Зустріч мера Лубен з громадським активом міста

13 січня у приміщенні міської ради відбулася зустріч міського голови Олександра Грицаєнка з лідерами громадських організацій міста.

Новорічні вітання на Меланку

13 січня аматорський колектив активістів мікрорайону №6 „Калина“ (художній керівник Катерина Погребняк) завітав з новорічними привітаннями в день Маланки до виконавчого комітету міської ради.

Результати новорічного конкурсу

12 січня в приміщенні міського управління освіти працівники відділу у справах сім’ї та молоді підвели підсумки щорічного конкурсу новорічної композиції та святкової актової зали під назвою "Новорічний калейдоскоп". Серед переможців - учні загальноосвітніх закладів, а також студентські та педагогічні колективи Лубен.

Із засідання комісії виконкому

12 січня відбулося засідання комісії виконкому з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій, інших соціальних виплат та підвищення ефективності діяльності суб’єктів господарювання, яке проводив міський голова Олександр Грицаєнко.

Інформує Управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому

Пенсійна реформа в Україні

Незадовільний стан пенсійної системи свідчить про необхідність проведення пенсійної реформи, основною метою якої є забезпечення достойного рівня життя громадянам, які протягом трудової діяльності сплачували пенсійні внески, не приховуючи своїх доходів.

Вітаємо новонароджених в перший день 2011 року!

ЗИМОВИЙ ЛЕЛЕКА

Зимовий лелека на Новий рік в Лубни завітав, нашому краю 8 малюків подарував. Першою він зустрів Наталію Липку з Лубен – і дівчинка є, а хлопчик – в Олександри Калташової з Березівки. Дівчатка у Віри Ячишеної з Оріхівки та Юлії Пасічник з Литвяків. У лубенок Юлії Жили, Юлії Ярошенко, Вікторії Гаркуші – теж дівчатка, а в лубенки Олександри Капштик – хлопчик.

Із засідання робочої групи виконкому

11 січня відбулося засідання робочої групи міськвиконкому з координації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення міста Лубен, яке проводив перший заступник міського голови Григорій Величко.

Організація вирішення першочергових проблем мікрорайонів міста

11 січня відбулася нарада у міського голови Олександра Грицаєнка з головами та секретарями рад мікрорайонів міста. Участь у нараді взяли секретар міської Іван Карпець, заступник міського голови Юрій Купрій, керуючий справами виконкому Валерій Даценко.

Вшанування пам’яті Василя Симоненка

8 січня, традиційно, на другий день Різдва, лубенська громада зібралася на святій біївській землі, щоб згадати добрим словом поета-земляка Василя Симоненка, котрий побачив світ 76 років тому. Цього року керівники міста та району, представники творчої спільноти, громадськість, гості з Черкащини навідали Василеву батьківщину, також була вручена 10 ювілейна літературно-мистецька премія імені В.Симоненка.

Готуємось до Водохреща

11 січня у міськвиконкомі відбулася робоча нарада з питань відносно проведення щорічного загальноміського свята Водохреща за участю керуючого справами виконкому Валерія Даценка та служб, які будуть безпосередньо задіяні в організації заходу,

З апаратної наради міськвиконкому

10 січня відбулася чергова нарада міського голови Олександра Грицаєнка з начальниками управлінь і відділів виконавчого комітету та керівниками установ і підприємств міста. На нараді обговорені головні питання, що розглядатимуться вже на найближчій сесії міської ради та виконавчому комітеті, це план соціально-економічного розвитку, розподіл бюджетних коштів.

Сторінка 304 з 315

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua