У галереї образотворчого мистецтва

СВІЖИЙ ПОДИХ ТАЛАНТУ

Нещодавно художник, наш земляк Олександр Василенко відзначив 50-річний ювілей. З нагоди цієї події в галереї образотворчого мистецтва відкрито виставку його картин.

Підготовка Програми економічного і соціального розвитку м. Лубни на 2011 рік

6 січня у міського голови Олександра Грицаєнка відбулася нарада з питання підготовки Програми економічного і соціального розвитку м. Лубни на 2011 рік (далі – Програма) за участю заступників міського голови, начальника фінансового управління, начальника управління економіки та начальника відділу комунального господарства виконавчого комітету.

Юні лубенці на Новорічному святі у Києві

4 січня 2011 року в Національному палаці мистецтв «Україна» відбулося Новорічне свято. Участь у заході взяли 40 маленьких лубенців (діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, діти з багатодітних сімей). Усі учасники свята отримали від Діда Мороза та Снігуроньки солодощі.

Обрано голів та секретарів мікрорайонів

У грудні 2010 року відбулися звітно-виборні збори в мікрорайонах міста, на яких заслухано звіти рад мікрорайонів, затверджено плани роботи рад мікрорайонів на 2011 рік, обрано голів та секретарів рад мікрорайонів.

Позачергова четверта сесія міської ради

30 грудня 2010 року в міській раді відбулася позачергова четверта сесія Лубенської міської ради за участю 36 депутатів із 40 обраних та депутата обласної ради Віктора Кравецького.

Вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня Україна вшановує героїв-рятівників, що стали на шляху ядерної стихії Чорнобиля. Цього дня у приміщенні районного будинку культури відбулося зібрання учасників ліквідації аварії на ЧАЕС  міста Лубни та Лубенського району. В урочистостях взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко та голова районної державної адміністрації Віктор Алєксєєнко.

Третя сесія Лубенської міської ради

14 грудня відбулася чергова третя сесія Лубенської міської ради шостого скликання, на якій розглянуто більше сорока питань. На сесії:

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС!

Журі з присудження щорічної премії імені Володимира Малика оголошує конкурс на щорічну премію ім. Володимира Малика для письменників, літераторів, науковців, працівників освіти, культури, журналістики, митців, ділових людей, громадських і державних діячів за кращі творчі здобутки, присвячені темі історії України та рідного краю.

Головне управління праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Якщо у Вас народилася дитина, або Ви усиновили чи взяли під опіку дитину віком до трьох років, Ви маєте право на отримання допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, що передбачено Законом України “Про державну допомогу сім'ям з дітьми”.

День місцевого самоврядування

7 грудня у приміщенні дитячої музичної школи відбулося святкове зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування. У відзначенні професійного свята взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, керуючий справами виконкому Валерій Даценко, депутати міської ради, члени виконкому, працівники управлінь, відділів та служб виконкому, громадські активісти міста.

Місячник правових знань

«Як свідчать соціологічні дослідження, більшість дітей в Україні зустрічаються із порушенням їх прав. А дитина, яка не знає свої права - це дитина незахищена

Саме з метою реалізації міської «Програми сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в м. Лубен на 2007- 2010 роки», створення умов для підвищення правової культури дітей та підлітків, у листопаді в рамках місячника правових знань, був проведений ряд заходів до Всесвітнього Дня дитини. їх організаторами виступили міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління освіти, управління культури виконавчого Комітету Лубенської міської ради, «Міська школа волонтерів», ПОГО « Твій світ».

Сторінка 292 з 302

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua