Твоя крапля крові може врятувати життя

За статистикою, кожен третій житель нашої планети потребує донорської крові. Травми, аварії, збройні конфлікти, надзвичайні події відбуваються постійно. Постраждалі в них люди часто мають потребу в переливанні крові. Донорська кров рятує життя і допомагає вилікуватися від важких хвороб, тому люди, які готові добровільно стати донорами крові, роблять благородний крок і гідні поваги.

Про роботу комунальних підприємств міста

На виконання протокольних доручень позачергового засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення № 7/2020 від 27 березня 2020 року, у Лубнах продовжується  проведення дезінфекції у місцях загального користування.

Усі роботи виконуються, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу «COVID-19» (зі змінами та доповненнями ).

Багатодітні та родини, які опинилися у складних життєвих обставинах, отримали подарунки до травневих свят

 29 квітня працівниками відділу сім’ї, молоді та спорту виконкому вручено 50 подарункових наборів, що були придбані за кошти міської ради,  для лубенських багатодітних родин.

Лубенський МРВ з питань пробації продовжує свою роботу в карантинному режимі

Працівники Лубенського міськрайвідділу, незважаючи на загрозливу епідеміологічну ситуацію у країні, працюють у звичайному режимі, з дотриманням санітарних норм. З причин впровадження карантину, скасовано всі групові соціально-профілактичні заходи з організаціями-партнерами.

Але  при цьому виконання рішень суду є обов’язковим, тому наглядові заходи виконуються, як і попередньо, за умови дотримання безпечної дистанції та використання засобів індивідуального захисту як працівниками, так і підобліковими.

Про заборону відвідування кладовищ 25-27 квітня

 Відповідно до рішення  міської комісії ТЕБ та НС про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території міста, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час поминальних днів у м. Лубни, нагадуємо, що у нашому місті  всі цвинтарі закриті для відвідування, за винятком здійснення процедури поховання.

До 34-х роковин аварії на ЧАЕС

26 квітня, у день 34- х роковин Чорнобильської катастрофи, до пам’ятного знаку "Лубенцям - учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС" було покладено квіти. Традиційні заходи перенесені через запровадження карантину.

Рішення позачергового засідання виконавчого комітету

З метою запобігання поширенню на території міста Лубни особливо небезпечних хвороб було прийняте рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 03 квітня 2020 року №44 «Про продовження дії карантину на території міста Лубни з метою  недопущення спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19,спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відбулася комісія ТЕБ та НС

На комісії прийнято рішення про продовження терміну карантину та про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території міста з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 під час поминальних днів у м. Лубни.

Сторінка 3 з 382

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua