Якими будуть тарифи на комунальні послуги та яка якість цих послуг для лубенців

Громадські слухання

12 лютого у приміщенні кінотеатру “Київська Русь“ відбулася зустріч керівників міста з представниками багатоквартирних будинків, секретарями мікрорайонів та керівниками комунальних підприємств. Метою зустрічі стало громадське обговорення підняття тарифів на комунальні послуги.

Про доступність інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури

14 лютого відбулося чергове засідання Комітету по забезпеченню доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури під головуванням секретаря міської ради Івана Карпця.

Із наради у міського голови

14 лютого апаратну нараду міський голова Олександр Грицаєнко розпочав із нагородження переможців за результатами конкурсу “Кращий платник Пенсійного фонду“ за підсумками 2010 року, який проведений управлінням Пенсійного фонду в м.Лубнах. Кращими платниками податків до Пенсійного фонду стали ЛК ЖЕУ та ДП "Лубенське лісове господарство".

Вітаємо молодят напередодні Дня Закоханих!

Всі ми на цьому світі піддані королеви любові, проте не просто буває віднайти стежку до її володінь, особливо в королівство Взаємності. Але існує день коли усі дороги ведуть до країни Щастя.

Напередодні Дня Закоханих – Дня Святого Валентина, 12 лютого у відділі державної реєстрації актів цивільного стану

ЗУСТРIЛИСЯ, ПОРАДИЛИСЯ

Громадські слухання

В актовому залі ЛК ЖЕУ відбулася зуст­річ мешканців житлових будинків № 6 з вулиці Комсомольської і 4 з провулку вулиці Комсомольської та працівників ЛК ЖЕУ, яких представляли головний інженер Сергій Васенко, головний економіст Ніна Без­коровайна та майстер Анатолій Крайник.

ОСББ. Варто замислитись

Як всім відомо в Україні на даний час обслуговуванням багатоквартирних будинків і наданням комунальних послуг займаються ЖЕКи. Але чи можна назвати діяльність ЖЕКів такою, що відповідає нормам і тим цінам, які сплачуються за, так звані, «послуги»!?

Чи є альтернатива ЖЕКам?

Із засідання робочої групи виконкому

10 лютого відбулося засідання робочої групи з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке проводив перший заступник міського голови Григорій Величко.

Візит міського голови Олександра Грицаєнка на залізничну станцію “Лубни“

9 лютого міський голова Олександр Грицаєнко разом із своїм першим заступником Григорієм Величком відвідав залізничну станцію “Лубни“. Під час зустрічі з начальником станції Ніною Єндоренко керівники міста ознайомилися із господарством станції та перспективою його розвитку.

Підсумки соціально-економічного розвитку Полтавщини у 2010 році

Підводячи підсумки першого року перебування при владі, Президент України Віктор Янукович зазначив, що «для України 2010 рік став періодом іспитів у контексті подолання кризових явищ, і ми пройшли його оптимально. На 2011 рік наша держава вийшла значно сильнішою, ніж була у 2010 році».

Мова - духовний скарб нації

За рішенням ЮНЕСКО 21-го лютого все прогресивне людство відзначає Міжнародний день рідної мови, яке започатковане в Україні з 2000 року.

10 лютого у територіальному центрі управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому відбувся тематичний вечір присвячений Міжнародному дню рідної мови. Відкрив захід хор ветеранів «Зустріч» піснею «Полтавська земля».

Всесвітній День стоматолога

8 лютого в залі засідань поліклінічного відділення центральної міської лікарні вітали лубенських дантистів з Міжнародним Днем стоматолога. На урочистостях були присутні керівники міста та району.

Сторінка 304 з 321

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua