Житло для тих, хто працює

24 вересня у приміщенні міської ради 31-а сім’я лубенців – вчителів та лікарів – отримали ордери на житлову площу в Лубенському житлово-будівельному кооперативі «Вікторія». Вручив ордери мер міста Лубен Коряк Василь Васильович.

Юні літератори Лубен

    В рамках святкових заходів до Дня міста 16 вересня 2010 року в Лубенській міській бібліотеці для дітей відбувся заключний етап літературно-мистецького конкурсу «Усе починається з мами», організатори якого відділ у справах сім’ї та молоді та відділ культури та мистецтв.

ДО ДНЯ МІСТА

П Л А Н

проведення загальноміських заходів, присвячених

1022-й річниці міста Лубни та 67-й річниці

визволення його від німецько-фашистських загарбників

17-19  вересня 2010 року

ЗОШ №4 - на старті нового навчального року

Протягом двох останніх років педагогічний колектив загальноосвітньої школи I-III ступенів № 4 працює над вирішенням навчально-виховної проблеми "Пошук ефективних шляхів реалiзацiї потенціалу учнів. Удосконалення роботи з обдарованими дітьми".

Подяка лубенцям за активну громадську діяльність

    13 вересня на черговій нараді керівників міста у міській раді відзначено нагородами лубенців, які взяли участь у підготовці освітніх закладів міста до 2010-2011 навчального року.

    Міський голова Коряк Василь Васильович подякував за посильну допомогу у відновленні закладів освіти міста та вручив грамоти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Перемога у Болгарії

    З 22 по 29 серпня у місті Кранево у Болгарії відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «Славянський венец». Вже п'ятий рік поспіль болгарське Причорномор’я радо зустрічає та об'єднує обдарованих виконавців, які представляють різні країни й культури. У цьому році сюди прибули делегати із Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Якутії, Естонії та ін. Серед колективів, які представляли Україну, був і Зразковий колектив естрадного танцю «Глорія»  (керівник Тетяна Супрун), що працює при Лубенському міському будинку культури.

Лубенська школа №1 - переможець Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу

    За підсумками Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України визнано переможцем та нагороджено грошовою премією у розмірі 3 тисячі гривень і дипломом II-го ступеня колектив загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 м.Лубни Полтавської області.

Конкурс на кращу садибу, установу, багатоповерховий будинок

            Днями прийнято розпорядження міського голови про проведення міського конкурсу з нагоди Дня міста на визначення кращих серед приватних садиб, установ (підприємств), багатоповерхових будинків.

1 вересня у школах Лубен

      Дорогі лубенці! Вас щиро вітає із Днем знань та святом Першого дзвоника міський голова Коряк Василь Васильович.

      День знань – свято для кожного із нас особливе. Дорослі, згадуючи свої шкільні роки, поспішають у рідні школи, щоб ще раз пережити хвилюючі миті дитячого свята. Учні - гарні та радісні, після літнього відпочинку, з цікавістю помічають як змінилися та подорослішали їх однокласники та оновилися міські школи. 

Лубенські освітні заклади напередодні 1 вересня

    Управлiнням освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради проведена перевiрка стану готовності закладiв освiти до 2010/2011 навчального року та роботи в осiнньо-зимовий перiод. Комiсiя засвiдчила, що вci загальноосвiтнi, дошкiльнi та позашкiльнi навчальнi заклади готові до роботи у новому навчальному роцi.

Сторінка 270 з 276

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua