Дякуємо за небайдужість

Лубенці черговий раз довели, що вони небайдужі до свого міста та  активні громадяни. Лубенська міська рада щиро дякує всім, хто долучився до голосування за міський проєкт на обласному конкурсі Всеукраїнського громадського бюджету. На жаль, нам не вдалося перемогти. Але разом ми змогли вибороти друге місце у цьому конкурсі.

Наші в Європі !

     З 12 по 16 листопада у місті Ганновер (Німеччина) черговий раз відбулася найбільша міжнародна виставка у сфері сільськогосподарської техніки та обладнання Agritechnicа 2019. Її коріння сягає виставки DLG (засновник – Німецьке сільськогосподарське товариство, економічно й політично незалежна організація сільського господарства й продовольства), що започаткована 1887 року. У 1985 році Agritechnicа стала окремим заходом, який вперше був проведений у Франкфурті, а 1995 року перенесений у Ганновер у найбільший у світі виставковий центр.

Лубенці відзначили День Гідності та Свободи

О 12 годині у сквері Шевченка відбувся мітинг та хода з нагоди Дня Гідності та Свободи, участь у них взяли керівники міста та району, громадські організації, молодь, учасники подій Революції Гідності, учасники АТО/ООС. Також з цієї нагоди у кінотеатрі "Київська Русь" відбулися святкові урочистості та тематичний концерт.

Нові перемоги вихованців музичної школи

    17 листопада у м. Києві відбувся Всеукраїнський Відкритий танцювально-вокальний дитячий фестиваль-конкурс  «Brilliant запрошує».    

Вкотре вихованці нашої дитячої музичної школи порадували своїми черговими перемогами і довели, що наші діти найкращі, найталановитіші й просто чудові.

"Про те, що в серці назавжди"

20 листопада у міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича  відбулась творча зустріч під назвою "Про те, що в серці назавжди" .  Присутні на заході ознайомилися з творчістю письменників-земляків:   членом НСЖУ, володарем багатьох літературних премій Олександром Печорою та членом НСПУ Наталією Баклай. Упродовж заходу звучали твори на слова авторів.

У Лубнах підвищуватимуть обізнаність громадян щодо бюджету участі

18 листопада 2019 року у Лубнах відбулася стартова зустріч потенційних авторів проектів, що подаються на громадський бюджет, партнерських організацій, зокрема муніципалітету, зацікавлених сторін із засобами масової інформації. Зустріч відбулася у приміщенні Лубенської міської ради, а ініціаторами виступили Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», відділ економічного розвитку і торгівлі, відділ інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Лубенської міської ради.

Міський голова Олександр Грицаєнко взяв участь в урочистостях з нагоди Дня працівників сільського господарства

15 листопада у приміщенні районної ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства, участь у яких взяв міський голова Олександр Грицаєнко.

Запрошення до участі у проєкті

 Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» розпочинає новий проєкт «Активізація місцевої громади: громадський бюджет – рушій позитивних змін» та запрошує до участі.

Інформаційна стежина «Твоє життя – твій вибір»

З метою популяризації здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок у міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулася зустріч учнів ЗОШ №7  з головним  лікарем-наркологом Лубенського обласного наркологічного диспансеру Антоном Смагіним.

У ЗШ №2 провели семінар-нараду для керівників загальної середньої освіти

14 листопада у актові залі ЗШ №2 провели семінар-нараду для керівників загальної середньої освіти. Представив гостей колегам начальник управління освіти Мирослав Костенко. Під час предметного спілкування представники вищезгаданого Центру репрезентували «Абетку для директора» та запросили  долучитися до команди освітніх експертів.

Сторінка 3 з 366

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua