І завітав Святий Миколай...

19 грудня  в Лубенському центрі реабілітації дітей-інвалідів відзначали День Святого Миколая. Це свято з нетерпінням чекають усі діти, адже традиційно "святий Миколай» залишає під подушкою або в чоботі солодощі і подарунки. Кожен сподівається на якесь маленьке диво, здійснення заповітної мрії.

Краса очима дітей

18 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, в  галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею імені Гната Стеллецького відкрилася творча виставка художнього батику вихованців гуртків «Декоративно-ужиткового мистецтва» Лубенської міської станції юних техніків та натуралістів «Краса очима дітей», керівник – Аліна Сергіївна Гончарова. З вітальними словами з цієї нагоди до дітей і всіх присутніх на виставці звернувся міський голова Олександр Грицаєнко, подарувавши для вихованців картину, яка була привезена до нашого міста делегацією із катеру «Лубни».

Із засідання оперативного штабу з питань соціального захисту населення

18 грудня в залі виконкому міської ради під керівництвом секретаря міської ради Олександра Карпця відбулося засідання оперативного штабу з організації роботи щодо забезпечення соціального захисту бездомних осіб та осіб звільнених з місць позбавлення волі . Під час роботи штабу обговорено план заходів на випадок різкого зниження температури та про функціонування в місті пунктів обігріву.

«Казка для дорослих»: волонтери до дня святого Миколая відвідують самотніх літніх людей

Захід  «Казка для дорослих» до дня святого Миколая організували  у Лубнах волонтери громадської організації «Твій Світ» у співпраці з радою ветеранів мікрорайону №5. На сьогодні  у  мікрорайоні проживає достатньо самотніх літніх людей, в тому числі таких, що прикуті до ліжка. Тож, напередодні дня Святого Миколая волонтери принесли відчуття казки у оселі своїх підопічних. Вони привітали літніх людей зі святом та вручили подарунки до свята.

Діти центру «Надія» отримали «миколайчики»

У День Святого Миколая діти дитячого центру реабілітації "Надія" отримали подарунки від на одне з найвеличніших християнських свят. Привітав юних лубенців настоятель церкви Святого Пантелеймона о. Володимир.

Відбувся тренінг з питань захисту прав дітей у сім’ї

З 12 по 15 грудня у приміщенні Лубенського дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія» для працівників служби у справах дітей, фахівців Лубенського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, прийомних батьків, усиновлювачів та опікунів, та дітей проведений тренінг, на якому присутні мали змогу ознайомитися із засадами захисту прав дітей у сім’ї, отримали важливі знання про особливі потреби дітей, які пережили зневагу і насильство, дізналися про вплив травми на розвиток дитини, формування її прихильності та поведінки, як розуміти підлітків. Присутні здобули  навички, які допомагатимуть у житті коригувати девіантну поведінку дитини, навчилися ефективним методам виховання.

Лубенські рятувальники провели навчання

17  грудня, на виконання протокольного доручення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, надзвичайних ситуацій та безпечної життєдіяльності населення (протокол № 13/2018 від 12.12.2018)  у місті Лубни на території  центрального пляжу фахівці Лубенської комунальної рятувально-водолазної станції спільно з особовим складом 18 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Полтавській області провели навчання щодо реагування на надзвичайні ситуації на водних об'єктах.

Засвітилась головна ялинка міста

19 грудня на Володимирському майдані відбулось святкове засвічення центральної новорічної ялинки міста. Така традиція продовжується вже багато років поспіль саме в День Святого Миколая. Велелюдний захід відвідав міський голова Олександр Грицаєнко, свято супроводжувалося концертно-розважальною програмою.

«Мої права – моя фортеця»


Лубенська міська бібліотека для дітей долучилась до проведення заходів з нагоди Всеукраїнського тижня права. Юні правознавці також мають можливість відвідати  тематичну виставку під назвою «Мої права – моя фортеця».

Сторінка 4 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua