Розважались діти мікрорайону №1

"У природи немає поганої погоди" - цей вислів підтвердили активісти мікрорайону №1, які напередодні свята Івана Купала провели святковий захід для дітей на вул. Анни Керн біля магазину "Малятко".

Незважаючи на всі примхи погоди останніх днів, організатори були впевнені: якщо робиш добру справу, то й погода в цьому допоможе. Зранку хмаринки розступилися, виглянуло сонечко й діти поспішили на своє свято.

’’Глорія’’ - володар Гран-прі

Дитячий зразковий колектив естрадного танцю «Глорія» (керівник Тетяна Супрун)добре знають не лише у рідному місті, а й за його межами. Це тому ,що його учасники постійно виборюють призові місця на різноманітних конкурсах та фестивалях. Цього року розпочати літні канікули юні танцюристи вирішили з поїздки до м. Золоті Піски, що у Болгарії, де вже 5-й рік поспіль проводиться Міжнародний багатожанровий дитячо-юнацький фестиваль «Ярмарка талантів», куди прибувають делегати з різних куточків світу.

Випускники отримали дипломи


30 червня стало визначним днем в житті багатьох молодих лубенців - в цей день випускники Лубенського фінансово-економічного коледжу та медучилища отримали дипломи про закінчення навчального закладу.

У податківців професійне свято

У перші дні липня своє професійне свято відзначають працівники податкової інспекції. Урочистості з цієї нагоди відбулися  1 липня в актовій залі Лубенського фінансово-економічного коледжу.

На апаратній нараді 4 липня

Чергову апаратну нараду, що відбулася 4 липня у міськвиконкомі провів міський голова Олександр Грицаєнко.

Планово заслуховувався звіт начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Андрія Осацького. Він повідомив про роботу, проведену цим структурним підрозділом щодо убезпечення громадян від ситуацій, які кваліфікуються як надзвичайні. Зокрема розповів, що вже в цьому році відділ займався знешкодженням двох снарядів часів ВВв, які були знайдені на території міста. Олександр Грицаєнко висловив побажання активізувати роботу відділу, особливо в плані запобігання виникненню надзвичайних ситуацій. Ряд доручень отримав начальник відділу й від першого заступника міського голови Григорія Величка.

Обмін досвідом між мікрорайонами

Тепле літо, яскраве сонце, пора відпусток... Але є люди, які працюють і в таку жарку пору, бо до них щодня звертаються відвідувачі з своїми бідами й проблемами,  наболілими питаннями. Це - спеціалісти підрозділу по роботі з самоорганізації населення, яких ми звикли просто називати: секретарі ради мікрорайонів.

Менше року працюють на таких посадах секретар ради мікрорайону №1 Сухонос Наталія Василівна і секретар ради мікрорайону №6 Скуратовська Катерина Дмитрівна, яка є і депутатом міської ради. Ці дві молоді, енергійні жінки разом з активістами мікрорайонів, які є їх постійними помічниками, проводять велику громадську роботу.

Чудово відпочити можна й у Лубнах

   Взимку ми живемо очікуванням літнього відпочинку, але коли приходить спекотне літо - шукаємо, де знайти місце для мандрівок, розваг та вражень.

Не всі батьки мають змогу відвезти своїх дітей на море та придбати путівки для відпочинку  на  курортах країни, тому міська рада шукає можливості оздоровити дітей без виїзду в інші регіони.

Таке місце є – це літній оздоровчий табір на території спортивно-оздоровчої бази «Сула» Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. Результатом плідної співпраці між Лубенською міською радою та керівництвом університету стала угода, відповідно до якої 60 дітей з пільгових категорій безкоштовно відпочинуть у таборі впродовж цього літа.

День молоді в мікрорайоні № 8

У мікрорайоні №8 26 червня відбулося свято присвячене Дню Молоді. Проведенню свята не заважала й примхлива погода. То сонечко вигляне, а то дощик накрапає. Але глядачі та артисти дружно зібралися, і полинули чарівні слова про молодь, про їх вчинки й перспективи на майбутнє.

Відкриття виставки робіт Василя Лапушкіна

Відкриття виставки робіт лубенського художника Василя Лапушкіна відбулося минулої суботи, 25 червня, в галереї образотворчого мистецтва. Її відвідала еліта міста, представники влади, колеги митця.

На апаратній нараді 29 червня

Чергові апаратні наради, що відбулися 29 червня у міськвиконкомі провели міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Григорій Величко. Вони були присвячені підведенню підсумків минулого тижня та планам на наступний.

Молодість forever

26 червня вся Україна відзначала День молоді. Гучно і цікаво відсвяткували свято й лубенці.

У розважальному центрі «НЛО+» відбувся вечір відпочинку для молоді «Молодість forever». Організатори заходу: відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради, Молодіжна рада міста, РЦ «НЛО+».

Сторінка 266 з 305

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua