Управління праці та соціального захисту населення інформує

17 березня відбулося засідання Комісії по призначенню всіх видів соціальної допомоги, пільг. На засідання Комісії було винесене питання про призначення субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово- комунальних послуг 29 сімей.

Нарада-семінар бухгалтерів та економістів

17 березня відбулась нарада-семінар бухгалтерів та економістів бюджетних установ міста за участю фінансового управління виконкому міської ради, податкової інспекції та управління державного казначейства.

Керівники міста на ВАТ "Лубнифарм"

Останнім часом зросла довіра до вітчизняної фармацевтичної галузі й, відповідно, виникає попит на кваліфікованих фахівців хіміків, фармацевтів-технологів. Це вдалося з’ясувати в результаті робочої зустрічі міського голови Олександра Грицаєнка та першого заступника міського голови Григорія Величка з керівництвом та працівниками ВАТ "Лубнифарм", яка відбулася 16 березня.

Засідання адміністративної комісії

Чергове засідання адміністративної комісії пройшло 11 березня під головуванням заступника міського голови Юрія Купрія. На жаль, тих, хто порушує правила благоустрою міста не меншає.

Засідання міської міжвідомчої координаційної ради з правової освіти населення

На засіданні міської міжвідомчої координаційної ради з правової освіти населення, яке пройшло 16 березня затверджено план роботи комісії на 2011 рік, підведено підсумки діяльності за 2010 рік, а також обговорено питання запобігання та протидії насильству в сім’ї та види допомоги особам, які потерпають від цього. Говорили й про правовиховну роботу в загальноосвітніх навчальних закладах м. Лубен. Засідання провів голова міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення, керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко.

Лубенці на конкурсі "Таланти багатодітної родини"

12 березня 2011 року у м. Полтаві відбувся VІІІ обласний конкурс «Таланти багатодітної родини», у якому взяли участь діти з багатодітних сімей м. Лубен .

Робота комісіїї по договорам оренди землі

14 березня у МВК відбулося чергове засідання комісії зі встановлення розміру відсотків від нормативної грошової оцінки при укладенні договорів оренди землі.

Засідання оргкомітету по підготовці до 20-ї річниці Незалежності України

14 березня у МВК відбулося перше засідання оргкомітету з підготовки заходів до 20-ї річниці Незалежності України. Його провів міський голова Олександр Грицаєнко.

Позачергове засідання виконавчого комітету

Позачергове засідання виконавчого комітету, яке відбулося 14 березня у приміщенні МВК, обмежилось розглядом одного питання, що стосувалося змін до Статуту товариства "Союз Чорнобиль".

На апаратній нараді 14 березня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 14.03 міський голова Олександр Грицаєнко наголосив на тому, що цей тиждень буде повністю присвячений благоустрою та наведенню чистоти в місті.

Краєзнавча година "З Шевченкової криниці"

Краєзнавча година, яка відбулася в галереї образотворчого мистецтва 11 березня, присвячувалась 197-й річниці від дня народження Тараса Шевченка та 150-й - з дня його смерті. В стінах галереї образотворчого мистецтва, де вона проходила, презентовано унікальні видання, присвячені творчості Великого Кобзаря.

Сторінка 279 з 302

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua