Подаруй радість дітям

В рамках обласної акції "Подаруй радість дітям", з ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді, 4 січня  до багатодітних родин Григоренків та Новицьких завітали секретар міської ради Іван Карпець та начальник відділу у справах сім’ї та молоді Світлана Скиба, які привітали сім’ї з новорічними та різдвяними святами.

Новорічний подарунок місту

Саме так назвав  міський голова Олександр Грицаєнко подію, що трапилася у нашому місті 1 січня на традиційній зустрічі в пологовому відділенні з мамами, які народили діток у перший день року. Цього дня на світ  з’явилося двоє малюків. У 27-річної Оксани Борщун – хлопчик, і в  сім’ї 27-річної Інни Когут – також хлопчик.

Привітати матусь та їх діток у пологове відділення ЛКЦМЛ завітали міський голова Олександр Грицаєнко, начальник відділу у справах сім’ї та молоді міськвиконкому Світлана Скиба, а також заступник головного лікаря ЛКЦМЛ Павло Корнієнко та завідуюча пологовим відділенням Тетяна Герман.

Новорічний калейдоскоп

До зимових свят кожен готується з особливим натхненням,   намагаючись створити передноворічну святкову атмосферу. Не залишилися осторонь і учні загальноосвітніх навчальних закладів міста, які старанно підійшли до оформлення святкових актових залів та новорічних композицій. Винахідливість, оригінальність та майстерність  учнівських та педагогічних колективів оцінювала 27 грудня 2011 року комісія  міського  конкурсу «Новорічний калейдоскоп»  у складі: начальника відділу у справах сім’ї та молоді Світлани Скиби, методиста методичного кабінету управління освіти Нелі Данильченко та начальника служби у справах дітей  Наталії Уварової.

Виставка робіт Аліни Гончарової-Цівінської

3 січня в Лубенській галереї образотворчого мистецтва відкрилася виставка робіт молодої авторки - лубенки Аліни Гончарової-Цівінської. Така особлива техніка як валяння, гарячий та холодний батик, розпис по тканині, - були представлені на ній широкому загалу відвідувачів виставки. Вітав майстриню  міський голова Олександр Грицаєнко, колеги, близькі, друзі.

Новорічний поїзд казкових героїв

Новорічний поїзд казкових героїв перед святом завітав в усі куточки міста. 29 грудня раділи дітлахи 1-го(де зібралося чи не найбільше людей) й 2-го мікрорайонів, а 30-го розважалася малеча 7-го та 4-го мікрорайонів.

Забуттю не підлягає

Сумним туманним ранком 24 грудня ми виїхали на місце розстрілу ромів (циган). Ініціаторами відзначення цієї сумної події, дня пам’яті розстрілу невинних жертв фашизму, був отаман Лубенського козацтва Сергій  Тимошенко і його слідопити, які знайшли  місце розстрілу і свідка тих страшних подій за часів окупації України фашистськими військами!

На черговій апаратній нараді 3 січня

Перша в цьому році апаратна нарада, що відбулася 3 січня у міськвиконкомі, пройшла під головуванням Олександра Грицаєнка. Олександр Петрович привітав всіх присутніх з Новим роком і побажав натхнення на добрі справи. Приємним початком 2012 року стало народження в Лубнах 1 січня 2 хлопчиків. Малят і їх мам урочисто привітають з цією подією 4 січня.

Привітання міського голови

Шановні лубенці, дорогі мої земляки!

Щиросердно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим, святами, які у пахощах ялинки та сяйві прикрас об'єднали найкращі сподівання і мрії з традицією підбивати підсумки й аналізувати перспективи.


       З Новим роком  пов’язуємо звершення наших надій і сподівань на покращення життя, поліпшення економіки, зміцнення нашої держави.

Відбулася 17-та позачергова сесія міської ради шостого скликання

Для розгляду на останній в цьому році позачерговій сесії міської ради, яка відбулася 30 грудня під головуванням Олександра Грицаєнка було винесено 16 питань. На сесії були присутні  депутати міської та обласної ради, начальники управлінь та служб виконавчого комітету.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Переглянули проект бюджету міста на 2012 рік, вручили ордери та ключі від квартир учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, приймали колядувальників, - все це на останньому в цьому році засіданні виконкому,  яке відбулося 28 грудня в залі засідань міської ради.

Новорічна казка продовжує свою подорож

Новорічна казка продовжує свою подорож мікрорайонами міста. 28 грудня вона завітала до мікрорайонів №6 та №5. Про подарунки дітям подбали міський голова Олександр Грицаєнко та депутат міської ради Ольга Скрипка. Разом з казковими героями раділи дітлахи і від їх щасливого вигляду кращав настрій у батьків. До нових зустрічей, Казко!

Сторінка 268 з 330

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua