Освітян міста привітали з професійним святом

3 жовтня у приміщенні ЗОШ №2 відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Напередодні свого професійного свята вчителі, педагоги, вихователі, наставники приймали вітання від міського голови Олександра Грицаєнка, начальника управління освіти Мирослава Костенка, голови  міської профспілки працівників освіти та науки України Людмили Масько. Також освітяни були нагороджені чисельними грамотами за визначні здобутки у сфері навчання та виховання підростаючого покоління.

"З любов’ю до життя"


1 жовтня у Київському міському Палаці ветеранів відбувся Всеукраїнський пісенний конкурс «З любов’ю до життя». Участь у якому  взяли фольклорний колектив «Мальви» та співучий гурт «Черемшина» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради, а також народний самодіяльний аматорський хор «Родослав» міського Будинку культури, частина учасників якого є також підопічними територіального центру.

Завжди піклуємось про вас

Жовтень починається з особливої дати – Дня людей похилого віку і Дня ветерана. Це свято засвідчує глибоку повагу і шанобливе становлення до людей поважного віку. Люди старшого покоління – це справжнє джерело мудрості, багатого досвіду,  енергії та оптимізму. Їх активна життєва позиція є прикладом для наслідування молодому поколінню.  Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома ТЦСО Лубенської міської ради постійно турбуються про одиноких громадян нашого міста.

З метою виконання Комплексної програми розвитку соціального захисту населення

Роки вам до лиця

1 жовтня при відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбувся святковий концерт «Ваші роки вам до лиця» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Пункти видачі гарячого харчування ПОБО «Спілка Самаритян» продовжили роботу

         1 жовтня - День людей похилого віку. В цей день Полтавська обласна благодійна організація «Спілка Самаритян», що активно працює в рамках реалізації  програми «Допомога», відновила роботу пунктів гарячого харчування. Цього року, завдяки перемозі в конкурсі проектів «Громадський бюджет 2019», на кошти виділені з міського бюджету «Спілка Самаритян» змогла значно покращити якість надання цієї послуги. Для вдосконалення роботи пунктів міська рада придбала та надала для користування додатковий кухонний інвентар, стіл для видачі їжі, термоси, одноразовий посуд, тощо.

Увага! Пожежі в природних екосистемах Полтавщини

Цього року на території України збільшилась кількість торф’яних пожеж. Однією з основних причин виникнення такого роду пожеж є випалювання сухостою та залишків рослинності, необережне поводження з вогнем. Пожежі на торфовищах, як правило, викликають значний суспільний резонанс, а їх гасіння має довготривалий характер та потребує значних матеріальних та людських ресурсів.

Повідомляємо, що запах диму та смог в місті Лубни та населених пунктах Лубенського району викликані масштабною пожежею поверхневих покладів торфу на загальній площі 49 га поблизу с. Тарасівка Хорольського району, що знаходиться на відстані 8 кілометрів від Лубенського району.

Наразі за інформацією ГУ ДСНС України у Полтавській області до ліквідації пожежі залучено зведений загін ГУ ДСНС України у Полтавській області. Станом на 01.10.2019 року продовжується гасіння пожежі поверхневих покладів торфу. Залишилось ліквідувати горіння на площі приблизно 28 га.

Турбота не на словах, а в конкретних справах

1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку — свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. У 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день жовтня.

Тож саме у перший день жовтня у територіальному  центрі відбудуться ряд заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана. Дирекція терцентру запрошує долучитися до проведення тематичних заходів усіх бажаючих.

Молитва за родину: до Дня усиновлення

28 вересня за ініціативи служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради(начальник Тетяна Башлій) у Свято-Пантелеймонівському храмі Православної Церкви України  відбувся молебень за дітей та батьків, які дали малюкам найважливіше – щастя мати родину.
         На сьогодні в місті проживає 19 сімей усиновителів, які виховують дітей, які залишилися без батьківської опіки, на правах рідних сина або дочки. Ще 21 дітей з нашого міста можуть бути усиновленими.

Міський голова зустрівся з командою КВН "Тузи"

27 вересня міський голова зустрівся з командою КВН «Тузи» (спеціалізована школа №6 ), яка нещодавно здобула перемогу  у смт. Затока на ХХIV Всеукраїнському  фестивалі дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-Птиця».

Під час невимушеного спілкування з «тузами» Олександр Петрович привітав команду та її наставників з перемогою, вручив подарунки та побажав майбутніх звершень.

Імпровізована толока на р.Сулі

Наприкінці минулого тижня, в один із останніх теплих  вересневих днів,  учні сьомих класів загальноосвітньої школи №3 завітали на екскурсію до рятувальників Лубенської комунальної рятувально-водолазної станції. Знайшли їх аж на пляжі «Бистрянка», де вони проводили, разом із технічною підтримкою «Шляхрембуду», прибирання й упорядкування прибережної зони р.Сули. І, щоб не чекати стоячи осторонь, школярі запропонували свою допомогу.

Сторінка 3 з 361

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua