назву - вибухонебезпечні предмети (ВНП). За окремими розрахунками, ще сьогодні на території України знаходиться кілька мільйонів одиниць смертоносного вантажу, в тому числі близько 100 тисяч авіабомб.

Про заборону спалювання сухої рослинності

          Виконавчий комітет Лубенської міської ради попереджає громадян, що чинним природоохоронним законодавством заборонено спалювання сухої рослинності, стерні та, тим більше, будь-якого сміття. За такі порушення передбачена адміністративна відповідальність.

        Із настанням перших теплих днів громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. В такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

Завершено капітальний ремонт приміщення музичної школи

28 березня відбулись урочистості та концертна програма з нагоди завершення капітального ремонту приміщення Лубенської музичної школи. Близько 2 мільйонів гривень було витрачено на проведення усіх необхідних робіт всередині цього мистецького закладу. Довгоочікувана подія зібрала владу міста, адміністрацію установи,  викладачів, учнів, їх батьків та почесних гостей.

«Метафора долі та творчості Юлії Манойленко: до ювілею поетки»

        28 березня у приміщенні ПНПУ ім. В. Г. Короленка за сприяння кафедри української літератури (ректор Микола Степаненко) відбулося  справжнє літературно-мистецьке дійство «Метафора долі та творчості Юлії Манойленко: до ювілею поетки». Участь у святковому заході взяли представники творчої інтелігенції Полтави, Лубен, викладачі та студенти ВУЗу, який свого часу закінчила Юлія Манойленко, духовенство, друзі, прихильники таланту нашої майстрині художнього слова.

У Лубенській міській бібліотеці для дітей триває Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Днями у міській бібліотеці для дітей провели цікавий захід до Всеукраїнського тижня дитячого читання. Щороку чарівна весна приносить  особливе як за формою, так і за змістом свято із традиціями кількох десятиліть — Всеукраїнський тиждень дитячого читання.  Це свято знайомства дитини з книгою, час активного спілкування юних книголюбів між собою, традиційних та інноваційних заходів популяризації дитячої книги, які пропонують бібліотекарі для читачів.

Про ще одне дитяче свято, організоване соціальними службами

27 березня  за ініціативою служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради, ДРЦ Фентезі Таун прийняли на розваги близько 40 дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах).

Сторінка 3 з 343

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua