"Герої нашої доби": патріотичний захід у міській бібліотеці

11 жовтня, напередодні Дня захисника України, в міській бібліотеці для дорослих ім. В. Леонтовича, відбувся історико-патріотичний вечір «Герої нашої доби»,  свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни .

Привітали працівників пошти

9 жовтня у приміщенні Центрального відділення поштового зв’язку м.Лубни  відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього дня пошти. Колектив працівників  привітав заступник міського голови Олександр Діденко та представники влади району. З нагоди свята вручалися відзнаки.

Призовників провели до лав Збройних Сил України

Боронити свою державу – це почесний обов’язок кожного громадянина України. Служіння Батьківщині в усі роки й століття вважалося справою благородною, вартою щирої подяки співвітчизників. 8 жовтня  у Лубенському військовому комісаріаті відбулася перша урочиста відправка 13 призовників до Полтавського обласного збірного пункту.

З повагою і подякою!

30 вересня у затишному кафе «КПП», що знаходиться у військовому містечку, зібрались ветерани 25-ої гвардійської мотострілецької дивізії імені В.І. Чапаєва. Метою зібрання було вшанування ветеранів дивізії.

Нові перспективи співпраці

Нещодавно представники норвезькоі благодійної організації “Fair Share” (керівник Пауль Колбюрнсруд) відвідали Лубни, щоб взяти участь у соціальних програмах для людей похилого віку, підтримати роботу з будівництва «Будинку милосердя» та спланувати подальші дії в напрямках надання гуманітарної допомоги  найнезахищенішим верствам населення.

Поважаймо старість!

1 жовтня в Україні відзначають міжнародний день людей похилого віку. Це день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства. Зокрема в Лубнах 27 соціальних робітників ТЦСО два рази на тиждень відвідують 350 підопічних відділення соціальної допомоги вдома. А з 1 жовтня розпочне свою роботу «Університет ІІІ віку», де люди старшого покоління зможуть відвідувати найрізноманітніші факультети.

Співаємо і перемагаємо!

Уже другий рік поспіль колективи художньої самодіяльності територіального центру Лубенської міської ради в межах відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку беруть участь у всеукраїнському пісенному конкурсі «З любов’ю до життя», який проводиться в м.Києві. Цього року учасниками конкурсу стали хор ветеранів «Зустріч» (керівник – Микола Кочерга), фольклорний ансамбль «Мальви» (керівник – Надія Іващенко) та аматорський народний хор «Родослав» (керівник – Олександр Житинський). Хоч останній і вважається колективом міського будинку культури, але переважна більшість учасників хору є підопічними територіального центру, ветеранами, які активно беруть участь в художній самодіяльності нашої установи.

Гідно привітали освітян Лубен

4 жовтня у приміщенні ЗОШ №2 відбулись святкові урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти, де представників навчальних закладів Лубен нагороджували відзнаками виконкому міської ради, управління освіти, обласними та державного рівня. На заході були присутні міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, начальник управління освіти Мирослав Костенко, запрошені, гості.

Встановлено меморіальну дошку І.П. Гончарову

5 жовтня на фасаді будинку за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 50 було встановлено меморіальну дошку Івану Прокоповичу Гончарову.  Подія відбулася за присутності влади Лубен, представників інтелігенції, громадськості, рідних, близьких – усіх, хто добре знав, пам’ятає Івана Прокоповича.

Збережемо пам’ять про визволителів

Друга світова війна досі нагадує про себе. Напередодні святкування 75-ї річниці визволення міста  на міському цвинтарі по вулиці Осовській відбулося відновлення пам’ятника  невідомим солдатам, які загинули, визволяючи наше місто від загарбників.

Відзначили Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня при відділенні денного перебування  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбувся святковий концерт з нагоди відзначення  Міжнародного дня  людей похилого віку та Дня ветерана.

Сторінка 4 з 326

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua