До дня стоматолога

Маліка Петренко надає допомогу лубенці. Лубни

В Лубнах стоматологи відзначають професійне свято

Зазвичай, 9 лютого, стоматологи всього світу відзначають своє професійне свято - Міжнародний день стоматолога. Традиційно не стоять осторонь цієї приємної події на день Святої Аполлонії і лубенські лікарі-стоматологи. Вони відзначають цей день у своє задоволення.

Із наради у міського голови

Щотижневу нараду з керівниками управлінь, відділів, служб та підприємств міста провів 7 лютого міський голова Олександр Грицаєнко.

Виконання бюджету міста, цінова політика на продукцію першої необхідності, питання відповідності тарифів на житлово-комунальні послуги їх якості, - це основні акценти, на яких зупинився міський голова.

Обрано нового голову міського товариства "Союз Чорнобиль"

П’ятого лютого у приміщенні кінотеатру “Київська Русь“ відбулися збори Лубенського міського добровільного товариства “Союз Чорнобиль“. Товариство налічує більше однієї тисячі трьохсот членів, адже лубенщина має найбільший відсоток громадян, які постраждали від наслідків Чорнобильської катастрофи, порівняно із іншими регіонами України.

Міський голова Олександр Грицаєнко провів виїзний особистий прийом громадян

Третього лютого відбувся перший виїзний прийом міського голови Олександра Грицаєнка на підприємстві КП “Лубни - водоканал“ для мешканців мікрорайону № 1.

Зустріч з лубенцями тривала майже чотири години. Зі своїми питаннями та проблемами до міського голови звернулося більше 30 осіб, серед них 4 колективні звернення.

Які питання турбують батьків багатодітних сімей Лубенщини

В суботу 5 лютого у районному Будинку культури відбулися відкриті збори лубенської громадської організації «Спілка захисту багатодітних матерів», головою якої є Петро Гузь. Метою зборів стало обговорення проблем з якими найчастіше зустрічаються батьки багатодітних сімей.

Прес-конференція міського голови Олександра Грицаєнка

В перший день лютого відбулася прес-конференція міського голови Олександра Грицаєнка з представниками місцевих засобів масової інформації, в якій взяли участь кореспонденти

Із колегії міської ради

03 лютого відбулася колегія міської ради за участю міського голови Олександра Грицаєнка, секретаря міської ради Івана Карпця, голів постійних депутатських комісій, фракцій. На колегії обговорювали пропозиції щодо порядку денного шостої сесії міської ради шостого скликання, яка планується на 18 лютого.

Міський голова Олександр Грицаєнко відвідав ВАТ "Шліфверст"

2 лютого міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Григорій Величко з робочим візитом відвідали Лубенський верстатобудівний завод «Шліфверст». Метою візиту стало ознайомлення з виробництвом підприємства та перспективами його розвитку.

«КОЛИ ПЕНСIОНЕРИ УСМIХАЮТЬСЯ, – ДЛЯ МЕНЕ РАДIСТЬ»

У минулому столітті класик української лі­тератури Олесь Гончар в неординарному для того часу творі «Собор» песимістично стверд­жував, що життєвий шлях кожної людини пролягає через комсомол до соцзабезу. То­дішній соцзабез – це прообраз нинішнього Пенсійного фонду. І хоч комсомолу нині немає, але шлях кожної людини обов’язково приведе до Пенсійного фонду.

АРТ-виставка виробів із вторсировини

Нещодавно в ЗОШ № 7 було проведено АРТ-виставку, яка організована у рамках Комплексної програми розвитку малого підприємництва у Полтавській області. Регіональним Фондом підтримки підприємництва по Полтавській області

Екологічна акція в Лубнах

Екологічні проблеми міста не залишаються поза увагою юних громадян Лубен. Свою екологічну волонтерську акцію учасники пошукового загону спеціалізованої школи № 6 “Джерело“ проводять на захист довкілля.

Сторінка 290 з 305

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua