Зустрічаємо рік Дракона

Новорічні свята асоціюються з веселощами, подарунками та дивами. 26 грудня незабутнє передноворічне дійство студентству подарували відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради, представники молодіжної ради міста та громадська організація «Молоді регіони».

«Школа новорічних наук»

Кожного року до Новорічних свят Лубенський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить різноманітні заходи для дітей пільгових категорій. Традиційними стали доброчинні акції, нагороди та подарунки.

Цього року 26 грудня  у приміщенні кафе «Каштан» міською молодіжною громадською організацією «Молоді регіони»  (голова Андрій Хорошковатий)  та Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було  проведено новорічне свято «Школа новорічних наук».

Новорічна казка завітає в усі мікрорайони міста

Хто найбільше чекає  Новорічного свята ? Звичайно ж  - дітлахи. Розваги, хороводи, конкурси, ігри... Все це захоплює їх і приносить безліч позитивних емоцій.

Тож спеціалісти підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення підготували маленьким мешканцям своїх мікрорайонів чудовий сюрприз. З 27 по 30 грудня   в усі куточки міста завітає новорічна казка.

Засідання ради керівників підприємств, установ та організацій

У промисловості міста за результатами січня-вересня 2011 року в усіх галузях спостерігається приріст виробництва, а деякі підприємства відчувають брак робітничих спеціальностей. На цьому акцентували увагу на засіданні ради керівників підприємств, установ та організацій м.Лубни, яке проходило 27 грудня під головуванням заступника голови ради Романа Сендзюка за   участю першого заступника міського голови Григорія Величка.

Ювілейний день народження ветерана

25 грудня відзначив свій ювілейний день народження ветеран Великої Вітчизняної війни, єдиний в Лубнах учасник параду Перемоги в Москві 9 травня 1945 року Степан Дем’янович Матвійчук.

Лубенщина ярмаркувала

25 грудня Лубенщина ярмаркувала. На виконання меморандуму, укладеного між міським та районним керівництвом, до свят у місті проводяться вже традиційні ярмарки.

Нова виставка в галереї образотворчого мистецтва

22 грудня в Лубенській галереї образотворчого мистецтва відбулося відкриття виставки портрета автора Сергія Шаматріна, непересічної людини, талановитого і непередбачуваного художника.

Свято для лубенських дітлахів

Що треба дитині для  щастя й радості ? Треба, щоб був на нашій землі мир, щоб батьки  віддавали їй любов своїх сердець, щоб не затьмарювало дитяче щастя гіркота безробіття  батьків чи безвихідний матеріальний стан родини.  Про це знають усі у виконавчому комітеті Лубенської міської ради  і  своєю турботою й працею намагаються  влаштовувати для дітей святковий відпочинок, чудову  годинку радості та щастя. Тож 22 грудня у залі музичної школи  відбулася святкова вистава для малечі з багатодітних родин, сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.

На черговій апаратній нараді 26 грудня

Чергова апаратна нарада, що відбулася 26 грудня у міськвиконкомі під головуванням Олександра Грицаєнка розпочалася приємним моментом. Міський голова вручив почесну грамоту  Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту за вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, активну громадську діяльність, популяризацію молодіжного руху в Україні, формування лідерських якостей, відданість справі та з нагоди святкування Дня молоді начальнику відділу у справах сім’ї та молоді Світлані Скибі. А ще міський голова привітав всіх присутніх з наступаючим Новим роком та підвів основні підсумки року, що минає.

Лубенській обласній станції переливання крові - 45

Виготовлення якісних і безпечних компонентів крові - головне завдання Лубенської обласної станції переливання крові. Днями цій установі, яка об’єднала благородною місією - дарувати життя -  багатьох небайдужих людей: працівників та донорів, виповнилося 45 років з часу заснування. З цієї нагоди 23 грудня у музичній школі пройшли урочистості.

Звернення міського голови

Шановні лубенці!

Через складні погодні умови, виникли певні труднощі з утриманням доріг та тротуарів у місті. Найближчим часом будуть виконані всі необхідні роботи, щоб дороги Лубен не  викликали нарікань і пересування ними було безпечним. Прошу поставитися до цієї проблеми з розумінням і терпінням.

В той же час звертаюся до керівників підприємств, закладів та організацій, всіх лубенців! Велике прохання вчасно і в повному обсязі розчищати від снігу територію, прилеглу до ваших дворів, будинків, організацій, посипати її, не допускати виникнення бурульок на дахах будівель.

Перепрошую за завдані незручності.

З повагою

Олександр Грицаєнко.

Сторінка 269 з 330

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua