Із засідання колегії Лубенської міської ради

14 лютого у приміщенні виконкому відбулось засідання колегії Лубенської міської ради, на якому розглянуто 24 проектів рішень питань - пропозицій щодо порядку денного  чергової сімнадцятої  сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 16 березня о 10 годині. На колегії були присутні 12 членів, керував її роботою Олександр Грицаєнко.

Багатство, пронесене через роки

 Директор територіального центру соціального обслуговування Наталія Сухонос разом з представниками громадських організацій відвідала сімейну пару - учасників Другої світової війни, ветеранів праці, Леоніда та Вену Бондарчуків, які наступного року зустрічатимуть 60-річний ювілей подружнього життя.

ПОБО «Спілка Самаритян»: десять років благодійної місії

У 2017 році минає 10 років від початку  запровадження програми допомоги, яку надають партнери з Німеччини Фонд Юліуса Ітцеля та Громадське об’єднання «Міст до Києва» (м. Мюнхен). Програма реалізовується за постійної підтримки влади Лубен та за допомогою  міської комплексної програми «Партнерство заради спасіння дітей».

Чергова перемога «Глорії»

Нещодавно вже відомий на Україні зразковий колектив естрадного танцю «Глорія», що працює при лубенському міському Будинку культури (керівник Тетяна Супрун), побував на Всеукраїнському хореографічному фестивалі під назвою «MEGA STAR» у місті Ірпінь Київської області . І, як завжди, юні лубенки успішно виступили на щорічному престижному танцювальному святі, здобувши для рідного міста чергові медалі, кубки та дипломи.

Виставка, присвячена 203-річчю з дня народження Т. Г. Шевченка

        У період святкування Шевченківських днів у галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка, присвячена 203 – річчю з дня народження видатного поета. На ній представлені  матеріали, які розповідають про творчість Кобзаря.

Вшанували пам’ять про Великого Кобзаря

9 березня у сквері Шевченка зібралася лубенська громада, аби віддати шану визначному Пророку українського народу – Кобзареві. На урочистому мітингу з нагоди відзначення 203-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка були присутні міський голова Олександр Грицаєнко, перший заступник міського голови Олександр Шингарій, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, працівники виконкому, депутати обласної, міської ради, учнівська молодь, громадськість.

Вітали жінок у мікрорайоні №4

З ініціативи активу мікрорайону №4 та за підтримки міської ради, у Міжнародний жіночий день вітали представниць прекрасної статі вулиць Леонтовича та Вишневецьких.

«Всі квіти рідної країни – для тебе, матінко моя»!

7 березня, напередодні міжнародного жіночого дня, в центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів м. Лубни відбулося свято «Відкриті серця». Вихованці декламували вірші, присвячені матусям, брали активну участь в рухомих іграх, танцювали, а також  виготовляли колективну композицію :  «Всі квіти рідної країни – для тебе, матінко моя»!

У фінансово-економічному коледжі проводили конкурс «Міс коледжу 2017»

6 березня у  Лубенському фінансово-економічному коледжі ПДАА на святі краси, молодості та таланту визначали кращих студенток, яких титуловано відповідними званнями. Переможцями конкурсу «Міс коледжу 2017» у різних номінаціях було чимало здібних, талановитих, всебічно обдарованих представниць прекрасної статі.

Привітання міського голови


Милі, дорогі, прекрасні, чарівні,

найкращі в світі

наші лубенки!

Яким складним не видавалося б сьогодення, що б там не диктували політики, але Жіночий день, який приходить до нас з першим подихом весни – одне з найприємніших і найчарівніших свят. Адже в цей день всі ми – чоловіки – маємо ще одну нагоду освідчитися Вам, любі жінки.

Віки й тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки вашій життєвій силі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід людський на землі. Матір, сестра, кохана, колега – жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху.

Багато з вас поєднує обов’язки берегинь домашнього вогнища з участю у трудовій, громадській та політичній діяльності. І показує в нинішній непростій ситуації зразки виваженості, терпіння, відповідальності.

Шановні пані та панянки!


Шановні пані та панянки!

 

Свято кличе до нашого краю початок весни!

Разом з громадою готовий шанувати кожну жінку, яка плекає наш край, наш світ! Кожна жінка, мов квітка! Кожна – варта увічнення на полотні і бути оспіваною!

Сторінка 3 з 262

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua