У мікрорайоні №1 вітають ветеранів-ювілярів

20 червня відзначає солідну дату народження учасник бойових дій, інвалід І гр. Великої Вітчизняної війни Семен Якович Касьяненко. Йому виповнилося - 90.

На черговій апаратній нараді 20 червня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 20 червня під головуванням Олександра Грицаєнка заслухали звіт начальника Лубенської санепідемстанції Володимира Сазонова про роботу цієї організації.

Він розповів, що в цьому році санітарно-епідеміологічній службі виконується 90 років. Проте в її структурі постійно відбуваються певні зміни, що, звичайно, ускладнює роботу. Штат служби на сьогодні налічує 36 працівників середнього медичного персоналу та 11 лікарів, які й здійснюють всі необхідні перевірки та аналізи, контролюють стан повітря, води, ґрунту на території міста й району.

Діти війни вшановують пам’ть героїв

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні великий подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народові. Ми згадуємо усіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та віддаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто загинув у роки Великої Вітчизняної війни. Вічна їм слава.

Медикам - наша шана й хвала


Є певні професійні свята, до яких причетні всі. Ось і в цю неділю 19 червня приймати вітання будуть медичні працівники. Проте відзначення цієї події розпочалося значно раніше.

16 червня в районному будинку культури було людно й святково. Тут зібралися представники лікувальних закладів нашого міста отримати привітання, квіти й подарунки від керівників міста й району.

Сонячне дитинство

Літній період – це спекотній час не  лише в прямому, а й в переносному значенні, адже батьки самотужки намагаються  створити умови для відпочинку та оздоровлення своїх чад: на річці, у бабусі чи на морі.

Турбуються про якісний літній відпочинок підростаючого покоління і органи місцевого самоврядування.

Твій світ – це безпечний світ

15 червня в спортивному залі заводу «Комсомолець» відбувся тренінг із виживання в екстремальних ситуаціях «Захисти майбутнє» для учнів 7 -10 класів Лубенських шкіл. Своєрідну «Школу безпеки» для підлітків провів досвідчений тренер Сергій Матях ( м.Київ). Сприяли в організації тренінгу Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» та відділ в справах сім΄ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Підписана угода про соціальне партнерство

У рамках заходів, присвячених  15-й річниці Конституції України в місті відбулася непересічна подія - підписана угода про соціальне партнерство між виконавчим комітетом Лубенської міської ради на чолі з міським головою Олександром Грицаєнком та ВАТ "Лубенський молокозавод" (голова правління Василь Максимов).

Відпочиваємо на природі

Вже традиційно початок літа вихованці гуртків дитячо-юнацького клубу спортивного орієнтування і туризму «Валтекс» проводять в літньому туристичному таборі.

Вручення дипломів випускникам університету

Вчитися - заняття захоплююче, цікаве й приємне. Так вважають 34 випускниці Лубенського центру Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова, які 14 червня отримали дипломи бакалавра цього навчального закладу.

На апаратній нараді 14 червня

Чергову апаратну нараду, що відбулася 14 червня у міськвиконкомі міський голова Олександр Грицаєнко розпочав з поздоровлень. Він привітав присутніх зі святом Трійці та побажав здоров’я і всяких гараздів.

Святкування Трійці в Заводському парку

12 червня Україна відзначала одне з найвизначніших православних свят – Трійцю. Осередком свята у місті став Заводський парк.

Сторінка 279 з 316

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua