На апаратній нараді 18 квітня

Життя в місті вирує. Про це свідчить надзвичайно широке коло питань піднятих міським головою Олександром Грицаєнком на черговій апаратній нараді, яка відбулася 18 квітня у міськвиконкомі.

Перш за все міський голова привітав усіх присутніх з Великодніми святами, що вже наближаються та подякував підприємствам, організаціям, працівникам усіх служб і відомств за активну участь у проведенні суботника, що відбувся в нашому місті 16 квітня.

Відбулася сьома сесія шостого скликання

15 квітня 2011 року відбулася сьома сесія шостого скликання. На ній були присутні 35 депутатів міської ради. В порядку денному було оголошено 34 питання, ще 2 було додано на початку сесії.

Війну зі сміттям розпочато!

Розтанув сніг і у міських парках, садках, прибудинкових майданчиках, на жаль, видніється не лише зелена трава, а й чимало сміття. Тому міська влада, за підтримки небайдужих організацій, традиційно перед Великоднем ,взялася за цю важку та брудну роботу. Щовихідних Комсомольський парк перетворюється у місце, на якому на день зупиняється кілька десятків «циганських таборів». А опісля цього складається враження, ніби тут пройшла орда завойовників, котра як могла, так знущалася з цього місця. Увесь тиждень потому парк відходить від цієї «казкової феєрії», а на чергові вихідні все повторюється знову.

Вечір вшанування

26 квітня 2011року виповнюється 25-річниця аварії, що сталася на Чорнобильській атомній станції у 1986 році. Вона залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії.

Виїзна нарада у мікрорайоні №5

Багато проблем, які потребують нагального вирішення, зібралося у мікрорайоні №5. Саме для того, щоб знайти шляхи їх вирішення і зібралися учасники виїзної наради, що відбулася 13 квітня. Провели її міський голова Олександр Грицаєнко та секретар міської ради Іван Карпець. На нараду прибули депутати міської ради Володимир Дем’янець, Наталія Костюк, Ніна Жук, Володимир Парахнич, Валерій Больбот, Юрій Плескач, Ольга Скрипка, а також член виконавчого комітету Ніна Єндоренко, секретар мікрорайону Ніна Шерстюк та активісти громадських організацій, зацікавлені у вирішенні болючих питань свого мікрорайону.

Щастя й мир в сім’ї

Відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради та Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» започатковано відкриття інформаційних куточків «Батьківська світлиця» на базі дошкільних навчальних закладів міста.

Візит на ПП "Лубенський хлібозавод"

13 квітня відбулася робоча зустріч міського голови Олександра Грицаєнка та першого заступника міського голови Григорія Величка з керівництвом ПП "Лубенський хлібозавод" - головою наглядової ради Олександром Даценком та директором підприємства, членом виконавчого комітету Ігорем Онікієнком. Чим же нині живе одне з найпотужніших підприємств харчової промисловості, як планує розвиватися далі?

Семінар-тренінг для сімей з дітьми, які мають функціональні обмеження

8 квітня   Лубенським  МЦСССДМ  спільно  з міським управлінням освіти  та  ГО «Монтессорі-Центр»   був проведений семінар-тренінг на тему «Створення груп самодопомоги    для сімей  з  дітьми, які  мають функціональні  обмеження». 

Обговорюємо пенсійну реформу

В рамках проведення ІІ-го етапу інформаційної кампанії з питань пенсійної реформи України, працівниками управління Пенсійного фонду України в м.Лубнах здійснено ряд заходів з громадського обговорення запропонованих Урядом законодавчих змін.

Зробимо Лубни чистими!

Проблема смітників стоїть перед людством останнім часом досить гостро і чим далі, тим вона стає серйознішою.  Славне колись історично-культурне місто Лубни сьогодні не завжди виглядає привабливим. Причиною є стихійні звалища, смітники, які заполонили не тільки околиці міста, а й центральні вулиці та сквери. Не впізнати Комсомольського парку, який приваблював відпочиваючих чарівними куточками природи, що надихали на романтичні та ніжні почуття. Улюблене місце не тільки молоді, а й літніх людей. Тут можна було знайти спокій та гармонію душі людської в поєднанні з природою.

Відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків...

7 квітня 2011 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій інших соціальних виплат та підвищення ефективності діяльності суб'єктів господарювання, яке провів перший заступник міського голови  Григорій Величко. На засіданні заслухано два питання:

-Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати; 

-Про підприємства, які за результатами діяльності за січень-лютий 2011 р. отримали збиток.

Сторінка 287 з 314

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua