На черговій апаратній нараді 29 серпня

Чергову апаратну нараду 29 серпня міський голова Олександр Грицаєнко розпочав із подяки всім, хто активно долучився до підготовки та проведення заходів, присвячених Дню Незалежності України. Вони, на думку міського голови, відбулися організовано та на належному рівні. Хоча ще є над чим попрацювати та що вдосконалити.

"Життя прожити - не поле перейти"

23 серпня у мікрорайоні №6  відбулося перше засідання круглого столу "Життя прожити - не поле перейти".

Присутні на ньому вітали славних жінок-довгожительок   Дзюбу Ніну Миколаївну та Фурсенко Ангеліну Іванівну, які мешкають на вулиці Піонерській.

Свято на Василенковому полі


Напередодні усіх нас об’єднала визначна для нашої країни дата – Україна пройшла 20-річний етап незалежного існування. Багато чого змінилося в державі за ці роки.  Але країна живе, виховує нові покоління й невпинно йде до процвітання, бо кожен її громадянин мріє у майбутньому гордо носити високе звання – Українець.

20 років незалежності – нехай невеликий, проте важливий етап становлення держави. І сьогодні впевнено можна сказати, що Україна пройшла його гідно, з честю подолала усі перепони на цьому тернистому шляху. Отже, було й що святкувати.

І потанцювали, і поярмаркували.

Не сидиться вдома учасникам зразкового колективу естрадного танцю «Глорія» (керівник Тетяна Супрун), що працює при Лубенському міському будинку культури. Не встигли повернутися з Болгарії, де завоювали гран-прі, а вже планують наступну поїздку.

На відкритті міської Дошки пошани

"Прославляймо Лубен звитягу трудову" - віднині ці слова з міського гімну прикрашають Дошку пошани, яку 24 серпня урочисто відкрито в Центральному парку культури й відпочинку в рамках відзначення ювілейної річниці Незалежності України.

«З Україною в серці»

 23 серпня в рамках акції «З Україною в серці» біля пам’ятного знаку Т.Г.Шевченку відділом у справах сім’ї та молоді, за сприяння Молодіжної ради міста, проведено годину патріотичного виховання для молоді присвячену Дню Державного Прапора України.

Урочистості з нагоди Дня незалежності України

Урочисті збори та  святковий концерт присвячений 20-й річниці Незалежності України, які відбулися 23 серпня в приміщенні кінотеатру «Київська Русь» стали справді урочистою подією в житті міста.

Урочистий мітинг біля пам’ятника Тарасові Шевченку

Свободу й незалежність нашій державі передрік великий син українського народу Тарас Шевченко. Тож саме біля його пам’ятника зібралися 23 серпня керівництво міста на чолі з міським головою Олександром Грицаєнком, представники політичних партій, громадських організацій, вчителі та учні шкіл, мешканці міста на урочистий мітинг з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.

Лубни святкують День державного прапора

23 серпня наша країна святкувала День прапора - найбільшої святині будь-якої держави.

З цієї нагоди біля приміщення міської ради відбувся урочистий мітинг та підняття прапора. З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Грицаєнко. Він наголосив, що тільки цінуючи та поважаючи символи держави можна домогтися її величі та визнання у світовому співтоваристві. Символічно, що у почесній варті біля прапора стоять поруч ветерани та учні.

Молодіжна рада святкувала новосілля

22 серпня відбулося урочисте відкриття приміщення Молодіжної ради міста при Лубенській міській раді. Відреставрована класна кімната, яку надала молоді дирекція ЗОШ № 10, радо зустрічала гостей, що завітали привітати молодих людей.

По рідному краю - з любов’ю

На виконання загальноміських заходів, присвячених 20-й річниці Незалежності України, 22 серпня 2011 року  службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради проведено екскурсію до Лубенського Мгарського Спасо-Преображенського монастиря, Кургану Скорботи та спортивно-оздоровчий похід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Метою заходу було ознайомлення підлітків з історичними та культурними пам’ятками нашого Посульського краю.

Сторінка 268 з 314

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua