Звернення міського голови

Шановні лубенці!

Через складні погодні умови, виникли певні труднощі з утриманням доріг та тротуарів у місті. Найближчим часом будуть виконані всі необхідні роботи, щоб дороги Лубен не  викликали нарікань і пересування ними було безпечним. Прошу поставитися до цієї проблеми з розумінням і терпінням.

В той же час звертаюся до керівників підприємств, закладів та організацій, всіх лубенців! Велике прохання вчасно і в повному обсязі розчищати від снігу територію, прилеглу до ваших дворів, будинків, організацій, посипати її, не допускати виникнення бурульок на дахах будівель.

Перепрошую за завдані незручності.

З повагою

Олександр Грицаєнко.

Відбулося засідання Координаційної ради служби у справах дітей

20 грудня відбулося чергове засідання Координаційної ради служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради під головуванням керуючого справами  Валерія Даценка. На ньому розглядалося два питання: про стан виконання в місті  Закону України «Про Загальнодержавну програму «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року за 2011 рік та  про  заходи щодо безпеки дітей при проведенні Новорічних  та Різдвяних свят.

Новорічне засідання в мікрорайоні № 6

Не припиняється робота в радах мікрорайонів. Днями в мікрорайоні №6 для голів вуличних та будинкових комітетів, активістів громадського життя  було проведено святкове новорічне засідання.

Наркотики – зовсім не потрібні ’’приправи!’’

20 грудня  в приміщенні Лубенського медичного училища, при підтримці Полтавської обласної благодійної організації «Реабілітаційний центр «Вихід Є!» відбувся відео-лекторій з профілактики вживання наркотичних засобів: «Наркотики – зовсім не потрібні «приправи!».

Родина – родині

17 грудня  відбулася передноворічна зустріч батьків та дітей, що знаходяться під супроводом  благодійної програми "Родина -родині.

Радували погляд вишиванки

17 грудня в приміщенні музичної школи відбулася виставка вишивки мешканок  мікрорайону №4, приурочена дню Святої Варвари. Адже саме Свята Варвара оберігала тих жінок, що займалися рукоділлям.

Збори на вулиці Короленка

Вулиця Короленка - одна з віддалених вулиць міста. На ній, в переважній більшості живуть пенсіонери та люди похилого віку, яким досить рідко випадає нагода бувати в центрі міста, так як завадою на шляху стає крута гора, на яку потрібно прикласти чимало зусиль щоб її подолати, та й вік у людей уже не той.

Тож і виявили жителі вулиці ініціативу провести збори з представниками відповідних служб, на яких розглянути всі наболілі питання.

В четвер, 15 грудня, біля колишнього магазину зібралися мешканці вулиці Короленка на чолі голови вуличного комітету - Світлани Гаркавої.

Ялинка на Володимирському майдані

Хоч погода надворі не зовсім нагадує зимову, але 19 грудня, у День Святого Миколая, на Володимирському майдані  міста запалила вогні наша головна ялинка.

Святий Миколай завітав до школи № 1

В ці дні Україною мандрує святий Миколай, який своєю щедрістю дарує радість та натхнення на добрі справи. Наші оселі сповнені радістю, світлом, теплом і добрими сподіваннями-надіями і всі ми чекаємо на маленьке диво,  здійснити яке може лише Святий Миколай. Наші городяни щиро вірять, що добрий і всесильний Святий допоможе кожному здійснити давню втаємничену мрію.  Тож недарма 19 грудня на подвір’ї загальноосвітньої школи №1 було людно й гамірно - тут відбулося урочисте відкриття першої черги новозбудованого корпусу цього закладу. На свято завітав голова Полтавської державної адміністрації Олександр Удовіченко.

На черговій апаратній нараді 19 грудня

На черговій апаратній нараді, яку 19 грудня провів міський голова Олександр Грицаєнко, йшлося перш за все про організоване завершення цього року та  підготовку міста до новорічних свят.

«Зимові дива» в Лубенському дитячому протитуберкульозному обласному санаторії

15 грудня , напередодні Дня святого Миколая, відділ у справах сім’ї та молоді  виконавчого комітету Лубенської міської ради, Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» та благодійники подарували вихованцям  Лубенського дитячого протитуберкульозного обласного санаторію чудову театралізовану ігрову  програму «Зимові дива».

Сторінка 283 з 343

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua