У міськвиконкомі вітали жінок з весняним святом

      7 березня у приміщенні виконкому відбулись урочистості з нагоди відзначення Міжнародного дня прав жінок і миру. Разом з міським головою  Олександром Грицаєнком вітання представницям прекрасної статі Лубен надсилали  його перший заступник Олександр Шингарій, секретар міської ради Олександр Карпець, учні ЗОШ №1.

О жінко, ти- мрія, ти - весна!

6 березня  у відділенні денного перебування відбувся святковий концерт для відвідувачів територіального центру «О жінко, ти - мрія, ти - весна!».

І знову про реформування медицини

2 березня міський голова Олександр Грицаєнко зустрівся із заступником директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації  Юрієм Курилком. Під час ділової зустрічі обговорювали питання стосовно створення та організації функціонування Західного госпітального округу та щодо перепрофілювання Лубенської ЦМЛ в лікарню інтенсивного лікування.

Не залишити в біді

6 березня з ініціативи членів родин загиблих в АТО бійців відбулася неформальна зустріч  та розмова  сімей військовослужбовців, які віддали своє життя за незалежність України з керівництвом міста й району.

Свято для жінок

 Свято для жінок - активістів та голів вуличних та будинкових комітетів відбулося напередодні 8 березня в раді мікрорайону №3.

Вічна пам’ять герою!

І знову біль… І знову втрата… Знову Лубни прощаються з героєм, якого безжально вирвала війна. Ще одне молоде життя обірвалося, ледве розпочавшись. В зоні проведення АТО загинув  молодший сержант Вознюк Олександр Олегович.

Вшанували жінок-опікунів та прийомних матерів

            Подібний захід проводиться  вже більше  20 років поспіль з ініціативи СЖТ «За майбутнє дітей України», за підтримки влади міста та району, чисельних благодійників. Лише в Лубнах налічується 64 родини, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, а також  7  прийомних родин, які знаходяться на обліку у соціальних служб та тісно співпрацюють з СЖТ "За майбутнє дітей України".

У міській раді за круглим столом обговорювали питання соцзахисту ветеранів

1 березня  у залі засідань виконавчого комітету міської ради відбувся круглий стіл «Соціальний захист та надання соціальних послуг  ветеранам війни та праці. Проблеми та шляхи їх вирішення». Тема круглого столу присвячена  30-річчю Лубенської міської організації ветеранів». У обговоренні  та у роботі зазначеної теми круглого столу взяли участь: перший заступник міського голови Олександр Шингарій; керуючий   справами виконавчого комітету Маргарита Комарова та запрошені керівники  підприємств, установ, організацій міста, очільники громадських організацій .

Сприяти розвитку інституту прийомної сім'ї в Україні

Всі ми родом з дитинства… У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя і залишаються своєрідною реліквією. Психологи стверджують, що характер людини формується в перші 5-7 років життя, і від того, якими вони були, багато в чому залежить її подальша доля.

« Щедра Масляна прийшла, весну красну привела!»

26 лютого на Володимирському майдані відбулося свято Масляної, організатором якого став голова ГО "За зцілення України", громадський активіст Анатолій Куценко за підтримки влади міста, управління культури та мистецтв, шанувальників давніх народних звичаїв та традицій. Разом з лубенцями проводжав зиму та зустрічав весну міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, молодь, учнівсько-студентська молодь.

«Лубенська палітра у Вічності»: відкриття ще однієї виставки в Лубенській галереї

«Лубенська палітра у Вічності» - це назва виставки, яка відкрилася в галереї образотворчого мистецтва  краєзнавчого музею і презентує твори лубенських художників із фондів музею, яких вже немає з нами. На цій виставці експонуються картини: Михайла Буніна, Любові Початко, Георгія Карповича, Василя Семенюти, Миколи Коршуна, Миколи Баранова, Івана Сахна, Миколи Корабльова, Юрія Державицького, Анатолія Харчука, Михайла Холодовського, які в різні роки мешкали і творили в нашому місті.

Сторінка 4 з 262

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua