Звітні збори мікрорайону № 3

У минулу п’ятницю, 21 жовтня, відбулися загальні збори мешканців мікрорайону №3. На збори прибули голови вуличних, будинкових комітетів, члени ради мікрорайону, мешканці  та  активісти мікрорайону.

На апаратній нараді 24 жовтня

На щотижневій апаратній нараді, яка відбувалася під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка, йшлося про підтримання відповідного температурного режиму у будинках, квартирах, неослабну увагу до якості виконання робіт. Також Олександр Петрович повідомив, що шляхові підприємства міста мають запас солі 120т та піску 580т. Тобто є впевненість, що початок зими місто зустріне у всеозброєнні. Потрібно приділити також увагу підготовці техніки для проведення снігоочисних робіт. Є можливість придбати до снігопадів одиницю снігоочисної техніки.

Прес-конференція міського голови

Відбулася чергова прес-конференція міського голови Олександра Грицаєнка для представників місцевих ЗМІ, на якій він поділився результатами діяльності влади за 9 місяців, виклав своє бачення соціально-економічного розвитку в наступному році, акцентував увагу на проблемах.

- Ми йдемо впевнено до успішного завершення календарного і бюджетного року, - переконливо стверджує міський голова.

І для цього в нього є всі підстави, є впевненість в доброму, соціально-економічному завтра міста, лубенців.

Дітям про місцеву демократію

З 10 по 16 жовтня у ЗНЗ І-ІІІ ст №3 проходив Європейський тиждень місцевої демократії. Як реалізуються європейські принципи в Україні, як перетворити Україну у європейську країну не з точки зору географії, а за стандартами життя, кількістю демократичних перетворень - все це цікавило старшокласників школи.

Відбулися звітні збори мікрорайону № 5

18 жовтня  відбулися звітні збори ради мікрорайону №5. Про здобутки, досягнення та проблеми цієї частини міста   говорили присутні на зборах міський голова Олександр Грицаєнко, голова ради мікрорайону Ніна Єндоренко, секретар Ніна Шерстюк, депутати міської ради Володимир Парахнич, Наталія Костюк, Валерій Больбот, Катерина Скуратовська, Надія Дронько, керівники комунальних підприємств і служб та голови будинкових і вуличних комітетів, активісти мікрорайону.

Мітинг-реквієм

16 жовтня біля меморіального комплексу, що у с. Засуллі (біля колишнього пенькозаводу) було велелюдно. Тут вшановували пам’ять невинно розстріляного восени 1941 року єврейського  населення. Біля трагічного місця зібралася громадськість, школярі, місцеві історики та краєзнавці, родичі та близькі загиблих єврейських родин і, звичайно ж, члени Лубенської єврейської громади.

Добрі традиції вулиці Осовської

В день великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, мешканці вулиці Осовської зібралися разом, щоб відсвяткувати День своєї вулиці.

Святкували працівники харчової промисловості

У третю неділю жовтня своє професійне свято відзначили працівники харчової промисловості. Цей день бере свій початок від 8 серпня 1995 року, коли вийшов відповідний Указ Президента.

День українського козацтва

Шляхетність, мудрість, мужність - ознаки справжнього козака. 14 жовтня у День українського козацтва та Святої Покрови всі, у кому живе дух наших предків - запорожців відзначили свято.

А нумо, козачата !

13 жовтня, напередодні Дня українського козацтва, у приміщенні ДЮСШ відбулися дитячі спортивно-ігрові змагання «А нумо, козачата!». Організатори заходу: відділ у справах сім’ї та молоді, відділ з питань фізичної культури, спорту та туризму, управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

На черговій апаратній нараді 17 жовтня

Надзвичайно багато важливих для життя  міста питань було обговорено на черговій апаратній нараді, що відбулася  17 жовтня  під головуванням Олександра Грицаєнка.

Сторінка 270 з 324

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua