Нові творчі перемоги "Родославу"

Лубенщина здавна славилася своїми талантами. В черговий раз це довів чоловічий квартет народного хору "Родослав". 23 червня у Полтаві відбувся фінальний етап змагань (у номінаціях "Авторська пісня", "Рок" та "Поезія") ІІІ-го Всеукраїнського еко-фестивалю "Лель", що проходив під гаслом "З любов’ю до природи, з любов’ю до України", де наші земляки з честю представили Лубни.

Вшанували пам’ять полеглих у боях

22 червня 1941 року навіки увійшло в історію страшною трагедією багатьох мільйонів людей - почалася Велика Вітчизняна війна.  Тож, кожного року в цей день ми вшановуємо пам’ять тих, хто ціною свого життя виборов нам - прийдешнім поколінням - щастя жити мирно й вільно. З цього приводу біля Вічного вогню  зібралися лубенці, представники влади й громади, різних політичних сил та громадських організацій, сивочолі ветерани та зовсім юні мешканці міста.

Молодь на громадських роботах

З 11 по 22 червня,  з метою забезпечення зайнятості учнівської молоді під час літніх канікул, служба у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради організувала І тур громадських оплачуваних робіт, у якому взяли участь 12 чоловік віком від 14 до 18 років.

На черговій апаратній нараді 25 червня

Чергову апаратну нараду, що відбулася 25 червня у міськвиконкомі провів секретар міської ради Іван Карпець. Він підвів підсумки тижня, що минув та націлив на виконання нагальних завдань.

Дитячі вітання до кожного серця

На території дитячого  соціально-реабілітаційного центру  "Надія" продовжує роботу літня дитяча програма "Компас", в якій  бере участь 46 дітей нашого міста.

Організовано чудове харчування дітей та проводиться цікава розважальна програма з іграми, творчими заняттями, спортивними змаганнями.

Нові напрямки роботи з молоддю

21 червня в приміщенні Лубенської міської ради Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» за участі відділу  у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради проведено брифінг на тему: «Здобутки реалізації  державної молодіжної політики в місті та перспективи підтримки молодіжних ініціатив».

Добрі традиції територіального центру

Уже стало доброю традицією зустрічати в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради гостей з християнської церкви «Ковчег». Її пастор Ігор завжди надає посильну допомогу підопічним територіального центру: то теплим одягом в зимовий період , то гуманітарною допомогою для одиноких громадян та  малозахищених верств населення, то допомогою в наданні транспорту.

Продовжується співпраця

15 червня в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради відбулася зустріч з членами Лубенської міської організації Союзу жінок України «За майбутнє дітей», яку очолює Ніна Махно .

Центр "Надія" зустрічав гостей

17 червня  Полтавська обласна благодійна організація «Спілка Самаритян»  святкувала п’ятиріччя. Подарунком до цього знаменного дня став приїзд гостей із США. Делегація у складі  18 чоловік  з різних штатів країни  завітала до дитячого центру «Надія», щоб знайти нових друзів та допомогти маленьким лубенцям .

Небезпечні знахідки

Навіть через 70 років війна раз по раз нагадує про себе. І небезпечні  знахідки нагадують нам, жителям міста Лубни, про  тих , хто стояв насмерть поблизу Василенкового поля,  захищаючи свій народ і  рідний край. Нагадують про наш обов’язок - берегти світлу пам’ять про захисників.

Медичним працівникам повага й шана

15 червня, напередодні   свята медичних працівників, представників цієї гуманної професії вітали в залі кінотеатру "Київська Русь".

Сторінка 312 з 395

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua