Чистому місту – БУТИ !

Про наведення порядку і чистоти в місті говориться мабуть чи не найчастіше. Ми виходимо на суботники, комунальники збиваються з ніг намагаючись навести лад на вулицях нашого міста, працівники муніципальної міліції складають протоколи, адмінкомісія накладає штрафи…. Але… Прикро стає, коли то в одному, то в іншому куточку нашого міста спостерігаєш звалище пакетів, які з дивною наполегливістю наші громадяни складають то біля Дитячого парку, то в сквері імені Кірова, а то й просто на дорогу, чи під деревця обабіч  неї. Іноді доводиться чути: «А куди я його подіну?!». І в звалища перетворюються Комсомольський парк, схили до залізниці, численні яри на території міста.

Готуємося до нового навчального року

Період літніх канікул - пора інтенсивної підготовки закладів освіти до нового навчального року. Це питання перебуває на особливому контролі міської влади.

Отож, 20 липня міський голова Олександр Грицаєнко провів чергову виїзну робочу нараду на об’єкті добудови їдальні та спортивного залу ЗОШ №1. На нараді були присутні директор  ВАТ "Лубнижитлобуд" Микола Костенко, начальник ДП "Шляхрембуд" Віктор Сюрчик, представник ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" Микола Горбань, директор КП "Лубниводоканал" Микола Куліченко, начальник управління освіти  Мирослав Костенко та інші відповідальні особи.

Підписання Меморандуму про співробітництво

21 липня міський голова Олександр Грицаєнко та голова РДА Віктор Алєксєєнко у присутності депутатів обох рад та сільгосптоваровиробників Лубенського району підписали Меморандум про співробітництво між Лубенською міською радою та Лубенською  районною державною адміністрацією і засвідчили необхідність співпраці при вирішенні питання допомоги місцевим сільгосптоваровиробникам в реалізації власної продукції і, відповідно, забезпечення міста якісною продукцією за доступними цінами.

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звітує

Прийшла пора літніх канікул. Хто поїхав відпочивати з батьками на море, хто до табору чи до бабусі в село. Але для тих діток, які залишилися відпочивати вдома, Лубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та  волонтерським загоном «Ми за здорове майбутнє!» протягом липня 2011 року були організовані соціально-профілактичні акції та ігротеки по мікрорайонам міста під назвою «Здорова планета починається з кожного з нас!».  Їх мета  – забезпечити гармонійний та всебічний розвиток дітей шляхом організації змістовного дозвілля та формування здорового способу життя. Ігротеки проводилися в кожному мікрорайонні  міста.

«Здорова планета починається з кожного з нас!»

19 липня для дітей мікрорайону № 4 відбулася соціально-профілактична акція та ігротека «Здорова планета починається з кожного з нас!». Для участі в них зібралося близько 80 дітлахів та батьків. Діти на радість мамам бігали з м’ячами, стрибали в мішках, змагалися в перетягуванні каната.

Відбулася колегія міської ради

На колегії міської ради, яка відбулася у міськвиконкомі 20 липня під головуванням Олександра Грицаєнка,  за участю депутатів від усіх депутатських груп та фракцій розглядалися питання, що винесені на розгляд 11-ї сесії міської ради.

Увага! Ворог - амброзія

Не секрет, що в світі приблизно кожен 4-й житель страждає на якийсь вид алергії. Лубенці не є виключенням із загальної картини. А коли зацвітає  "дивна квітка" амброзії страждання алергіків стають просто нестерпними.

Проїхавши вулицями нашого міста та його околицями, переконалися , що проблема ця для нашого міста не чужа. Окремі рослини й цілі поляни можна спостерігати практично в усіх куточках:  понад дорогами,  на пустирях, а часто й біля житлових будинків та на квітниках.

Триває підготовка до 11-ї сесії міської ради

Триває напружена підготовка до 11-ї сесії міської ради. На цьому тижні закінчили роботу всі депутатські комісії, які обговорили широке коло питань, що будуть винесені на розгляд сесії міської ради.

"Софіту" п’ять років!

Цими днями перший ювілей - 5 років від дня народження- відзначив народний фотоклуб "Софіт", який працює при міському будинку культури. З цієї нагоди 16 липня в галереї образотворчого мистецтва відкрито виставку робіт знаних і зовсім юних майстрів фотографії.

На черговій апаратній нараді 18 липня

 Чергову апаратну нараду , що відбулася18 липня у міськвиконкомі провів міський голова Олександр Грицаєнко. Про роботу Управління Пенсійного фонду в м. Лубни щодо збільшення надходжень доповідав його начальник Анатолій Пелепейко.

З професійним святом, бухгалтер !

Не лише окремих фахівців бухгалтерського обліку, а й цілі колективи бухгалтерів різних підприємствта організацій нагороджували в день їхнього професійного свята відзнаками, почесними грамотами та подяками . Урочистості з цієї нагоди відбулися 15 липня в кінотеатрі «Київська Русь».

Сторінка 270 з 312

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua