Рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19

На виконання протокольних доручень даних на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол № 2 від 10.03.2020 року, доручення № 3/2020 від 13.03.2020 року регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області та з метою запобігання поширенню на території міста корона вірусу COVID-19 виконавчий комітет Лубенської міської ради рекомендує усім керівникам підприємств, установ та організацій усіх форм власності:

- запровадити щоденний температурний скрінінг персоналу, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань;

- максимально перевести здійснювану персоналом роботу на віддалений доступ  із застосуванням електронних комунікацій і технологій;

- запровадити режим профілактичного спостереження за особами із числа персоналу, які відвідували країни інфекційного ризику.

 У Лубнах вшанували українських добровольців

13 березня у центрі Лубен відбувся невеликий мітинг, присвячений Дню добровольця. Участь у ньому взяв міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, учасники АТО/ООС, члени їхніх родин, представники громадських організацій, духовенство.

Привітали працівників житлово-комунальної сфери

13 березня у міській раді відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У день професійного свята кращі представники комунальних підприємств міста отримали привітання та відзнаки від влади міста, почули слова вдячності за самовіддану працю та гарні побажання.

Нові горизонти співпраці з NEFKO

13 березня в Лубнах відбулася робоча нарада з представниками Північної Фінансової Корпорації (NEFKO). Приводом для зустрічі стало обговорення питання впровадження проєкту «Реконструкція системи водопостачання та  водовідведення  з впровадженням енергозберігаючих технологій в м. Лубни». Саме він знайшов підтримку у міжнародного донора й планується до реалізації за його підтримки.

Радник з проєктів у водному секторі Представництва НЕФКО в Україні Сергій Зима та технічний експерт цієї організації  Мадис Маддисон побували на підприємстів «Лубни –Водоканал», ознайомилися з його роботою, оснащенням, з’ясували технічні питання. Після цього вони поспілкувалися з міським головою Олександром Грицаєнком , обговорили інші важливі сторони впровадження проєкту та намітили шляхи  й подальші кроки в цьому напрямку.

Рішення позачергового засідання виконавчого комітету про запровадження карантину у м. Лубни

З метою недопущення поширення особливо небезпечних хвороб було прийняте рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради «Про запровадження карантину у місті Лубни».

На позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС. Увага! Коронавірус!

Надзвичайна ситуація, яка склалася в світі з поширенням коронавірусу  COVID-19 стала приводом для позачергового засідання міської комісії з питань техногенно – екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення виконавчого комітету Лубенської міської ради. Провів засідання міський голова Олександр Грицаєнко.

На порядку денному стояло лише одне питання: про вжиття протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню випадків захворювань, спричинених коронавірусом 2019-nCoV (Covid-19), на території м. Лубни та виконання протокольних доручень даних на позачерговому засіданні місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення 27.02.2020 року.

У терцентрі відзначили Міжнародний жіночий день

5 березня при відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбулася святкова концертна програма, присвячена Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

Лубенці вшанували пам’ять про Т.Г.Шевченка

9 березня у центрі Лубен відбувся урочистий мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення 206-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Вшанувала пам’ять про великого Кобзаря влада міста, інтелігенція, громадськість, молодь.

У міській раді привітали жінок зі святом весни

6 березня у приміщенні виконкому відбулись урочистості, під час яких міський голова Олександр Грицаєнко привітав лубенок з Міжнародним днем прав жінок і миру.

Також цього дня представниць прекрасної статі було відзначено не лише грамотами та квітами, а й навіть медалями за оборону держави .

Свято жінок, весни та любові

5 березня у приміщенні кафе «Любава» відбулося традиційне свято весни та вшанування багатодітних матерів, жінок, у родинах яких виховуються прийомні, усиновлені та діти позбавлені батьківського піклування. Як і завжди, святковий захід відбувся за підтримки влади міста та району, соціальних служб, благодійників, громадських організацій.

«Дорогами Тараса Шевченка»: відкрилася виставка В. Мірошниченка

           4 березня у галереї образотворчого мистецтва краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького  відбулося відкриття виставки  живопису члена НСХУ Володимира Мірошниченка «Дорогами Тараса Шевченка». Відвідав мистецький захід міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, гості з Миргорода, поціновувачі таланту художника.

Сторінка 3 з 377

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua