Усіх бажаючих запрошує клуб «Кому за...»

17 червня у парку ІІІ тисячоліття, що у військовому містечку, о 16 годині відбулося друге засідання клубу «Кому за...» . Пенсіонери міста вже з нетерпінням чекають на такі зустрічі, де можна корисно, у товаристві приємного спілкування провести дозвілля, розширити кругозір та переконатися, що у кожного віку є свої переваги. Саме для цього і був створений клуб, що запрацював зовсім нещодавно і успішно  продовжує функціонувати при територіальному центрі соціального обслуговування. 

Із насиллям у сім’ї потрібно боротися!

 Цій проблемі  присвятили 21 червня лекційне заняття працівники Лубенського міськрайонного відділу з питань пробації Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України . До діалогу запросили 14 осіб, третину з яких становили жінки.  Адже не секрет, що за статистикою, саме жінки найчастіше потерпають від насилля в різних його проявах.

Лубни серед перших підписантів нової ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання»

20 червня в Київській міській державній адміністрації відбулася офіційна церемонія для перших 20 українських міст-підписантів нової ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання». Лубни на цьому заході представляв міський голова Олександр Грицаєнко. Приєднавшись до Ініціативи, ограни місцевого самоврядування 20 територіальних громад з усієї країни добровільно взяли на себе зобов’язання активно сприяти економічному розвитку та створенню нових робочих місць, що відповідає  найкращому європейському досвіду.

«Часу не гаєм – книжку читаєм»

          14 червня на гостину до міської бібліотеки для дорослих ім. В.Леонтовича завітали діти  оздоровчого літнього табору, що працює при школі №1. Працівники бібліотеки раді вітати любителя книг бідь-якого віку. Для юних відвідувачів  був організований та проведений  літературно-ігровий коктейль «Часу не гаєм – книжку читаєм».

Провели екскурсію для дітей внутрішньо переміщених осіб

14 червня  Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» спільно з відділом сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради організували пізнавальну екскурсію «Стежками Полтавщини». Учасниками стали 38 осіб з числа сімей ВПО, які мешкають на території міста, а також гості з м. Бориспіль та Гадяч. Цікавою і захоплюючою була подорож до «Страусиної ферми» в село Вовча Долина. На початку знайомства з найбільшим у світі птахом, господар ферми розповів про цей вид птахів, поведінку та правила безпеки. Дітлахи та дорослі мали змогу погодувати страусів, зробити багаточисельні «селфі» для соціальних мереж та пограти  у рухливі ігри разом з психологом Юлією Подою.

Відбувся навчально – ознайомчий візит для переселенців

14 червня Лубни відвідали представники громадських організацій, створених переміщеними особами з м. Бориспіль та Гадяч. В навчальній зустрічі взяли участь і представники з числа ВПО, що мешкають на території місцевої громади. Сприяв у проведенні заходу відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради. Учасники ознайомились з роботою громадської організації «Твій Світ» в сфері навчання та допомоги ВПО. Олександр Чепур розповів учасникам про організацію груп самодопомоги, заходи для дітей та підлітків та адвокацію.

У міськвиконкомі відбулась зустріч учасників проекту «Злочинці не назавжди»

15 червня 2017 року в залі засідань Лубенської міської ради відбулася зустріч за круглим столом, в ході якої було обговорено питання запровадження додаткових форм впливу на неповнолітнього правопорушника через залучення його до неформального спілкування, як методу соціальної реабілітації. Зустріч відбулася за ініціативи служби в справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради та фахівців громадської організації «Твій Світ». У зустрічі взяли участь працівники центру соціальних служб, управління освіти та керуюча справами міськвиконкому М.Ф. Комарова.

Привітали медичних працівників Лубенщини

15 червня у приміщенні РБК відбулися міськрайонні урочистості з нагоди святкування Дня медичного працівника. Послідовників Гіппократа  вітали керівники міста та району, також їхні представники  та адміністрація мережі лікувальних закладів Лубенщини.

Проводяться громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді

Для забезпечення тимчасової зайнятості учнівської та студентської молоді під час літніх канікул та у вільний від навчання час, поліпшення їх матеріального становища, а також з метою надання соціальної підтримки дітям пільгових категорій, цього року у місті Лубни проводяться громадські оплачувані роботи для учнівської та студентської молоді під час літніх канікул.

Триває відпочинок у пришкільних таборах нашого міста.

        У пришкільних таборах загальноосвітніх шкіл №1, №2, №3, №4, №7, №8 та спеціалізованої школи №6 діють гуртки за інтересами, в яких вихованці підвищують рівень володіння англійською мовою, удосконалити рівень мовної та мовленнєвої компетенції. Тренування вихованців спортивного табору (ДЮСШ) відбувається на стадіонах "Торпедо" і "Центральний". Діти підвищують свою майстерність в різних спортивних секціях.

Відбувся тренінг «Майстерня волонтерів»

8 червня 2017 року на базі приміського лісництва Лубенського лісового господарства відбувся тренінг «Майстерня волонтерів», що у ньому взяли участь 15 юнаків і дівчат, які дуже активні в суспільному житті і прагнуть допомагати людям. Організували і провели захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» у співпраці з відділом сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Сторінка 4 з 278

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Останні Поновлення

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua