Екологічний міст «Збережи воду-врятуй планету»

4 жовтня  відбувся  екологічний міст  між школами Лубен  на тему «Збережи воду-врятуй планету». До обговорення  проблем, пов’язаних з водними ресурсами нашої планети вцілому та водопостачанням в нашому місті, були запрошені лідери учнівського самоврядування та вчителі хімії й біології  всіх шкіл.

"Осінні розваги" у мікрорайоні №4

3 жовтня на сонячному подвір’ї будинків №4 по вулиці Червоноармійській  та №7 і №9 по вул. Вишневецьких  довкола волонтерів Лубенського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді (керівник центру – Тетяна Бондаренко) зібралася юрба малечі.

День подяки в мікрорайоні №1

В перші дні жовтня активісти та голови вуличних комітетів мікрорайону №1 на чолі з секретарем мікрорайону Наталією Сухонос  були гостями на відзначенні Дня подяки.

Вітання ювіляру

Напередодні 68-ї річниці визволення Лубенщини від фашистських загарбників відзначив свій 85-річний ювілейний День народження учасник  бойових дій Великої Вітчизняної війни Іван Семенович Науменко.

Відбулися звітні збори у мікрорайоні № 7


Тривають звітні збори рад мікрорайонів нашого міста. 4 жовтня вони відбулися у мікрорайоні № 7. Присутні на них активісти громадського життя, голови вуличних і будинкових комітетів, члени ради мікрорайону, а також депутати міської ради Наталія Костюк, Юрій Палига, Віктор Костюк, Наталія Омельяненко та перший заступник міського голови Григорій Величко і секретар міської ради Іван Карпець обговорили справи мікрорайону, визначили найбільш  актуальні проблемні питання цього куточка міста.

Відзначили Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня в міській бібліотеці для дітей відзначали Всеукраїнський день бібліотек.

На урочисте зібрання були запрошені працівники міської бібліотеки для  дітей та  для дорослих, Круглицького закладу та ветерани своєї справи Алла Панченко та Леся Луценко, які довгий час очолювали Лубенські бібліотеки. А ще на зібранні були присутні працівники культурних закладів та керівники художніх колективів, що брали активну участь у святкуванні Дня міста.

"Збережи воду - врятуй планету"

Влада Лубен та працівники міськвиконкому долучилися до екологічної акції під назвою "Збережи воду - врятуй планету", яку провели учні спеціалізованої школи №6 за підтримки україно-польської фундації "ПАУСІ".

120-річниця Лубенського лісотехнічного коледжу

Фото http://www.poltava.pl.uaСвяткування 120-річниці Лубенського лісотехнічного коледжу тривало протягом кількох днів. 30 вересня відбулося спортивне свято, у програмі якого турнір з міні-футболу, змагання з армспорту й перетягування канату. А вже 1 жовтня коледж радо зустрічав гостей з різних куточків України.

1 жовтня - День людей похилого віку

За Міжнародною класифікацією особою похилого віку вважається той, хто досяг 65-річного віку. Таких у світі на даний час — 629 млн., тобто кожна 10-та людина на Землі.

Це — люди, у яких найбільшим багатством є досвід, знання, уміння, мудрість.

Вони є останніми носіями класичної культури на межі ХІХ-ХХ віків, того часу, в якому найвище були честь, дисципліна, толерантність — духовні якості,  дякуючи яким вони достойно пройшли через усі страхи тоталітаризму, голодомору, репресій і війн.

Ось уже понад десятиліття у перший жовтневий день увага всього прогресивного людства прикута до проблем старшого покоління. Лубенці теж вшановували  людей похилого віку.

На черговій апаратній нараді 3 жовтня

Чергову апаратну нараду, що відбулася 3 жовтня у міськвиконкомі провів перший заступник міського голови Григорій Величко.

Він представив учасникам наради начальника Пенсійного фонду України в Лубнах та Лубенському районі Ганну Шматко, яка відповіла на численні запитання присутніх, щодо змін до пенсійного законодавства.

День національної гордості

Робота учительського колективу Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 направлена на виховання в учнів патріотичних почуттів, розуміння себе як українця.

Вже вчетверте з ініціативи органів учнівського самоврядування нашої школи проходить конкурсне свято День національної гордості. Його мета - виховання в учнів почуття гордості за славне минуле українського народу, за національну символіку держави, почуття національної самосвідомості та громадської активності.

Сторінка 313 з 366

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua