Відбулася 13-та сесія міської ради шостого скликання

14 жовтня під головуванням Олександра Грицаєнка відбулася чергова 13-та сесія міської ради шостого скликання. На її розгляд було винесено 48 питань.

Триває підготовка до сесії міської ради

Підготовка до чергової 13-ї сесії міської ради, яка відбудеться завтра, триває. Проведені всі депутатські комісії, на яких було розглянуто понад 40 різнопланових питань, що стосуються життєдіяльності нашого міста.

"Жарт-птиця 2011"

З 3 по 7 жовтня у смт. Затока  Одеської області проходив XVII Всеукраїнський фестиваль дитячих  та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця 2011», у якому взяли участь 33 команди з різних регіонів України. Наше місто на фестивалі представляли команди КВН «Кадри» загальноосвітньої школи № 1 та «Дрозди» Лубенського лісотехнічного коледжу. Фестиваль – це не лише ігри та конкурси, це зустріч з друзями, спілкування з однодумцями, обмін досвідом та море позитивних емоцій і вражень від одеських жартів.

З Днем народження, ветеран!

Кожен ветеран має відчувати турботу й увагу повсякдень. Таким принципом керується в своїй роботі  Лубенська міська рада. Тож, чудової осінньої днини  до Зінаїди Гаврилівни Чепель, ветерана, учасника бойових дій, завітали секретар міської ради Іван Карпець, секретар мікрорайону №1  Наталія Сухонос, голова ради ветеранів мікрорайону Надія Ночовна, голова вуличного комітету Тамара Гончаренко та депутат міської ради Надія Рева, щоб привітати цю чудову жінку  з 85-м днем народження.

Професійне свято юристів

7 жовтня у стінах міськвиконкому  з нагоди професійного свята вітали юристів. На їх адресу лунали поздоровлення  та було влаштовано концерт.

Золота медаль міжнародного конкурсу у нашого земляка

Нещодавно в Болгарії, за підтримки всесвітньої асоціації «Фіап», відбувся міжнародний з’їзд фотохудожників. Полтавщину на ньому гідно представив лубенець, член Національної спілки художників України Юрій Зелінський.

На черговій апаратній нараді 10 жовтня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 10 жовтня у міськвиконкомі під головуванням Олександра Грицаєнка, був заслуханий звіт директора парків Віталія Головка про роботу парків у 2011 році.

Лубенським листоношам подякували за роботу

7 жовтня Всесвітній день пошти  лубенські працівники зв’язку відзначали у тісному дружньому колі. Хоча до Центру поштового зв’язку №3 крім м. Лубни та Лубенського району належать ще три райони: Гребінківський, Оржицький та Пирятинський. А  це 109 відділень (два з яких - пересувні) на 630 працівників.

"Золота осінь" у мікрорайоні №4

Чудового осіннього дня, 6 жовтня, за ініціативи спеціаліста підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення міськвиконкому Ірини Сененко та за сприяння депутатів міської ради Миколи Телегіна й районної ради Івана Карпця було проведено свято «Золота осінь» для мешканців вулиці Червоноармійської (мікрорайон  № 4).

Екологічний міст «Збережи воду-врятуй планету»

4 жовтня  відбувся  екологічний міст  між школами Лубен  на тему «Збережи воду-врятуй планету». До обговорення  проблем, пов’язаних з водними ресурсами нашої планети вцілому та водопостачанням в нашому місті, були запрошені лідери учнівського самоврядування та вчителі хімії й біології  всіх шкіл.

"Осінні розваги" у мікрорайоні №4

3 жовтня на сонячному подвір’ї будинків №4 по вулиці Червоноармійській  та №7 і №9 по вул. Вишневецьких  довкола волонтерів Лубенського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (керівник центру – Тетяна Бондаренко) зібралася юрба малечі.

Сторінка 267 з 320

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua