Відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків...

7 квітня 2011 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій інших соціальних виплат та підвищення ефективності діяльності суб'єктів господарювання, яке провів перший заступник міського голови  Григорій Величко. На засіданні заслухано два питання:

-Про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати; 

-Про підприємства, які за результатами діяльності за січень-лютий 2011 р. отримали збиток.

Триває напружена підготовка до 7 сесії міської ради

Триває напружена підготовка до 7 сесії міської ради, яка відбудеться 15 квітня. Впродовж останнього тижня відбулися засідання всіх робочих комісій депутатів міської ради. На них розглядалися надзвичайно важливі питання життєдіяльності міста, які будуть винесені на сесію.

На апаратній нараді 11 квітня

Підготовка питань до розгляду чергової 7-ї сесії міської ради ,реалізація заходів до відзначення 25-ї річниці Чорнобильської трагедії, Великодня, 9-го травня та проведення робіт по благоустрою міста - ці питання були в центрі уваги на черговій апаратній нараді, що відбулася 11 квітня у міськвиконкомі. Провів її міський голова Олександр Грицаєнко.

Плануємо здорове майбутнє

З метою  привернення  уваги  молоді  до проблем  здоров’я,  в  першу чергу пов’язаних з вживаням  алкоголю та палінням, 7 квітня  2011р. у спеціалізованій школі № 6  працівники Лубенського  МЦСССДМ  та управління охорони здоров’я, провели інформаційно - просвітницьку  акцію:  « Крок  у доросле життя», присвячену  Всесвітньому  дню здоров’я.

Екскурсія для відмінників художньої школи

2 квітня 2011 року у відмінників навчання Лубенської художньої школи був насичений день у пізнанні культури та історії своєї країни. Діти відвідали музей "Флігель Т.Г.Шевченка" в м.Яготині, Яготинську картинну галерею та музей-садибу Катерини Білокур у мальовничому селі Богданівка.

Виїзна нарада у мікрорайоні №3

7 квітня з громадським активом мікрорайону №3 на виїзній нараді зустрілися міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець та депутати міської ради Віктор Манжара, Олександр Карпець, Павло Корнієнко. На нараді були присутні голова мікрорайону Володимир Баришполець, секретар Марія Уперечкіна та керівники комунальних служб і організацій.

Перемоги лубенців на Всеукраїнському рівні

У нас багато талановитих учнів. Неодноразово вони прославляли ім’я Лубенської спеціалізованої школи №6 на теренах міста, області та навіть України. Наші учні є призерами Всеукраїнських предметних олімпіад та конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН.

Виїзна нарада в мікрорайоні №2

Чергова виїзна нарада відбулася 6 квітня у мікрорайоні №2. Міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець та депутати міської ради Олексій Пивовар, Олександр Семенюта, Оксана Погребняк, Людмила Тютюнник обговорили разом з головою мікрорайону Михайлом Соніним, секретарем Юрієм Кисляком та мешканцями нагальні проблеми цього мікрорайону.

У Лубнах молодь відзначила Всесвітній день здоров'я

"Про здоров'я дбати – горя не знати!" - під такою назвою 6 квітня у Лубенській музичній школі відбулося свято, присвячене Всесвітньому дню здоров’я. Такий захід був організований Полтавською обласною молодіжною громадською організацію «Твій Світ» і відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради. У дійстві взяло участь понад 200 учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Виїзна нарада у мікрорайоні №1

altВиїзна нарада у мікрорайоні №1, що відбулася 5 квітня, була досить багатолюдною і доволі конструктивною. Провів її секретар міської ради Іван Карпець, а прибули запрошені депутати міської Надія Рева, Роман Сендзюк, Ігор Павельчук, Богдан Івасечко, Наталія Омельяненко, Олександр Семенюта, Олексій Пивовар, а також керівники комунальних служб міста, активісти та секретар мікрорайону Наталія Сухонос.

Лубенці в "Полтавському вальсі-2011"

alt27 березня відбувся відкритий Всеукраїнський фестиваль зі спортивного бального танцю "Полтавський вальс-2011", який проходив у Палаці дозвілля "Листопад" міста Полтави. Під час змагань було представлено танцювальні клуби з усієї України: Києва, Харкова, Севастополя, Донецька, Кременчука, Комсомольська, Сум, Полтави і, що дуже приємно,  серед великої кількості учасників цього престижного фестивалю  були й талановиті танцюристи з Лубен.

Сторінка 304 з 330

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua