Ніколи не згасне людська пам'ять ...

Сьогодні ми схиляємо голови перед святою пам’яттю невинних жертв фашизму. Український народ не забуває про ті страшні події, що сталися під час фашистської окупації у місті Лубни.  У повоєнні роки на місці, що за велично-сумним пам’ятником "Скорбящая мать",  був рів для розстрілу, де гітлерівці і їх помічники стратили багато лубенців.

Лубенці долучаються до акції "Посади дерево миру"

Продовжується безстрокова акція "Посади дерево миру", започаткована Міністерством екології та природних ресурсів України. Наше місто також долучилося до неї. Актуальність акції на сьогодні, як ніколи важлива, адже кількість сміття та забруднення невпинно зростає, а територія зелених насаджень нашої країни, на жаль, зменшується.

Відбулося засідання колегії Лубенської міської ради

11 квітня у приміщенні виконкому відбулося засідання колегії Лубенської міської ради, участь у якому взяв міський голова Олександр Грицаєнко, його перший заступник Олександр Шингарій, секретар міської ради Олександр Карпець, начальник організаційного відділу Наталія Уварова та 13 присутніх членів колегії. Протягом майже двохгодинної роботи розглянуто пропозицій щодо порядку денного чергової вісімнадцятої  сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 13 квітня.

Березнева допомога ПОБО "Спілка Самаритян" лубенцям

У ході реформування економічних і соціальних засад виникли деякі несприятливі чинники, які негативно вплинули на становище сімей. Зокрема, існують невирішені проблеми, які з роками навіть загострюються і стосуються демографічної ситуації, репродуктивного здоров'я, економічного становища родин, сімейного безробіття, народження та виховання дітей у сім'ї.

За статистичними даними останніх років, у місті спостерігається стійка тенденція до збільшення сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах та потребують допомоги.

Зустріч з поетесою Валентиною Гавриш-Кравченко

7 квітня у відділенні денного перебування  при літературному клубі «Берегиня» відбулася цікава і незабутня зустріч з початківцем віршованої творчості Валентиною Гавриш-Кравченко.

На творчій зустрічі пані Валентина  презентувала свою  збірку віршів «Перші перлини», яка вийшла в світ  минулого року.

Про «Дивовижний світ іграшки»

6 квітня у міській бібліотеці для дорослих ім. В.Леонтовича відбувся майстер-клас «Дивовижний світ іграшки», де учні 5-го класу ЗОШ №1 мали змогу долучитись до виготовлення своїми руками паперової іграшки.

Приберемо наше місто разом!

Відповідно до прийнятого рішення виконавчим комітетом Лубенської міської ради від 22 березня 2017 року, із 1 квітня по 31 травня оголошено  про проведення двомісячника чистоти  та дня благоустрою.  Перші суботники на території міста вже відбулись, крім того, 7 та 8 квітня до працівників міської ради, комунальних підприємств та організацій приєдналися мешканці мікрорайонів та усі свідомі лубенці.

Операція «Нерест-2017»

Днями в ході операції «Нерест-2017» був проведений черговий рейд на річці Сула, у якому взяли участь державні рибінспектори, працівники міського відділу поліції, члени Лубенської громадської організації «Товариство любителів рибалки».

Лубни – місто, де я живу

 Нещодавно у приміщенні Лубенського соціально-реабілітаційного центру «Надія», де проживають та проходять соціальну реабілітацію діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні та діти, сім’ї яких потрапили в складні  життєві ситуації, співробітником Лубенського краєзнавчого музею Наталією Сахаровою була прочитана лекція на тему «Лубни – місто, де я живу».

Відбулись відкриті збори міськрайонної Спілки захисту багатодітних матерів

7 квітня у приміщенні РБК відбулися  відкриті збори  міськрайонної Спілки захисту багатодітних матерів. У обговоренні актуальних питань  для родин Лубенщини, де виховується троє та більше дітей, взяла влада міста та району,  очільники служби у справах  сім’ї,  молоді та спорту, фахівці служби у справах дітей, з питань соціального захисту, представники комунальних підприємств.

Перемога лубенського учня Данила Матвієнка

28-31 березня у місті Києві проходив ІІІ (заключний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Учень 11 класу Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Данило Матвієнко виборов І місце у секції "Соціологія", відмінно захистивши наукову роботу та виконавши контрольні завдання.

Сторінка 3 з 267

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua