Відпочиваємо на природі

Вже традиційно початок літа вихованці гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» проводять в літньому туристичному таборі.

Вручення дипломів випускникам університету

Вчитися - заняття захоплююче, цікаве й приємне. Так вважають 34 випускниці Лубенського центру Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, які 14 червня отримали дипломи бакалавра цього навчального закладу.

На апаратній нараді 14 червня

Чергову апаратну нараду, що відбулася 14 червня у міськвиконкомі міський голова Олександр Грицаєнко розпочав з поздоровлень. Він привітав присутніх зі святом Трійці та побажав здоров’я і всяких гараздів.

Святкування Трійці в Заводському парку

12 червня Україна відзначала одне з найвизначніших православних свят – Трійцю. Осередком свята у місті став Заводський парк.

На майдані біля фонтану

Старі люди говорять, що подвійна веселка на небі віщує добробут і легкий шлях всім новим починанням.  Саме таке явище мали змогу бачити лубенці у п’ятницю 10 червня.

Свято для дітей мікрорайону №1

У літа є багато звичних епітетів: дзвінке, радісне, веселе, дружне, цікаве. Так воно і є - щедре на відкриття, повне романтики, з ласкавим сонечком і свіжим повітрям, і ,навіть, теплий літній дощик дарує усім нам добрий настрій, усмішки, а отже - здоров’я. Так вважає спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення мікрорайону №1 Наталія Сухонос, яка разом з громадським активом мікрорайону організувала чудове розважальне свято для дітей.

Дитячі літні оздоровчі пришкільні табори стають центрами здоров’я й радості

З початку  червня  в Лубнах успішно проходять  Дні здорового способу життя. Під гаслом "Друзі назавжди!" організатори акції – Полтавська обласна молодіжна громадська організація “Твій Світ ” та співорганізатори - відділ в справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради  залучають дітей до участі у різних видах ігротек, конкурсів та естафет. Так, з 6-го по -10 червня учні 5-х класів спеціалізованої школи № 6 стали учасниками тренінгів, а також мали змогу переглянути відеофільми про переваги здорового способу життя. Особливо активні діти отримали призи.

Всеукраїнський семінар "Саночистка - 2011"

З 1по 3 червня 2011 року у місті Бердянську відбувся Всеукраїнський семінар "Саночистка - 2011", на якому розглядалися питаня поводження з побутовими відходами. У його роботі взяла участь начальник відділу комунального господарства Лубенського міськвиконкому Любов Щербань.

Збори голів вуличних комітетів в мікрорайоні №6

7 червня 2011 р. відбулися збори голів вуличних комітетів в мікрорайоні №6. Вони відбулися за участю інспектора муніципальної міліції Олександра Гаврика, інспектора з пожежного нагляду по Лубенському району Володимира Теслі, заступника голови ветеранської ради міста Катерини Ткачик та секретаря мікрорайону №6, депутата міської ради Катерини Скуратовської.

Засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів до Дня молоді та 15-ї річниці Конституції

Засідання оргкомітету з підготовки і проведення заходів до Дня молоді та 15-ї річниці Конституції пройшло в міськвиконкомі під головуванням керуючого справами міськвиконкому Валерія Даценка.

Сторінка 269 з 305

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua