Військовій розвідці України - 25 років!

7 вересня  біля пам’ятного знака на честь 25-ої гвардійської мотострілецької  Синельниково-Будапештської  Червонопрапорної орденів Суворова і Б.Хмельницького   дивізії ім В.І.Чапаєва відбувся мітинг, присвячений  25-й річниці військової розвідки України.

У Лубнах відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань бюджету

11 вересня у Лубнах відбулося виїзне засідання комітету з питань бюджету Верховної ради України. Ініціатором його проведення у Лубнах став народний депутат по нашому виборчому округу , член бюджетного комітету Верховної Ради Костянтин Іщейкін. На засідання були запрошені  представники центральних та обласних органів влади,  голови адміністрацій, рад та об’єднаних територіальних громад нашого округу, засоби масової інформації. Зустрічав гостей міський голова Олександр Грицаєнко.

Лубни спортивні: легкоатлетичний пробіг та відкриття Дошки відзнаки

9 вересня у центрі Лубен стартував  масовий легкоатлетичний пробіг До дня фізичної культури і спорту, участь у якому взяв міський голова Олександр Грицаєнко. Після цього відкривали оновлену міську Дошку відзнаки «Лубни спортивні». Незмінних бігунів (а їх всього було більше 200 чоловік) та усіх, хто до них приєднався, підтримала керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, працівники міської ради, депутати, прихильники здорового способу життя.

Відбулось чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді

8 вересня о 14 годині в  міській раді відбулося чергове засідання Громадської ради при Лубенській міській раді, де серед переліку окреслених тем для обговорення - питання реалізації Урядової програми «Доступні ліки», щодо порядку надання субсидій та інші. На засіданні був присутній секретар міської ради Олександр Карпець.

У терцентрі підопічним розповіли про Урядову програму "Доступні ліки"

6 вересня  у приміщенні відділення денного перебування територіального центру відбулася зустріч з головним лікарем КЛМЦ ПМСД Оленою Пучкою, під час якої підопічні дізналися більше про Урядову програму «Доступні ліки».

До виставкового залу запрошує міська галерея

Днями в одному із залів галереї образотворчого мистецтва  відкрилася виставка робіт живопису та графіки «На берегах історії» з фондів Лубенського краєзнавчого музею.

Лубни зустрічали гостей з Мюнхена

4 вересня міський голова Олександр  Грицаєнко  зустрічав   керівників благодійних організацій з Німеччини (м. Мюнхен) – голову правління БО «Міст до Києва» Елізабет Хьольцль та почесного речника Фонду Ітцеля Герхарда Шмідт-Тілля. За 10 років партнерами був здійснений велетенський вклад в розвиток міської Комплексної програми “Партнерство заради спасіння дітей», що успішно  продовжує працювати.

Свято 1 вересня у спеціалізованій школі № 6

          1 вересня, у День знань, за шкільні парти сіло 4 616 учнів, 531 з яких першачки та 238 – одинадцятикласники. В усіх учнівсько-педагогічних колективах відбулись урочисті лінійки, на яких панувала  святкова та піднесена атмосфера, витримана в традиціях проведення першовересневого свята.

Подарунок загальноосвітній школі №2 у День знань

1 вересня в Лубенській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 відбулося довгоочікуване свято – урочисте відкриття добудови школи. Упродовж кількох років подвір’я було ще й будівельним майданчиком, хоч це ніяк не позначилося на результатах навчання учнів та їхніх спортивних досягненнях. Перша черга будівництва завершена завдяки підтримці народного депутата Верховної Ради України Костянтина Іщейкіна за рахунок коштів державного бюджету, Полтавської обласної ради та коштів обласного бюджету, міського голови Олександра Грицаєнка, депутатів Лубенської міської ради та коштів міського бюджету. Освоєно близько 10 мільйонів гривень.

Вітання з Днем підприємця


Шановні підприємці міста!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – святом  людей ініціативних, енергійних, далекоглядних - усіх, хто реалізує себе у сфері бізнесу, виявляє ділову ініціативу та підприємливість.

Вам добре відомо, що лише ціною напруженої праці, цілковитої самовіддачі, постійного пошуку нових шляхів та ідей можна створити власну справу, велике чи мале підприємство, що стане успішним, принесе заслужений успіх та визнання.

Важко переоцінити внесок підприємців Лубен в соціально-економічний, промисловий, культурний розвиток нашого міста, його добробут та процвітання.

Відбулись Першовересневі свята у школах міста.

            1 вересня у всіх освітніх закладах Лубен відбулися урочисті лінійки з нагоди початку нового  2017- 2018 навчального року. Учнівсько-студентські колективи, освітян та цьогорічних випускників вітали представники влади ,  працівники виконкому, депутати, керівники підприємств та організацій, почесні гості.  Загальна чисельність школярів міста збільшилась більше ніж на 500 першокласників.

Сторінка 3 з 284

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua