Дякуємо владі та депутату!

За сприяння влади міста та депутата обласної ради Руслана Ляшка нещодавно мешканці будинку №65, що по проспекту Володимирському, святкували відкриття нового ігрового майданчика для найменших лубенців. Найбільше задоволення отримали діти, які давно чекали на такий необхідний подарунок.

Співпраця налагоджена: громада співпрацює з муніципальною службою

Питання контролю та підтримки громадського правопорядку  на території міста  завжди було актуальним як для влади Лубен, так і для самих мешканців, зокрема  для активістів громадського життя. Проте, небайдужі до проблеми містяни перейшли до конкретних дій і почали тісно співпрацювати з муніципальною службою.

У міській раді створено оперативний штаб

   При виконавчому комітеті Лубенської міської ради створено оперативний штаб з керівництва роботами з ліквідації аварії, пов’язаної з пошкодженням частини самоплинного каналізаційного колектора, що знаходиться за адресою: м. Лубни, проспект Володимирський, 39. 4 червня під головуванням Олександра Грицаєнка відбулося перше засідання штабу, під час якого конкретні вказівки отримали комунальні та інші служби міста.

Привітали журналістів Лубенщини

6 червня у Лубенській галереї образотворчого мистецтва відбулося урочисте привітання міським головою Олександром Грицаєнком журналістів місцевих ЗМІ з професійним святом . Творчі колективи були відзначені від влади міста та від свого керівництва за вагомі здобутки, оперативність та об’єктивність. На урочистостях була присутня керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, творча інтелігенція Лубенщини.

Святкували у центрі реабілітації дітей-інвалідів

Уже традиційно 1 червня  у Лубенському  центрі реабілітації дітей-інвалідів,  в колі своїх вихованців та батьків,  відзначається Міжнародний день захисту дітей  ‒ прекрасне свято радості та надії. У цьому році святкові заходи відбулися в групах  Оржицького  та  Пирятинського районів, які на даний час проходять курс реабілітації в Центрі.

У місті відзначали Міжнародний День захисту дітей

1 червня, у  Міжнародний День захисту дітей, у  Лубнах відбулося ряд тематичних заходів, організованих соціальними службами за підтримки влади міста. На багатьох з них побував міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова.

«Зелена миля - 2018 »: забіг у лісотехнічному коледжі

У перший день календарного літа дендропарк Лубенського лісотехнічного коледжу став місцем проведення Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018», який започаткований Національним олімпійським комітетом України та підтриманий Міністерством освіти і науки України  і стартував  об 1100 год. одночасно в усіх регіонах нашої держави.

Соціальні служби не забувають відвідувати родини ромів

Працівники служби у справах дітей спільно з працівниками  відділу державної реєстрації актів цивільного стану по місту Лубни продовжили відвідування сімей ромів, в яких виховуються неповнолітні. Так 30 травня обстежені умови проживання таких дітей, проведені бесіди з батьками.

Черговий робочий візит народного депутата у Лубни

31 травня з черговим робочим візитом у нашому місті перебував народний депутат України Костянтин Іщейкін. Насамперед його цікавили об’єкти соціально-культурного будівництва Лубен, до яких  вже долучалися або є можливість залучити не лише місцеві кошти, а й кошти державного бюджету. Разом з міським головою Олександром Грицаєнком впродовж дня вони відвідалиряд об’єктів та побували на різноманітних заходах.

Привітали випускників Університету ІІІ віку

       31 травня у музичній школі відбулись урочистості з нагоди закінчення навчання в Університеті ІІІ віку. Сивочолих студентів привітав міський голова Олександр Грицаєнко, народний депутат України Костянтин Іщейкін, інші запрошені гості. Доповненням до урочистостей став цікавий тематичний концерт за участю студентів-випускників.

Нова книга до ювілею нашого міста

29 травня в міській бібліотеці для дорослих ім.В.Леонтовича відбулась презентація книги лауреата  премії ім.Володимира Малика,  Сидора Ковпака, дослідника, краєзнавця, учителя історії загальноосвітньої школи №2 Олександра  Карпенка «Краєзнавчі сторінки Лубенщини», яку він присвятив видатній події – 1030-тій річниці  заснування Лубен. На захід завітали народний депутат України Костянтин Іщейкін, представники міської ради, краєзнавці, вчителі, учні а  також всі, хто цікавиться історією Лубенщини.

Сторінка 4 з 316

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua