"Конвалія" прикрашає місто

Рясні дощі й яскраве сонечко оживляють зелені шати наших Лубен. А, отже, у комунального підприємства фірми «Конвалія» робота триває зранку й до пізнього вечора. Неодноразово доводилося чути, що приємно милуватися ошатними клумбами у сквері Шевченка, біля пам’ятника Давньоруському воїну на площі Ярмарковій, в парку Центральному. А за всим цим щоденна робота зовсім невеликого колективу людей, які люблять місто і свою роботу.

Про стан водойм та повітря

Лубенський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» інформує, що згідно плану моніторингових досліджень води відкритих водойм та атмосферного повітря в режимі короткострокового/періодичного спостереження (двічі на місяць) міста Лубен, з травня місяця поточного року Лубенський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень здійснює моніторингові дослідження води відкритих водойм: р.Сула в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка», атмосферного повітря (за показниками: пил, діоксид сірки, діоксид азоту, свинець, шум непостійний) в контрольних точках які знаходяться за адресами: вул. Тернівська,21, вул. Володимирський майдан 22/2, вул. Мистецька (дитячий парк імені Донченка), проспект Володимирський  27/49.

Перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін взяв участь у відправленні лубенських призовників на строкову службу

23 червня на території Лубенсько-Оржицького військовому комісаріаті відбулося чергове відправлення призовників на строкову службу. Цього дня юнаків із міста та району привітав перший заступник голови ОДА  Дмитро Лунін, народний депутат України Анастасія Ляшенко, міський голова Олександр Грицаєнко, голова РДА Олександр Циганенко.

Будуємо новий водогін у мікрорайоні №6


Мешканці мікрорайону №6 доволі часто нарікали на низький тиск у водопровідній мережі та й якість води була поганою. Тож, щоб подолати цю проблему було вирішено оновити водогін від 8 провулка Кононівської до №66 по 7 провулку Кононівської та №152 до №7 по 6 провулку Кононівської.

Мітинг з нагоди Дня скорботи й вшанування жертв війни в Україні

У День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні лубенці невеликим зібранням віддали шану героям  полум’яних літ. Для покладання квітів з цієї нагоди на площі Слави зібралися: міський голова Олександр Грицаєнко,  голова РДА Олександр Циганенко, заступник міського голови Олександр Діденко, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, представники громадськості.         

Захід проводився із врахуванням відповідних вимог Кабінету Мінінстрів України щодо дотримання карантинних умов.

Інформація про стан водойм та повітря

Лубенський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» інформує, що згідно плану моніторингових досліджень води відкритих водойм та атмосферного повітря в режимі короткострокового/періодичного спостереження (двічі на місяць) міста Лубен, з травня поточного року Лубенський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень здійснює моніторингові дослідження води відкритих водойм р.Сула в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка», атмосферного повітря (за показниками: пил, діоксид сірки, діоксид азоту,свинець, шум непостійний) в контрольних точках які знаходяться за адресами: вул. Тернівська,21, вул. Володимирський майдан 22/2, вул. Мистецька (дитячий парк імені Донченка), проспект Володимирський  27/49.

Про роботу атракціонів в період дії карантинних заходів

Повідомляємо, що Лубенська міська  рада у питаннях встановлення обмежень на роботу тих чи інших закладів  чи надання різних видів послуг населенню керується виключно нормативними документами Уряду та Постановами головного санітарного лікаря України.  У відповідності до Постанови КМУ від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами) робота атракціонів у місцях  відпочинку громадян не передбачена.

Працівники КП "Лубни-водоканал" ліквідували аварію

На жаль, переважна більшість комунікацій міста мають досить поважний вік, тому часто трапляються небередбачувані аварії, які необхідно терміново ліквідовувати працівникам комунальних підприємств. Ось і нещодавно мешканці будинків 89 та 91 по проспекту Володимирському поскаржилися, що поблизу каналізаційних колодязів стався провал. Ліквідовували аварію працівники КП «Лубни-водоканал».

Увага! Нагадуємо правила безпечного відпочинку біля водойм

           Розпочався пляжний сезон і статистика чи не щодня констатує все нові та нові випадки загибелі на воді. Погода сприяє тому, що громадяни масово вирушають на водойми, аби освіжитися та відпочити. Однак, не всі українці дотримуються правил безпечної поведінки на воді, про що свідчить красномовна статистика. 

           На жаль, станом на 15 червня на водоймах міста загинуло двоє людей. Для того, аби попередити людей про легковажне ставлення до безпеки, на пляжі річки Сула та озера міста вийшли представники Лубенського РВ ГУ ДСНС України у Полтавській області. Із усіма відпочивальниками вони регулярно проводять профілактичні бесіди та наводять основні причини утоплення.

Інформація про стан водойм


Лубенський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» інформує, що згідно плану моніторингових досліджень води відкритих водойм міста Лубен, з травня місяця поточного року Лубенський міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень здійснює моніторингові дослідження води відкритих водойм: р.Сула в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка».

Сторінка 4 з 387

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua