Маленьким лубенцям - новий дитячий майданчик


До Дня захисту дітей в мікрорайоні №3, на подвір’ї будинків по вул. Щелканова, 9 та Монастирській, 50 відбулося свято відкриття нового сучасного дитячого майданчика.

"Я люблю своє місто"


Конкурс малюнків на асфальті "Я люблю своє місто" пройшов у мікрорайоні №3 1 червня в День захисту дітей.

Урочиста реєстрація нових лубенців

1 червня, в День захисту дітей, у пологовому відділенні Лубенської ЦРЛ відбулася урочиста реєстрація дітей, присвячена 15-й річниці Конституції України. Населення Лубен поповнилося ще двома повноправними мешканцями.

Привітали нових голів вуличних і будинкових комітетів

31 травня в мікрорайоні №1 відбулися збори голів вуличних та будинкових комітетів. Спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення Наталія Сухонос представила новообраних голів вуличних і будинкових комітетів, які були обрані на зборах органів самоорганізації населення в травні місяці.

Свято в мікрорайоні № 1

«Діти повинні жити в світі краси, гри, казки, музики, малюнків, фантазії, творчості» - так писав видатний педагог Василь Сухомлинський.

Саме таку фантазію на творчість проявили діти мікрорайону №1, святкуючи Міжнародний День захисту дітей. Цікавий захід відбувся 1 червня на подвір’ї ЗОШ №10.

Лубни святкують День захисту дітей

Сонячний і теплий день 1 червня у Лубнах став ще світлішим від дитячих посмішок, які можна було спостерігати в усіх куточках міста.

З самого ранку у дитячому парку ім.О.Донченка вирувала святкова суєта.

Візит представників Посольств країн Європейського Союзу

29 травня в нашому місті відбувалася непересічна подія - ми приймали делегацію представників Посольств країн Європейського Союзу на чолі з Послом, Головою представництва ЄС в Україні паном Жозе Мануелом Пінту Тейшейра.

Василенкове поле святкує День прикордонника

28 травня Україна відзначає День Прикордонників. Не залишилось осторонь цього свята і місто Лубни, у якому воно  співпало з днем Василенкового поля. Урочистості з цієї нагоди розпочались із мітингу, на якому були присутні міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, депутати міської ради Юрій Палига, Наталія Костюк. Вітальну програму підготували учні ЗОШ №7.

Кинь палити!

Щоб привернути  увагу молоді до  проблем здоров’я, і в першу чергу, пов’язаних з палінням, 27 травня на території  Лубенського фінансово-економічного коледжу представники Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю волонтерів Центру провели акцію: «Збережемо майбутнє молоді!», присвячену Всесвітньому Дню боротьби з тютюнопалінням.

Виставка робіт учнів Лубенської художньої школи

 

24 травня о 14 годині відкрилася щорічна підсумкова виставка учнівських робіт Лубенської художньої школи. Традиційно, кожний рік в травні місяці учні школи звітують про свої досягнення.

На виставці експонується до 50 робіт. Представлені роботи виконані в різних техніках графіки, живопису, скульптури та інших видів образотворчого мистецтва.

На апаратній нараді 30 травня

На черговій апаратній нараді 30 травня, яку провів міський голова Олександр Грицаєнко, було заслухано питання про роботу Лубенського територіального управління інспекції ДАБК. Заслухали доповідь начальника цієї організації Івана Сліпченка.

Сторінка 267 з 301

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua