Підтримали ліквідаторів аварії на ЧАЕС

24 січня відбулося засідання постійної депутатської комісії з соціальних питань. Воно пройшло під головуванням Богдана Івасечка. Члени комісії розглянули два питання. Головне з яких, звернення чорнобильців- ліквідаторів аварії на ЧАЕС, щодо захисту їх конституційних прав.

Зустріч міського голови з представниками ЗМІ та громадськими активістами

24 січня міський голова Олександр Грицаєнко зустрівся з представниками засобів масової інформації та громадських організацій. На зустрічі мова йшла про підсумки року, що минув та, найголовніше,  про плани на 2012 рік.

На апаратній нараді 24 січня

На апаратній нараді, яку провів 24 січня з керівниками установ, підприємств та організацій міський голова Олександр Грицаєнко було заслухано звіт начальника відділу Держкомзему в м.Лубнах Сергія Левченка.

На черговій апаратній нараді 23 січня

Чергова апаратна нарада, що пройшла 23 січня під головуванням Олександра Грицаєнка, була, в першу чергу, присвячена складним погодним умовам та прибиранню міста від снігу .

Центр реабілітації дітей-інвалідів просить про допомогу !

У родини, яка виховує  дитину з певними фізичними та розумовими вадами, життя складне, драматичне, повне  тривог та проблем. Але, разом із тим, наповнене особливим змістом. Адже саме на ній лежить повна відповідальність за добробут та подальшу долю  свого знедоленого малюка. Будь-що така родина мусить виживати й працювати, пережити всі потрясіння та негаразди й забезпечити своїй дитині повноцінне життя.  Нажаль, таким сім’ям складно жити сьогодні, важче буде завтра, а вже про післязавтра навіть думати немає сил.

Саме для підтримки таких родин та  надання реабілітаційних послуг дітям в минулому році  міською радою  був створений Лубенський центр реабілітації дітей-інвалідів.

"Шануймо й продовжуємо старі традиції!"

"Шануймо і продовжуємо старі традиції!" - під таким гаслом проходило свято Маланки, організоване силами мешканців - активістів мікрорайону №6.

Маланка або Меланка - українське народне свято напередодні "старого" Нового року або святого Василя (14 січня). Ще його називають щедрим вечором.

Відбулася 19-та сесія міської ради шостого скликання

Чергова 19 сесія міської ради шостого скликання  відбулася 20 січня під головуванням Олександра Грицаєнка. В її роботі взяли участь  30 депутатів. Присутніми  були керівники управлінь та служб міськвиконкому, засоби масової інформації. На розгляд сесії було запропоновано 23 питання. Пленарному засіданню передувала напружена робота  в депутатських комісіях, всі питання порядку денного погоджувалися на колегії міської ради.

Соборність та Свобода - головні цінності

22 січня – визначна дата в історії українського народу.

Саме цього дня (відповідно до Указу Президента від 30 грудня 2011 року) в Україні відзначають День Соборності та Свободи України. Тож на мітинг з цієї нагоди  біля пам’ятника давньоруському воїну-захиснику  20 січня зібралося чимало лубенців. Серед них депутати міської ради, представники політичних партій та громадських організацій,  козацтво Лубенщини та багато молоді.

Святкування Хрещення

19 січня  православні християни святкують Святе Богоявлення, хрещення Господнє. В Лубнах обряд освячення води проходив на березі Сули на території  Центрального  пляжу.  

Щаслива подорож

В неділю, 15 січня, діти соціально-реабілітаційного центру «Надія»  мали змогу поїхати на екскурсію до міста Полтави.

На черговій апаратній нараді 16 січня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 16 січня під головуванням Олександра Грицаєнка, розглядалися важливі питання життєдіяльності міста.

Сторінка 270 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua