Василенкове поле святкує День прикордонника

28 травня Україна відзначає День Прикордонників. Не залишилось осторонь цього свята і місто Лубни, у якому воно  співпало з днем Василенкового поля. Урочистості з цієї нагоди розпочались із мітингу, на якому були присутні міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, депутати міської ради Юрій Палига, Наталія Костюк. Вітальну програму підготували учні ЗОШ №7.

Кинь палити!

Щоб привернути  увагу молоді до  проблем здоров’я, і в першу чергу, пов’язаних з палінням, 27 травня на території  Лубенського фінансово-економічного коледжу представники Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю волонтерів Центру провели акцію: «Збережемо майбутнє молоді!», присвячену Всесвітньому Дню боротьби з тютюнопалінням.

Виставка робіт учнів Лубенської художньої школи

 

24 травня о 14 годині відкрилася щорічна підсумкова виставка учнівських робіт Лубенської художньої школи. Традиційно, кожний рік в травні місяці учні школи звітують про свої досягнення.

На виставці експонується до 50 робіт. Представлені роботи виконані в різних техніках графіки, живопису, скульптури та інших видів образотворчого мистецтва.

На апаратній нараді 30 травня

На черговій апаратній нараді 30 травня, яку провів міський голова Олександр Грицаєнко, було заслухано питання про роботу Лубенського територіального управління інспекції ДАБК. Заслухали доповідь начальника цієї організації Івана Сліпченка.

Свято випускників

Ось і пролунав Останній дзвінок, прийшла пора неповторного свята юності - випускного вечора. Цього року лише одна школа в місті прощається зі своїми дорослими дітьми. Атестати зрілості отримали 48 одинадцятикласників загальноосвітньої школи № 4. Але, незважаючи на невелику кількість випускників, загальноміське свято відбулося не менш яскраво і урочисто, ніж  у минулі роки.

Останній дзвоник у школах нашого міста

Нарешті! Дочекалися! 27 травня всі школи нашого міста були переповненні емоціями, посмішками, квітами, чудовим настроєм, адже прийшло найкраще для учнів свято - Останній Дзвоник!

Всеукраїнський конкурс «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку»


26 травня 2011 року  Спілкою голів обласних рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України та методичним об'єднанням викладачів економічних та обліково - аналітичних дисциплін м. Києва на базі  "Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА" був проведений IV Всеукраїнський конкурс «Комп'ютерні технології в бухгалтерському обліку» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації України.

Прес-конференція

"Стосунки влади і громади мають бути максимально відкритими", - вважає міський голова Олександр Грицаєнко. А тому 25 травня в його робочому кабінеті зібралися представники засобів масової інформації на чергову прес-конференцію.

Запрошуємо на виставку

26 травня, відкриваючи низку заходів присвячених Дню захисту дітей  у галереї образотворчого мистецтва нашого міста була відкрита виставка творчих робіт педагогів та вихованців дошкільних установ  Лубен «Креативні здібності -  основа саморозвитку творчих здобутків педагогів та вихованців дошкільних закладів». Мета проведення такої виставки - виявлення та стимулювання творчих пошуків педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів, піднесення ролі педагога в суспільстві, поширення передового педагогічного досвіду . Організована вона зусиллями управління освіти та педколективів ДНЗ.

Засідання виконавчого комітету


25 травня відбулося чергове вже 4-те засідання виконавчого комітету, на якому було розглянуто більше 20-ти  питань . Здебільшого будівельні - про надання містобудівних умов і обмежень забудови земельних ділянок, правоустановчі та інші.

Візит на ТОВ "Алко-Трейдінг"

24 травня міський голова Олександр Грицаєнко та його перший заступник Григорій Величко побували на Лубенському підприємстві "Алко-Трейдінг", яке має 100-річний досвід виготовлення винної продукції.

Сторінка 292 з 326

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua