Кращі європейські фільми у Лубнах

В Лубнах відбувся другий Фестиваль європейського кіно. Під час його проведення глядачам пропонувалися безкоштовні кіноклубні покази в рамках проекту Артхаус Клуб. Захід відбувся за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. Він пропонував ближче познайомитися з найкращими фільмами останніх років, знятими у країнах ЄС.

Подія стала можливою завдяки правлінню і волонтерам ГО «Міжнародна асоціація безпеки людини». Демонстрації відбувались на трьох майданчиках наданих ТРЦ «Депот», СЮТН та бібліотекою ім. В.Малика  (у тому числі й окремо для осіб з обмеженими можливостями та активу громадських організацій).

"Веселі старти": змагалися спортсмени мікрорайонів

17 серпня на стадіоні «Торпедо» відбулась розважально-ігрова програма "Веселі старти" за участю команд мікрорайонів міста, присвячена Дню Незалежності України. Участь у грів взяли кращі спортсмени мікрорайонів міста. По закінченню всі команди були відзначені солодощами, а переможці  - медалями.

Відбулося засідання робочої групи з перевірки розрахунку тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення

14 липня у приміщенні виконкому під керівництвом заступника міського голови Олександра Діденка відбулося друге засідання робочої групи  з перевірки розрахунку тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення.

«Я знаю рідне місто"

15 серпня у парку ім. Донченка  (мікрорайон №4 ) було організовано та проведено гру - квест для молоді мікрорайону «Я знаю рідне місто», з нагоди 1030- ої річниці заснування міста. Захід відбувся за підтримки депутата міської ради Олексія Шкляра та члена ради мікрорайону Костянтина Невєрова.

Відбулося виїзне засідання ради керівників підприємств, установ та організацій міста

31 липня за участю міського голови  на  території ПП «Лубнимаш» відбулося виїзне засідання ради керівників підприємств, установ та організацій міста. Роботою засідання керував голова Ради  Іван Слинько. На порядку денному – питання про підсумки економічного і соціального розвитку м. Лубни за 2017 рік за І півріччя 2018 року та інші. Також учасники наради оглянули виробництво та поділилися досвідом роботи.

«Над світом українська вишивка цвіте»

28 липня у приміщенні Лубенської районної бібліотеки ім. Володимира Малика відбулась творча зустріч з родиною вишивальниць з села Вовчик. Організували захід разом з бібліотекою Полтавська обласна молодіжна громадська організація "Твій Світ", клуб "Надвечір’я" та  Спілка жінок-трудівниць "За майбутнє дітей України". Традиційно, зустріч  присвятили темі передачі унікального досвіду від страшних поколінь та організації  площадок для діалогу поколінь.

Результати досліджень води відкритих водойм

Надаємо оновлену інформацію, отриману від Лубенського міжрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський  обласний лабораторний центр МОЗ України», щодо результатів досліджень води відкритих водойм: озеро с.Засулля Лубенського району та р.Сула в межах міського пляжу «Центральний», зон відпочинку біля води «Водокачка», «Лиса гора».


Про завершення фінансування виплати пенсій за липень

Останнім часом почастішали скарги на невчасну виплату пенсій громадянам. У зв’язку з цим надаємо пояснення, яке надійшло від Лубенського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області.

Нехай буде світло: про нове освітлення вулиць у мікрорайоні №1

13 липня за сприяння влади міста, депутатів, активістів мікрорайону, для мешканців мікрорайону №1 було проведено освітлення на вулицях Пушкіна, Комарова, Короленка, О. Кобилянської та Л. Українки. Монтажні роботи проводило КП «Міськсвітло».

Сторінка 4 з 320

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua