Проєкти бюджету участі - реалізовано!

У 2019 році, на виконання рішення сорок четвертої сесії міської ради, у Лубнах стартувала Програма «Громадський бюджет м. Лубни на 2019 -2020 роки». Розпочалася ця робота у квітні цього року, а вже зараз можна говорити про її певні підсумки.

У міській бібліотеці провели зустріч з учасниками АТО/ООС

9 жовтня, напередодні Дня захисника України, в міській бібліотеці для дорослих  ім. В. Леонтовича відбулась патріотична година «Сучасні герої України», на яку були запрошені учасники АТО/ООС та учні ЗОШ №7.

Нагадуємо правила пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення

Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення - досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року. Пожеж від приладів опалення, якщо вони справні та експлуатуються з виконанням правил пожежної безпеки, не може бути. Якщо пожежа все одно сталась, то її причина ховається завжди в порушені правил експлуатації чи невиконанні інструкцій.

ОБЕРЕЖНО-ГРИБИ!

Гриби - це дарунок лісу, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що багато людей висновки робить лише на основі свого гіркого досвіду.

Щоб запобігти отруєння грибами, ми рекомендуємо наступні заходи та правила, які необхідні для виконання кожній людині.

Працюємо в міжнародних програмах

3 жовтня делегація з нашого міста у складі представника відділу економічного розвитку і торгівлі Вікторії Галети та директора ОКВТПГ «Лубнитеплоенерго» Дмитра Приймака  взяли участь в установчій конференції з нагоди запуску Програми  SUDH, реалізацію якої розпочинає НЕФКО.

75 років стабільності: фінансово-економічний коледж відзначив ювілейну дату

4 жовтня міський голова Олександр Грицаєнко взяв участь в  урочистостях з нагоди 75-річчя Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА. Цього дня на адресу навчального закладу-ювіляра звучало багато привітань від влади міста та району, від колишніх випускників, пенсіонерів, почесних та поважних гостей.

Лубенський фінансово-економічний коледж Полтавської державної аграрної академії – один із кращих на теренах Лубенщини, а навчальний процес у  ньому забезпечують 23 педагоги вищої категорії, 7 викладачів-методистів, 3 – відмінників аграрної освіти і науки України ІІІ ступеня та інші досвідчені викладачі. Крім того, заклад є альма-матір’ю для багатьох успішних лубенців, які розпочали свій професійний шлях до кар’єрного зростання саме з його стін.

Освітян міста привітали з професійним святом

3 жовтня у приміщенні ЗОШ №2 відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. Напередодні свого професійного свята вчителі, педагоги, вихователі, наставники приймали вітання від міського голови Олександра Грицаєнка, начальника управління освіти Мирослава Костенка, голови  міської профспілки працівників освіти та науки України Людмили Масько. Також освітяни були нагороджені чисельними грамотами за визначні здобутки у сфері навчання та виховання підростаючого покоління.

"З любов’ю до життя"


1 жовтня у Київському міському Палаці ветеранів відбувся Всеукраїнський пісенний конкурс «З любов’ю до життя». Участь у якому  взяли фольклорний колектив «Мальви» та співучий гурт «Черемшина» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради, а також народний самодіяльний аматорський хор «Родослав» міського Будинку культури, частина учасників якого є також підопічними територіального центру.

Завжди піклуємось про вас

Жовтень починається з особливої дати – Дня людей похилого віку і Дня ветерана. Це свято засвідчує глибоку повагу і шанобливе становлення до людей поважного віку. Люди старшого покоління – це справжнє джерело мудрості, багатого досвіду,  енергії та оптимізму. Їх активна життєва позиція є прикладом для наслідування молодому поколінню.  Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома ТЦСО Лубенської міської ради постійно турбуються про одиноких громадян нашого міста.

З метою виконання Комплексної програми розвитку соціального захисту населення

Роки вам до лиця

1 жовтня при відділенні денного перебування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбувся святковий концерт «Ваші роки вам до лиця» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Сторінка 4 з 363

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua