Скажемо спорту - ТАК!

Вже за кілька днів святкуватимемо День міста та чергову річницю його визволення від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди в Лубнах проходить низка тематичних заходів. Одними з них став легкоатлетичний пробіг та відкриття Дошки відзнаки "Спортивна гордість Лубен". Забіг також був присвячений Дню фізичної культури та спорту.

На черговій апаратній нараді 12 вересня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 12 вересня  у міськвиконкомі під головуванням Олександра Грицаєнко, заслухали інформацію Валентини Назаренко - заступника начальника Центру зайнятості населення про організацію оплачуваних громадських робіт.

Відбулася дванадцята сесія Лубенської міської ради

9 вересня відбулася чергова 12 сесія міської ради шостого скликання. На її розгляд було винесено 37 питань.В роботі сесії взяли участь керівники управлінь, відділів  та служб міськвиконкому, комунальних підприємств міста.

«Самогубство – не EXIT, а GAME OVER»

8 вересня в залі засідань міськвиконкому відділом у справах сім’ї та молоді організовано засідання дискусійного клубу «Власна думка» на тему: «Самогубство – не EXIT, а GAME OVER» до Всесвітнього дня запобігання самогубствам (10 вересня). До обговорення теми долучилися психологи загальноосвітніх навчальних закладів міста, старшокласники, психолог обласного наркодиспансеру Ольга Ботякова, заступник голови ПОМГО «Твій Світ» Сергій Алєксєєнко, спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді Світлана Іванченко та Тетяна Підпала.

Шукаємо кращу садибу міста

В рамках заходів, присвячених  68-й річниці визволення Лубен від німецько-фашистських загарбників та Дню міста розпочала свою роботу комісія виконавчого комітету міської ради на визначення кращої садиби міста. 8 вересня її представники відвідали кращі садиби мікрорайонів №№ 3,4,5,6,7,8.

Підсумки оздоровчої кампанії 2011 року

В період, коли школярі активно включилися в навчальний процес, спеціалісти міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей звітують про результати своєї роботи. 6 вересня у міськвиконкомі відбулася нарада, на якій і було підведено підсумки  оздоровчої кампанії 2011 року.

"Поле чудес" у мікрорайоні №1

В останні дні літа, напередодні Дня Незалежності в мікрорайоні №1 знову святкували й розважалися діти. "Здоровий спосіб життя, гарний літній відпочинок дітям", - таку мету поставили цього літа активісти жіночої та ветеранської ради мікрорайону №1. І ця мета була досягнута!

Дорогу долає той, хто йде

Славиться мікрорайон №1 гарними та працьовитими людьми, які присвятили себе, своє серце й душу нелегкій громадській діяльності. Вони завжди розуміють важливість своєї праці для процвітання не тільки мікрорайону, а й всього міста вцілому. А якщо їх праця знаходить  підтримку зі сторони місцевої влади, то успіх у такому разі  гарантований.

"У серці кожної дитини звучить своя струна"

"У серці кожної дитини звучить своя струна" - під таким гаслом пройшла 26 серпня конкурсно-розважальна програма для дітей  на вулиці Драгоманова в мікрорайоні №1.

На черговій апаратній нараді 5 вересня

Щиру вдячність висловив міський голова Олександр Грицаєнко на черговій апаратній нараді, що відбулася у міськвиконкомі 5 вересня, всім підприємствам та організаціям за допомогу в  підготовці навчальних закладів до нового навчального року та проведення Дня знань.

Лубни зустрічали німецьких гостей

Вже декілька років поспіль у нашому місті працює Полтавська обласна благодійна організація "Спілка Самаритян" (голова правління В’ячеслав Михайлович Бєлов).

Під її егідою в Лубнах працює соціально-реабілітаційний центр "Надія", в якому на повному утриманні цієї благодійної організації зараз перебувають 16 дітей, що опинилися в кризовому становищі (серед них і діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування).

Сторінка 266 з 314

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua