РИБНА КАТАСТРОФА: ХТО ВИНЕН І ЯК БУТИ?

Лубенські любителі рибної ловлі дізналися з всеукраїнських засобів інформації про рибну катастрофу на Полтавщині – сотні тисяч малька різного виду риби загинули у водних акваторіях Полтавської і Черкаської областей. Сьогодні про це ганебне явище – наша розповідь.

Засідання Президії Ради ветеранів

28 березня відбулося засідання  Президії Ради ветеранів міста. На ньому були обговорені питання співпраці ветеранських організацій  з органами влади. Голова Лубенської міської ради ветеранів Володимир Васильович Кугутько доповів про зроблену за відповідний період роботу та висловив пропозицію облаштувати куточки героїв-лубенців у навчальних закладах. Обговорено порядок нагородження ветеранів ювілейними відзнаками.

На апаратній нараді 28 березня

Надзвичайно багато  важливих питань підняв міський голова Олександр Грицаєнко на черговій апаратній нараді, що відбулася у міськвиконкомі 28 березня. Міський голова підвів підсумки неділі, що минула та окреслив плани на найближче майбутнє. Як завжди , на першому місці стоїть питання наведення чистоти в Лубнах. На засіданні виконавчого комітету затверджено план заходів по проведенню двомісячника чистоти, благоустрою та озеленення, тож тепер головна задача – виконувати всі заплановані заходи.

Вибір професії - справа відповідальна

Вибір професії - складний і відповідальний крок у житті кожної людини. Особливо актуальне це питання для випускників, які стоять на порозі самостійного, дорослого життя. Як уникнути помилок і розчарувань у майбутньому обравши певну професію? Важливо знайти правильне рішення. І надавати перевагу потрібно тій спеціальності, яка найбільше відповідає здібностям особистості та потребам суспільства.

У міській бібліотеці для дорослих учням 11 класу ЗОШ №4 була проведена година профорієнтації "Знайти своє покликання - це джерело щастя".

Працювала комісія

24 березня 2011 року відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій інших соціальних виплат та підвищення ефективності діяльності субєктів господарювання, яке провів перший заступник міського голови Григорій Величко.

404

404: Сторінку не знайдено

Вибачте, але сторінка, яку ви намагаєтесь відкрити недоступна.

Повідомте адміністрацію про недійсне посилання електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Чергове засідання виконавчого комітету

23 березня у приміщенні міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету. На ньому було розглянуто і затверджено рішення більш ніж з 30 питань порядку денного.

Засідання оргкомітету по підготовці до 25-ї річниці аварії на ЧАЕС

24 березня в залі засідань МВК відбулося засідання оргкомітету з підготовки відзначення 25-ї річниці Чорнобильської трагедії. Провів його керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко. На засіданні начальники управлінь та служб доповідали про конкретну роботу, яка вже проведена та плани на найближчий час.

Святкували працівники культури

Хоча працівники культури та аматори народного мистецтва багато часу проводять в актовій залі музичної школи та дуже рідко їх можна побачити там глядачами. І ось саме 23 березня вони приймали вітання з нагоди свого професійного свята.

Зберегти зелені насадження

Міська влада, лісівники та найактивніші представники громадськості об’єдналися у боротьбі з засміченням території міста та за збереження зелених насаджень. Відповідну нараду провів секретар міської ради Іван Карпець. Засідання відбулося за участю заступника міського голови Юрія Купрія, директора ДП "Лубенський лісгосп", депутата міської ради Романа Сендзюка, голів вуличних та будинкових комітетів, представників служб, які займаються благоустроєм території міста.

"Партнерство заради спасіння дітей"

23 березня у актовій залі МВК зібралися лубенці, що опинилися у складних життєвих обставинах та ті, кому доля інших зовсім не байдужа. Зібрала всіх разом акція гуманітарної підтримки сімей у рамках проекту "Родина-родині". На Полтавщині він почав діяти у жовтні 2007 року, а в 2008 році став структурним елементом програми "Партнерство заради спасіння дітей", започаткованої Полтавською обласною благодійною організацією «Спілка самаритян». Програма була затверджена рішенням Лубенської міської ради 18 лютого 2011 року.

Сторінка 310 з 334

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua