"Чорний біль України": вечір-реквієм до 33-ої річниці Чорнобильської катастрофи

25 квітня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулись міськрайонні урочистості до 33-их роковин чорнобильської катастрофи. Участь в урочистому заході взяли очільники та члени чорнобильських організацій Лубенщини, влада міста та району, громадськість.

Пробіг пам’яті на честь героїв-ліквідаторів продовжила молодь

 24 квітня відбувся традиційний міськрайонний легкоатлетичний пробіг пам’яті. Участь у щорічному заході взяли представники влади міста та району, очільники та члени чорнобильських організацій, молодь. Розпочався пробіг  від пам’ятного  знаку лубенцям-учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС у м. Лубни, а закінчився біля чорнобильського знаку, що у с. Мгар на Алеї пам’яті.

Відбувся ІІ відкритий фестиваль чорнобильської пісні «Пам'ять Чорнобиля»

 Днями у Лубнах відбувся другий відкритий фестиваль чорнобильської пісні «Пам'ять Чорнобиля». У місто над Сулою приїхали гості зі всієї України, щоб представити свої творчі здобутки. Учасниками дійства стали гості з Миргорода, Бердянська й інших міст України. Свої номери представили колективи і окремі виконавці у різних номінаціях, зокрема авторських номерів пісні й вірша.

"Квітневі викрутаси": про участь юних танцюристів у Міжнародному фестивалі-конкурсі

20 квітня у стінах Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбувся ІV Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Квітневі викрутаси".

         Метою конкурсу є популяризація хореографічного мистецтва в Україні, розвиток естетичного смаку та культури у дітей та молоді, обмін досвідом з питань фахової підготовки педагогів-хореографів, сприяння підвищенню рівня хореографічної освіти дітей та юнацтва; підтримка молодих балетмейстерів та творчо обдарованої молоді; виявлення найбільш талановитих учасників конкурсу  для подальшого  навчання у мистецьких навчальних закладах України; обмін професійним досвідом у галузі хореографічного мистецтва.

Великодній майстер-клас у міській бібліотеці

22 квітня, напередодні Великодніх свят, у міській бібліотеці для дорослих ім В.Леонтовича для учнів 3-го класу загальноосвітньої школи №1 (класний керівник Світлана Петраш) відбувся майстер-клас з написання писанки. Своїм умінням писати великодню писанку з учнями поділилася викладач Лубенської художньої школи Ольга  Салій.

Підвищуємо готовність до дій за призначенням

Згідно зі статтею 3 Конституції України: життя та здоров'я людини, її безпека є найвищими соціальними цінностями, за забезпечення яких держава відповідає перед нею. У світі постійно виникають різного роду небезпеки, які пов'язані з природними катаклізмами, аваріями і катастрофами.

Конкурс дитячого читання «Найкращий читач міста Лубни» відбувся!

16 квітня в Лубенській міській бібліотеці для дітей відбувся конкурс дитячого читання «Найкращий читач міста Лубни», що проводився у рамках всеукраїнського та обласного конкурсу. Як завжди, він проходив у формі творчого змагання серед  юних читачів,  учнів 6-7 класів.

Щодо повірки засобів вимірювальної техніки іонізуючого випромінювання

Виконавчий комітет Лубенської міської ради повідомляє, що в травні 2019 року виїзною бригадою ДП «Київоблстандартметрологія» будуть проводитися роботи з повірки дозиметричних та радіометричних приладів на території Полтавської області.

Відбувся VII Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ПЕРВОСМІХ»

10-12 квітня у м. Лубни відбувся VII Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ПЕРВОСМІХ». Традиційний захід відбувся за сприяння виконавчого комітету Лубенської міської ради, відділу сім’ї, молоді та спорту, спільно з дирекцією Асоціації «КВН України».

«Душі пісенної криниця»: ще раз про успіхи юних музикантів

5 квітня  на базі Гадяцького коледжу культури і мистецтв   ім. І.П.Котляревського відбувся обласний пісенний конкурс учнів мистецьких і загальноосвітніх навчальних закладів та закладів культури «Душі пісенної  криниця».

Сторінка 4 з 347

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua