Пройди свій тест…

29 вересня 2011 року в м. Лубнах вперше відбулася акція  «Пройди свій тест», яка стала безпрецедентною. Організаторами акції виступили Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське Здоров’я» і відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради. У ній взяли участь студенти Лубенського лісотехнічного коледжу, Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА, Лубенського медичного училища. Експрес-діагностику на ВІЛ-СНІД пройшло 78 молодих лубенців.

Святкують освітяни

Місто Лубни вважають другою освітянською столицею Полтавщини. Ця думка прозвучала на урочистостях з нагоди Дня працівників освіти, що відбулися 29 вересня у кінотеатрі «Київська Русь».  Високе визнання освітянської сфери педагоги міста здобувають щоденною працею. Вони можуть похвалитися чудовим результатом і достойною оцінкою роботи.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Чергове засідання виконавчого комітету пройшло 29 вересня за участю 11 членів виконкому. Вів засідання міський голова Олександр Грицаєнко. Загалом розглянуто 27 питань  порядку денного.

Майстер-клас лубенських художників

Нещодавно в галереї образотворчого мистецтва  відбувся незвичайний захід – лубенські художники Василь Лапушкін та Ольга Таран провели майстер-клас, під час проведення якого вони поділились секретами творчого процесу створення картин в техніках живопису й акварелі.

Першість міста з техніки пішоходного туризму

27 та 28 вересня гамірно й весело було в парку Центральному. Тут відбувалися змагання першості міста з техніки пішоходного туризму серед учнівської молоді, присвячені Міжнародному дню туризма.

Засідання круглого столу присвячене Дню усиновлення

 Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна й складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями-і дитини, і дорослого…Інколи здається, що важко пройти інстанції, зібрати документи. З нетерпінням очікуєш завершення усіх процедур, щоб скоріше забрати омріяних донечку або сина додому. Кожного дня все більше й більше лубенців відкривають свої серця й двері домівок для дітей, які за різних обставин життя втратили рідних батьків.

27 вересня службою у справах дітей було проведено засідання круглого столу, «Кожна дитина повинна мати сім’ю: влада і громада об’єднують зусилля» присвячене Дню усиновлення.

Звітні збори ради мікрорайону № 1

Саме завдяки активності громади можна домогтися покращення якості життя в нашому місті. Такою є головна думка звітних зборів ради мікрорайону №1, що відбулися 27 вересня. В їх роботі взяли участь голови вуличних та будинкових комітетів, активісти громадських організацій, депутати міської ради, керівники комунальних підприємств, служб та відділів.

Подорож активістів мікрорайону

Мгарський Спасо-Преображенський монастир - це справжня духовна перлина Лубенщини, що знаходиться на відстані 6 кілометрів від Лубен і велично підіймається над тихоплинною й живописною рікою Сулою. Залишаючи щоденну метушню буднів, сюди ідуть  люди. Чудова природа, благодатна тишина, мир духовності пронизують душу кожного, наповнюючи її радістю, якої нам так часто не вистачає.

Збори ліквідаторів аварії на ЧАЕС

23 вересня в кінотеатрі «Київська Русь» знову зібралися ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС. Приводом для чергового зібрання стали прийняті урядом України зміни до Закону «Про державний бюджет України» на 2011рік та відповідні постанови Кабінету Міністрів, відповідно до яких планувалося провести перерахунки пенсій інвалідам-чорнобильцям, що отримують їх за судовими рішеннями.

На черговій апаратній нараді 26 вересня

Чергова апаратна нарада, що відбулася 26 вересня у міськвиконкомі пройшла під головуванням Олександра Грицаєнка. Найголовніше питання, яке розглядалося на ній - про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період.

Про підготовку закладів освіти доповідав начальник управління освіти Мирослав Костенко.

Відбулося чергове засідання громадської ради

Чергове засідання громадської ради при лубенській міській раді відбулося  23 вересня під головуванням Петра Гузя.  У його роботі взяли участь представник від міської ради, керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко, депутат обласної ради Віктор Фортуна, представники громадських організацій, секретарі мікрорайонів міста, керівники відділів і служб міськвиконкому та  активісти громадського руху.

Сторінка 283 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua