Триває підготовка до 11-ї сесії міської ради

Триває напружена підготовка до 11-ї сесії міської ради. На цьому тижні закінчили роботу всі депутатські комісії, які обговорили широке коло питань, що будуть винесені на розгляд сесії міської ради.

"Софіту" п’ять років!

Цими днями перший ювілей - 5 років від дня народження- відзначив народний фотоклуб "Софіт", який працює при міському будинку культури. З цієї нагоди 16 липня в галереї образотворчого мистецтва відкрито виставку робіт знаних і зовсім юних майстрів фотографії.

На черговій апаратній нараді 18 липня

 Чергову апаратну нараду , що відбулася18 липня у міськвиконкомі провів міський голова Олександр Грицаєнко. Про роботу Управління Пенсійного фонду в м. Лубни щодо збільшення надходжень доповідав його начальник Анатолій Пелепейко.

З професійним святом, бухгалтер !

Не лише окремих фахівців бухгалтерського обліку, а й цілі колективи бухгалтерів різних підприємствта організацій нагороджували в день їхнього професійного свята відзнаками, почесними грамотами та подяками . Урочистості з цієї нагоди відбулися 15 липня в кінотеатрі «Київська Русь».

Ювілей відзначив будинок

Відзначення 40-річного ювілею будинку 93 по вулиці Радянській стало не просто святом для жителів цього будинку, а справжнім святом двору. 15 липня на цей захід зібралися  і жителі сусідніх будинків по вулиці Радянській та Комсомольській. А будинковий комітет будинку № 93 ось уже біля трьох десятиліть очолює енергійна жінка, активіст мікрорайону Сюрчик Галина Леонтіївна, котра напередодні дворового свята відзначила своє 60-річчя.

Як Лубенські козаки дітей оздоровили

Оздоровитися, відпочити на березі річки Сула у мальовничому козацькому селі Мацківці, пограти у різноманітні ігри та конкурси, стати учасниками тренінгу «Вчимося бути толерантними», поспілкуватися з однолітками – саме для цього приїхали сюди  близько двадцяти дітей з міста та району.

Подарунок місту від земляка

15 липня до міського голови Лубен Олександра Грицаєнка завітав наш земляк, цікава людина, артист за фахом, директор "Полтавського земляцтва" у Москві Микола Біденко. У подарунок місту він привіз унікальне видання - 17(!) томів творів Миколи Гоголя (багато з яких опубліковані вперше!). До цього часу найбільш повним вважалось зібрання творів Гоголя в дев’яти томах, видане в 1994 році московським видавництвом "Русская книга".

Свято для дітлахів

Ігрова розважальна програма для дітей пройшла 14 липня в мікрорайоні №3 на подвір’ї між будинками №50 по вул. Монастирській та №9 по вул. Щелканова. Голова будинкового комітету Тетяна Малько та батьки дітлахів прикрасили подвір’я кольоровими кульками.

Засідання комісії з надання матеріальної допомоги

14 липня під головуванням керуючого справами міськвиконкому Валерія Даценка відбулося засідання комісії з надання матеріальної допомоги. На її розгляд потрапило 17 заяв.

Веселились діти мікрорайону № 7

12 липня в мікрорайоні №7,  на Василенковому полі, було проведено розважальну програму для дітей. Її підготували Лубенський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та волонтерський загін "Ми за здорове майбутнє".

Ігротеки для малечі

Весело було дітворі на святі, яке проводилось на території мікрорайону №2. Радою мікрорайону спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та волонтерським загоном "Ми за здорове майбутнє" проводилася ігротека. Діти з задоволенням брали участь у різноманітних іграх, конкурсах, вікторинах та  раділи подарункам, які підготувала для них рада мікрорайону №2 та  Спілка жінок за майбутнє дітей.

Сторінка 267 з 308

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua