Цирк шапіто «Сфера» подарував дітям казку

           31 березня та 1 квітня 150 малюків соціально-незахищених категорій (діти-сироти,  діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинились в складних життєвих обставинах та діти з особливими потребами),  мали можливість безкоштовно відвідати цирк шапіто «Сфера», який гастролював днями у нашому місті.

Користувачі міської бібліотеки для дітей здійснили літературну мандрівку «У Країну Книгограй»

2 квітня  працівники Лубенської  міської бібліотеки для дітей  зустрічали своїх читачів у святково прикрашеній читальній залі.  Адже саме тоді, в день народження відомого казкаря Г. Х. Андерсенавесь світ відзначає і Міжнародний день дитячої книги, що був заснований в 1967 році. Користувачі Лубенської міської бібліотеки для дітей здійснили  літературну мандрівку «У Країну  Книгограй», присвячену події та 70-літтю з дня заснування бібліотеки.

2 квітня – Всесвітній день поширення інформації про аутизм

Напередодні дня поширення інформації про аутизм фахівці Лубенського центру реабілітації  дітей-інвалідів організували зустріч з батьками, які виховують дитину з розладами аутичного спектру (РАС) та  провели  тренінгове заняття, щоб наочно показати, яким чином самостійно (вдома) можна працювати та розвивати свою дитину.

У мікрорайоні №4 активно долучаються до проведення суботників

        Радою мікрорайону №4 (голова ради мікрорайону Ігор Онікієнко) протягом березня було організовано та проведено збори на вулицях: Дружби, Новоселецькій з провулками, Південно-Кільцевій, Північно-Кільцевій з провулками, 8-го Березня з провулком, Єсєніна, Українській, Незалежній, Ярській, Кам’янопотоцькій з провулками, Леонтовича з провулками, Вишневецьких, Калнишевського з провулками і тупіком та Гвардійській. У рамках проведення заходів з благоустрою відповідна робота проведена і біля ставків та  скверів під керівництвом  секретаря мікрорайону №4 Ірини Сененко.

Кваліфікована паліативна допомога – соціальна послуга, якої потребує населення

Тренінг «Паліативна допомога та догляд за важкохворими лежачими пацієнтами» відбувся у Лубнах 28-29 березня в приміщенні Пункту гуманітарної допомоги Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян».  Проведений він спільно з  Територіальним центром соціального обслуговування виконкому Лубенської міської ради.

Лубенська громада помолилася за мир та спокій

2 квітня, о 15.00 на Володимирському майдані, за участю представників влади міста та району, духовенства та громадян відбувся міжконфесійний молебень за перемогу і справедливий мир в Україні, за полонених і усіх, хто страждає від війни та російської окупації.

Про заборону спалювання сухої рослинності

Із настанням перших теплих днів громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. У такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти і порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

Увага: нерест!

         З настанням тепла розпочався і нерест риби. Щоб захистити рибні запаси від винищення, із 1 квітня по 21 травня цього року оголошено двомісячник охорони водних біоресурсів. З початком нересту активізувалися і браконьєри…

Репортаж з чергового вечірнього рейду «Діти вулиці»

 На виконання комплексної Програми захисту прав дітей у м. Лубни на 2017 рік, з метою попередження пияцтва та тютюнокуріння серед підлітків, виявлення неповнолітніх, що порушують громадський порядок та схильні до вчинення правопорушень, на території м. Лубни спеціалістами служби у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради спільно з співробітниками Лубенського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Полтавській області та фахівцями з соціальної роботи Лубенського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді систематично проводяться профілактичні вечірні рейди «Діти вулиці», «Вокзал», «Канікули».

Долучаймося до акції "Посади дерево"

31 березня об 11 годині у Лубнах проводили екологічну акцію "Посади дерево", під час якої було висаджено близько 45 молодих дерев різних порід. Участь в озелененні одного з  центральних скверів міста взяв Олександр Грицаєнко, члени "Штабу сприяння  руху "За єдину Україну", ГО "Лубенське міськрайонне об’єднання ветеранів АТО", юне покоління.

Члени клубу вмілих і допитливих «Чарівна скриня» провели лібмоб-акцію «Як пройти до бібліотеки?»

Нещодавнє засідання клубу «Чарівна скриня», що діє при  Лубенській міській бібліотеці  для дітей, минуло дещо незвично. Оскільки в ці дні триває  Всеукраїнський тиждень дитячого читання, «клубенята»,  вирішили після закінчення  уроку майстерності провести  лібмоб-акцію  «Як пройти до бібліотеки?».  Мета такої акції -  популяризація читання та бібліотеки.

Сторінка 4 з 267

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua