Відбулися звітні збори мікрорайону № 5

18 жовтня  відбулися звітні збори ради мікрорайону №5. Про здобутки, досягнення та проблеми цієї частини міста   говорили присутні на зборах міський голова Олександр Грицаєнко, голова ради мікрорайону Ніна Єндоренко, секретар Ніна Шерстюк, депутати міської ради Володимир Парахнич, Наталія Костюк, Валерій Больбот, Катерина Скуратовська, Надія Дронько, керівники комунальних підприємств і служб та голови будинкових і вуличних комітетів, активісти мікрорайону.

Мітинг-реквієм

16 жовтня біля меморіального комплексу, що у с. Засуллі (біля колишнього пенькозаводу) було велелюдно. Тут вшановували пам’ять невинно розстріляного восени 1941 року єврейського  населення. Біля трагічного місця зібралася громадськість, школярі, місцеві історики та краєзнавці, родичі та близькі загиблих єврейських родин і, звичайно ж, члени Лубенської єврейської громади.

Добрі традиції вулиці Осовської

В день великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, мешканці вулиці Осовської зібралися разом, щоб відсвяткувати День своєї вулиці.

Святкували працівники харчової промисловості

У третю неділю жовтня своє професійне свято відзначили працівники харчової промисловості. Цей день бере свій початок від 8 серпня 1995 року, коли вийшов відповідний Указ Президента.

День українського козацтва

Шляхетність, мудрість, мужність - ознаки справжнього козака. 14 жовтня у День українського козацтва та Святої Покрови всі, у кому живе дух наших предків - запорожців відзначили свято.

А нумо, козачата !

13 жовтня, напередодні Дня українського козацтва, у приміщенні ДЮСШ відбулися дитячі спортивно-ігрові змагання «А нумо, козачата!». Організатори заходу: відділ у справах сім’ї та молоді, відділ з питань фізичної культури, спорту та туризму, управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

На черговій апаратній нараді 17 жовтня

Надзвичайно багато важливих для життя  міста питань було обговорено на черговій апаратній нараді, що відбулася  17 жовтня  під головуванням Олександра Грицаєнка.

Відбулася 13-та сесія міської ради шостого скликання

14 жовтня під головуванням Олександра Грицаєнка відбулася чергова 13-та сесія міської ради шостого скликання. На її розгляд було винесено 48 питань.

Триває підготовка до сесії міської ради

Підготовка до чергової 13-ї сесії міської ради, яка відбудеться завтра, триває. Проведені всі депутатські комісії, на яких було розглянуто понад 40 різнопланових питань, що стосуються життєдіяльності нашого міста.

"Жарт-птиця 2011"

З 3 по 7 жовтня у смт. Затока  Одеської області проходив XVII Всеукраїнський фестиваль дитячих  та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця 2011», у якому взяли участь 33 команди з різних регіонів України. Наше місто на фестивалі представляли команди КВН «Кадри» загальноосвітньої школи № 1 та «Дрозди» Лубенського лісотехнічного коледжу. Фестиваль – це не лише ігри та конкурси, це зустріч з друзями, спілкування з однодумцями, обмін досвідом та море позитивних емоцій і вражень від одеських жартів.

З Днем народження, ветеран!

Кожен ветеран має відчувати турботу й увагу повсякдень. Таким принципом керується в своїй роботі  Лубенська міська рада. Тож, чудової осінньої днини  до Зінаїди Гаврилівни Чепель, ветерана, учасника бойових дій, завітали секретар міської ради Іван Карпець, секретар мікрорайону №1  Наталія Сухонос, голова ради ветеранів мікрорайону Надія Ночовна, голова вуличного комітету Тамара Гончаренко та депутат міської ради Надія Рева, щоб привітати цю чудову жінку  з 85-м днем народження.

Сторінка 261 з 315

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua