Міський голова зустрівся з командою КВН "Тузи"

22 вересня міський голова Олександр Грицаєнко та керуючий справами виконкому Маргарита Комарова зустрілися з командою КВН «Тузи», які цього літа брали участь XXV  Всеукраїнському фестивалі гумору «Жарт Птиця» у с. Затока Одеської області. Лубенські учні зробили місту до чергової річниці його заснування справжній подарунок, здобувши кубок у змаганнях.

Комунальні підприємства здійснюють благоустрій міста

І знову про роботу комунальних підприємств. Тривають роботи з благоустрою міста: як планові, так і на прохання мешканців чи ті, які виникають внаслідок недбальства  самих громадян.

Підтримай наші проєкти в обласному конкурсі!

4 вересня відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки». Цього року  від нашого міста для участі в цьому конкурсі подано  два проєкти: «Ревіталізація архітектурної споруди «Альтанка Анни Керн у Молодіжному парку міста Лубни» та «Оптимізація системи відеонагляду у м. Лубни».  Обидва вони, цікаві і надзвичайно потрібні для Лубен, рішенням обласної комісії допущені до участі в конкурсі. Чи зможуть вони виграти й отримати фінансування з обласного бюджету  залежить лише від нас – мешканців. З 14 до 30 вересня відбудеться голосування. Якщо ми зможемо згуртуватися – ми зможемо перемогти. Голосування відбудеться на платформі  Smart Region Полтавської області за посиланням  https://smartregion.pl.ua/pb/projects.

У неділю лубенці продовжили відзначати День рідного міста

20 вересня відбулися  заходи, присвячені відзначенню Дня міста та 77-й річниці його визволення. Відпочити та відсвяткувати лубенці мали змогу цілими родинами, переглянувши концертні програми творчих колективів міста та гостей з району, переглянувши роботи вихованців художньої школи та взявши участь у богатирських іграх.

Зустрічі вихідного дня у святкових Лубнах

          Відзначення Дня міста та 77-ї річниці його визволення суботнього ранку, 19 вересня, розпочалося багатьма святковими заходами: привітання молодих пар, які урочисто реєструють шлюб у День міста, відбувся також концерт міського духового оркестру та виступи творчих колективів «Зустрічі вихідного дня».

З Днем міста, дорогі лубенці!


Шановні лубенці! Дорогі земляки!

Коли говорять «мала Батьківщина», «місце, де народився», «рідне місто» - завжди душу огортає приємне тепло, стає світло й затишно. Для багатьох з нас таким місцем на землі є наші рідні Лубни.

Місто святкує чергову річницю. І це ще одна можливість зізнатися в любові до рідного краю, згадати, за що ми його цінуємо та пишаємося ним.

Усі досягнення, здобутки, надбання, якими багаті Лубни, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Тому, в першу чергу, дякую кожному лубенцю: працівникам підприємств, установ і організацій, депутатському корпусу, громадським об’єднанням, ветеранам - всім, хто вносить посильний вклад у розвиток рідного міста, віддає частку своєї любові до малої Батьківщини. Разом – ми сила, яка допомагає творити, розвиватись і рухатись вперед.

Із урочистостей, присвячених Дню міста

18 вересня у кінотеатрі «Київська Русь» відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення 1032-ої річниці від заснування міста Лубни та 77-ої річниці його визволення у Другій світовій війн. З нагоди події відзнаками міської ради та обласного керівництва було відзначено багатьох лубенців, представників трудових колективів міста, учасників АТО/ООС та волонтерів.

Лубенці вшанували героїв-визволителів рідного міста

18 вересня у мікрорайонах міста відбулися мітинги та покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок, братських могил визволителів міста, участь у яких взяло керівництво міської ради, працівники структурних підрозділів апарату самоврядування, керівники підприємств та установ міста, депутати, члени виконкому, громадськість.

«Лубни – від слова «любов»

Сонячного і теплого вересня наші славні Лубни святкують День міста.

17 вересня міська бібліотека для дорослих провела краєзнавчу відео-мандрівку «Лубни – від слова «любов». На захід завітали члени клубу за інтересами «Палітра», що діє при бібліотеці.

Гурток самодопомоги для людей старшого віку просто неба

17 вересня  у Центральному парку культури і відпочинку відбулося чергове засідання гуртка самодопомоги для осіб поважного віку. А оскільки засідання гуртка збіглося із святкуванням Дня заснування міста і черговою річницею його визволення, учасниці та учасники не тільки отримали потрібну інформацію про те, як орієнтуватись у потоці надмірної інформації про COVID -19,  дбати про інформаційну гігієну і власне здоров’я, але й отримали музичні подарунки від гурту "Троїсті музики" районного будинку культури, чий виступ надихнув присутніх.

Сторінка 4 з 397

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua