Козацьке свято провели у дендропарку

15 жовтня на території дендропарку ім. В.Байтали за підтримки влади міста відбувся  тематичний захід з нагоди відзначення Дня Українського козацтва та свята мікрорайону № 1. Свято організоване за сприяння Ради мікрорайону у співпраці з Лубенською ГО "Курінь вільних козаків Українського низового козацтва", управління культури та мистецтв виконавчого комітету міської ради.

Головне у нашій справі – турбота та співпереживання

Протягом 9 місяців 2017 року у відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги ТЦСО отримали різні види соціально-побутових послуг 505 осіб, з них 296 інвалідів. Також надано послуги пенсіонерам та інвалідам із інших відділень територіального центру, всього – 903 особи, яких обслуговували перукар, швачки, взуттьовик та інші спеціалісти. На сьогодні працівниками надано 3616 соціально-побутових послуг.

Відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

12 жовтня у оновленій актовій залі ЗОШ № 10 відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. Присутніми на заході були лубенці - захисники України всіх років, міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, учнівська молодь.

РЕЦ: співпраця триває

Вже не перший рік триває співпраця міської ради  з Регіональним екологічним центром для Центральної та Східної Європи. 12 жовтня делегація від REC здійснила моніторинговий візит до міста Лубни для ознайомлення з грантовими програмами, які реалізуються місцевою владою.

У галереї відкрилася виставка до 80-річчя з дня народження В. Білоуса

12 жовтня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відбулося відкриття виставки фоторобіт Володимира Білоуса, присвяченої 80-й річниці з Дня народження митця.  У залі галереї представлено 22 світлини митця та одне  фото Полтавського художника Михайла Магденка.

Яскраві враження та гарний настрій від екскурсії в Переяслав-Хмельницький

10 жовтня ветерани нашого міста мали гарну нагоду відвідати з екскурсією м. Переяслав-Хмельницький. А організувала поїздку рада ветеранів нашого міста під керівництвом Олексія Дмитровича Пивовара. Приємно, що уже традиційно склалися міцні дружні стосунки і тісна співпраця громадських організацій міста: спілки багатодітних матерів та ради ветеранів Чапаєвської дивізії (керівник Петро Гузь), союзу та спілки жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» (керівники- Ніна Махно та Раїса Кошель), ветеранської ради (Олексій Пивовар) та територіального центру Лубенської міської ради. 55 представників всіх цих організацій та установ мали можливість насолодитися духом козацької доби та дізнатися про побут різноманітних етапів історії України.

За Україну, за її волю, за честь і славу, за народ»: патріотичний захід у міській бібліотеці

10 жовтня працівники міської бібліотеки  для дорослих ім. В. Леонтовича провели для підростаючого покоління патріотичний захід до Дня захисника Вітчизни, на який були запрошені лубенці - учасники АТО.

Професійне свято зустріли працівники пошти

9 жовтня міський голова Олександр Грицаєнко привітав колектив  центру поштового зв’язку № 3 Полтавської дирекції ПАТ «Укрпошта» з професійним святом та поспілкувався з трудовим колективом установи.

Вітаємо лубенських художників- членів НСХУ!

6 жовтня у Будинку художника м. Києва відбулося засідання Національної спілки художників України. За рекомендацією ПООНСХУ, до когорти вищезгаданої  Спілки було прийнято 7 наших земляків, троє з яких - лубенці, ще стільки ж з Полтави та митець з Ромодану.

«Бог створив тварин, щоб відігріти наші холодні серця»: виставка графіки Олександра Мірошніченка

        5 жовтня в галереї образотворчого мистецтва Лубенського краєзнавчого музею відкрилася виставка графіки Олександра Мірошніченка «Бог створив тварин, щоб зігріти наші холодні серця», присвячена Всесвітньому дню захисту тварин.

Сторінка 4 з 290

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua