День скорботи та вшанування жертв Великої Вітчизняної війни

День скорботи та вшанування жертв Великої Вітчизняної війни проводився в країні як загальнонаціональний захід. Адже в цьому році минає вже 70 років з початку найстрашнішого періоду в історії нашої держави. Великий подвиг та героїзм українського народу визнано світовою спільнотою, а страшна правда тих днів, як і число загиблих, продовжують вражати. І можливо, настане час, коли вже й наші наступники дізнаються про всі подвиги героїв-визволителів, знайдуть ім’я та вшанують останнього невідомого солдата. Поки ж іще ми, сучасники, традиційно щороку (у дні пам’яті) скорботно згадуємо день початку війни, приходимо до братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків аби віддати шану полеглим у 1941-1945 р.р.

Відпочинемо на морі

17 червня 2011 року відбулися збори батьків, діти яких направляються до дитячого оздоровчого табору «Азовський Маяк» (Запорізька область) з 21.06 по 04.07.2011 року. Проведено роз’яснювальну бесіду та інструктаж з техніки безпеки.

Громадські активісти стурбовані зростанням наркоманії серед молоді Лубен

Для подолання наркоманії в молодіжному середовищі необхідна спільна робота громадських організацій, органів місцевої влади та активна участь у профілактичних заходах самих молодих людей. Питання протидії розповсюдження наркоманії обговорювалися під час прес-конференції  «Наркоманія: молодь в центрі проблеми», яка відбулася в залі засідань міської ради  21 червня 2011 року напередодні Міжнародного дня  боротьби зі зловживанням наркотиками.

Низький уклін вам - ветерани !

22 червня минає 70 років з дня початку найжорстокішої в історії людства Великої Вітчизняної війни. Це не свято, це день пам’яті тих, хто з перших днів війни піднявся на захист своєї країни і не повернувся додому. І це шана тим, хто пройшов через всі страшні випробування війни, живе сьогодні поруч з нами, розповідає правдиву історії тих років. А ми слухаємо і захоплюємось ними, вони - наша гордість, вони - герої!

У мікрорайоні №1 вітають ветеранів-ювілярів

20 червня відзначає солідну дату народження учасник бойових дій, інвалід І гр. Великої Вітчизняної війни Семен Якович Касьяненко. Йому виповнилося - 90.

На черговій апаратній нараді 20 червня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 20 червня під головуванням Олександра Грицаєнка заслухали звіт начальника Лубенської санепідемстанції Володимира Сазонова про роботу цієї організації.

Він розповів, що в цьому році санітарно-епідеміологічній службі виконується 90 років. Проте в її структурі постійно відбуваються певні зміни, що, звичайно, ускладнює роботу. Штат служби на сьогодні налічує 36 працівників середнього медичного персоналу та 11 лікарів, які й здійснюють всі необхідні перевірки та аналізи, контролюють стан повітря, води, ґрунту на території міста й району.

Діти війни вшановують пам’ть героїв

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні великий подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народові. Ми згадуємо усіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та віддаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни. Вічна їм слава.

Медикам - наша шана й хвала


Є певні професійні свята, до яких причетні всі. Ось і в цю неділю 19 червня приймати вітання будуть медичні працівники. Проте відзначення цієї події розпочалося значно раніше.

16 червня в районному будинку культури було людно й святково. Тут зібралися представники лікувальних закладів нашого міста отримати привітання, квіти й подарунки від керівників міста й району.

Сонячне дитинство

Літній період – це спекотній час не  лише в прямому, а й в переносному значенні, адже батьки самотужки намагаються  створити умови для відпочинку та оздоровлення своїх чад: на річці, у бабусі чи на морі.

Турбуються про якісний літній відпочинок підростаючого покоління і органи місцевого самоврядування.

Твій світ – це безпечний світ

15 червня в спортивному залі заводу «Комсомолець» відбувся тренінг із виживання в екстремальних ситуаціях «Захисти майбутнє» для учнів 7 -10 класів Лубенських шкіл. Своєрідну «Школу безпеки» для підлітків провів досвідчений тренер Сергій Матях ( м.Київ). Сприяли в організації тренінгу Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» та відділ в справах сім΄ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Підписана угода про соціальне партнерство

У рамках заходів, присвячених  15-й річниці Конституції України в місті відбулася непересічна подія - підписана угода про соціальне партнерство між виконавчим комітетом Лубенської міської ради на чолі з міським головою Олександром Грицаєнком та ВАТ "Лубенський молокозавод" (голова правління Василь Максимов).

Сторінка 268 з 305

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua