Вітання ветеранів стаціонарного відділення „Милосердя"

8 травня в стаціонарному відділенні „Милосердя" вшанували ветеранів Великої Вітчизняної війни.

Свято випускників 2012 року

У зв’язку з проведенням в Україні футбольного чемпіонату Євро- 2012, останній дзвоник для випускників цього року пролунав вже 3 травня. В школах нашого міста відбулися святкові лінійки, на яких прощалися з випускниками 2012 року. А їх в школах Лубен цього року 428.

Волонтерство в Лубнах

В Україні існує давня традиція  взаємодопомоги, піклування про ближнього, суспільно корисної роботи. Осіб, що працювали в цій сфері, називали  альтруїстами, доброчинцями, добровольцями тощо. Настали нові часи й з’явилися  волонтери.

Найчастіше волонтерами стають учні старших класів загальноосвітніх шкіл і  студенти вищої школи. Волонтерську роботу виконують також батьки, пенсіонери та спеціалісти, які безкоштовно надають різні види соціальних послуг.

Оновлена зала РАЦС чекає гостей

27 квітня  після ремонту відчинила двері зала урочистих подій відділу державної реєстрації актів цивільного стану в м. Лубнах міськрайонного управління юстиції. І вже в оновленій залі поєднали свої долі 8 пар та відбувся обряд державної реєстрації новонародженої.

В гостях у "Бурбоні"

Ось і відбулися святкові заходи, присвячені світлому святу Воскресіння Господнього.

Яскравим і різноманітним було свято у дітей дитячого реабілітаційного центру «Надія» Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян». А заслуга в цьому, звичайно ж, ваша, дорогі дорослі.

"Не будь байдужим!"

Суботник під гаслом "Не будь байдужим!"  відбувся 26 квітня в мікрорайоні №6. Активісти мікрорайону - хороші, щирі, роботящі люди вийшли аби прибрати "сліди життєдіяльності" інших своїх  сусідів, що залишилися в кар’єрі по вулиці Кононівській.

Територіальний центр зустрічає гостей

Почин відвідування Територіального центру міста, який розпочала рада мікрорайону № 6 продовжив мікрорайон № 4 на чолі з секретарем мікрорайону Іриною Сененко. А завітала вона  з активістами:  Ніною Лазоренко, Євдокією Міщенко, Юлією Костюк, Ганною Михайленко, Тетяною Дворовою, Людмилою Марковою та Ларисою Адиковською.

Мітинг-реквієм в пам’ять про Чорнобильську трагедію

26 квітня в Лубнах вшановували пам’ять тих, хто в квітні 1986 року ціною свого життя, здоров’я, благополуччя своїх родин захистив світ від наслідків страшної трагедії на Чорнобильській АЕС.

Засідання оргкомітету

25 квітня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки заходів присвячених святкуванню 67-ї річниці великої Перемоги. Його провів керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко.

Легкоатлетичний пробіг пам’яті

Близько 80 учасників пробігу зібралися 25 квітня  біля пам’ятного знаку лубенцям-учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС аби продовжити давно започатковану  традицію. Як завжди, естафету від старших приймало молоде покоління.

"Майбутнє лісу в твоїх руках"

У рамках Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу в твоїх руках" щороку на Лубенщині створюються нові лісові масиви. До цієї справи завжди охоче долучаються мешканці нашого міста. Ось і 25 квітня можна сміливо назвати Днем лісу в нашому краї, зважаючи на велику кількість висаджених дерев і кущів та ентузіазм з яким працювали лубенці.

Сторінка 311 з 387

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua