У Лубнах молодь відзначила Всесвітній день здоров'я

"Про здоров'я дбати – горя не знати!" - під такою назвою 6 квітня у Лубенській музичній школі відбулося свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я. Такий захід був організований Полтавською обласною молодіжною громадською організацію «Твій Світ» і відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради. У дійстві взяло участь понад 200 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Виїзна нарада у мікрорайоні №1

altВиїзна нарада у мікрорайоні №1, що відбулася 5 квітня, була досить багатолюдною і доволі конструктивною. Провів її секретар міської ради Іван Карпець, а прибули запрошені депутати міської Надія Рева, Роман Сендзюк, Ігор Павельчук, Богдан Івасечко, Наталія Омельяненко, Олександр Семенюта, Олексій Пивовар, а також керівники комунальних служб міста, активісти та секретар мікрорайону Наталія Сухонос.

Лубенці в "Полтавському вальсі-2011"

alt27 березня відбувся відкритий Всеукраїнський фестиваль зі спортивного бального танцю "Полтавський вальс-2011", який проходив у Палаці дозвілля "Листопад" міста Полтави. Під час змагань було представлено танцювальні клуби з усієї України: Києва, Харкова, Севастополя, Донецька, Кременчука, Комсомольська, Сум, Полтави і, що дуже приємно,  серед великої кількості учасників цього престижного фестивалю  були й талановиті танцюристи з Лубен.

Відкриття виставки в галереї образотворчого мистецтва

З 29 березня у Лубенській галереї образотворчого мистецтва почала працювати виставка робіт художника Михайла Буніна.

Переступивши поріг картинної галереї, на мить переносимося на початок минулого століття - так правдиво і якісно виглядає природа на полотнах живописця Михайла Буніна, що зайняли своє почесне місце у просторій виставковій залі.

Поздоровлення ювілярці

2 квітня мешканка мікрорайону № 2 Раїса Іванівна Ципак приймала вітання з нагоди свого 80-річчя.

Раїса Іванівна – ветеран праці. Все життя вона працювала бухгалтером у відділі соцзабезпечення, управлінні архітектури та містобудування виконавчого комітету Лубенської міської ради, фінансово-економічному коледжі. Але й зараз не залишається осторонь громадського життя міста. ЇЇ знають як активного члена громадської організації «Спілка жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України», сумлінну, відповідальну, багатогранну жінку.

На черговій апаратній нараді 4 квітня 2011 року

Апаратну нараду, що відбулася 4 квітня, провели міський голова Олександр Грицаєнко та його перший заступник Григорій Величко. Як завжди, в центрі уваги питання прибирання та благоустрою міста. Міський голова подякував всім, хто активно долучився до цієї роботи, але зазначив, що реальних результатів поки що не видно, бо через брак спеціального транспорту вчасно не вивозяться кучі сміття. "Я запевняю, в місті буде чисто", - наголосив Олександр Грицаєнко.

Лубенці в "Артеку"

У Лубенській загальноосвітній школі №2 особлива увага приділяється фізичному вихованню та загартуванню школярів. Впродовж 15 останніх років цей навчальний заклад посідає перше місце в міській спартакіаді школярів з основних видів спорту. Неодноразово вихованці ЗОШ №2 гідно представляли Полтавську область на Всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

«Постскриптум» зібрав однодумців

30 березня 2011 року у Лубенській дитячій бібліотеці відбувся заключний етап міського молодіжного літературного конкурсу «Постскриптум».

Автори творів висвітлювали актуальні проблеми, які хвилюють сучасне покоління. У конкурсі взяли участь молоді люди віком 13-20 років.

Виїзна нарада в мікрорайоні №8

Кожен куточок нашого міста має стати чистим, красивим, охайним та затишним. Саме досягненню цієї мети була підпорядкована виїзна нарада, щодо виконання заходів до 20-ї річниці Незалежності України, яка відбулася 31 березня у мікрорайоні №8.

Змагання на Кубок міського голови

31 березня у розважальному центрі DEPOt вирували емоції – тут відбувалися змагання з боулінгу серед учнівської та студентської молоді міста на Кубок міського голови. Вони були ініційовані Лубенською молодіжною радою (в особі Андрія Хорошковатого та Владислава Палиги) за підтримки міського голови Олександра Грицаєнка, міського осередку Партії регіонів та активної участі відділу в справах сім’ї та молоді виконавчого комітету міської ради.

’’НІ’’ заробітній платі в конвертах!

Невідкладним для вирішення в нашій країні є питання легалізації „тіньової” зайнятості та виплати заробітної плати „в конвертах”. З метою вирішення цих проблем виконавчим комітетом Лубенської міської ради створена та працює робоча група з проведення обстежень суб’єктів господарювання всіх форм власності. До її складу включені спеціалісти управління праці та соціального захисту населення, управління Пенсійного фонду в м.Лубнах, міськрайонного центру зайнятості, Лубенської ОДПІ, Лубенського МРВ УМВС, районної санітарно-епідеміологічної станції, міського управління ГУ МНС в Полтавській області.  Щомісячно проводяться цільові перевірки.

Сторінка 292 з 318

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua