Відбулося засідання виконавчого комітету

Основна увага міської влади спрямована на забезпечення зростання економіки, підвищення соціального й фінансового благополуччя. Саме про це йшлося на засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 23 листопада.

Поговоримо про свободу

22 листопада 2011 року  в залі засідань міськвиконкому відбулося засідання дискусійного клубу «Власна думка» на тему: «Свобода…». Модератори заходу: спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді Світлана Іванченко та Тетяна Підпала, провели презентацію, налаштувавши присутніх на  обговорення теми.

"Міс Лубни - 2011"

19 листопада в молодіжному розважальному центрі «НЛО+» відбулося чарівне свято – благодійний конкурс красунь «Міс Лубни 2011». Організувала захід, вже другий рік поспіль, голова благодійного фонду «Дитяча усмішка», власниця креативного агентства «Святковий boom» Ольга Солдатенкова. Конкурс пройшов під патронатом «Всеукраїнської молодіжної організації Молоді регіони», народного депутата України Андрія Пінчука, та депутата Київської міської ради Володимира Филиппова. Офіційними партнерами конкурсу виступили: міський голова Олександр Грицаєнко, студія «ЗВУК» - технічна підтримка заходу, shumik.сom – дизайнерська частина, МРЦ «НЛО+» - місце проведення, студія «Profilm» - відео супровід. Стильні партнери:салон одягу «Силует», салон краси «Імідж», косметична компанія «Faberlik». Медіа партнери: телеканал «Лубни»,  газети «Вісник», «Лубенщина»,  «Майдан свободи» та пряма трансляція від Тараса Хало.

« Вибір завжди за нами…»


«Я не згоден з тим, що ви говорите, але віддам своє життя, захищаючи ваше право висловити свою думку..."  Вольтер

        До Всесвітнього дня терпимості Лубенським  міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у листопаді 2011 року був проведений  місячник толерантності під назвою: « Вибір завжди за нами…».

Дітям про їх права

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. В цей день у 1989 році Генеральна асамблея ООН прийняла Конвенцію про права дитини.

22 листопада у приміщенні спеціалізованої школи № 6 відбулося свято для соціально незахищених дітей міста, організатором якого була служба у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради за участю управління юстиції та волонтерів Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Готуємося до Нового року

До новорічних свят місто одягнуть у ліхтарі й гірлянди. Святковими вогнями засвітиться не лише ялинка в центрі міста, а й будинки та парки. Про це говорив міський голова Олександр Грицаєнко на організаційному засіданні з підготовки й проведення новорічних свят, яке пройшло 21 листопада у міськвиконкомі.

100 років - не межа !

Осіннього погожого ранку надзвичайно людно було біля будинку № 3 по вул. Достоєвського,  де мешкає разом зі своєю родиною Ніконова Ганна Сергіївна. Та це й не випадково, бо саме 18 листопада Ганна Сергіївна святкувала свій 100-річний ювілей.

Зал музичної школи знову відкрив свої двері

У новому ритмі забилося серце дитячої музичної школи. Після капітального ремонту відчинила двері актова зала мистецького закладу. Урочистості з цього приводу пройшли 19 листопада за участю чисельних гостей. Серед них міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко, начальник управління культури і мистецтв Юрій Литовченко, депутати, члени виконкому, а ще викладачі та учні - колишні та нинішні.

"Софіт" дарує своє мистецтво

"Лубни з висоти пташиного польоту", "Творчі люди та шанувальники мистецтва", "Мелодія весни", "Юні художники" - це назви робіт з виставки, яка відкрилася в галереї образотворчого мистецтва 18 листопада і на якій представлено творчість членів народного фотоклубу "Софіт", що працює при МБК. З одного боку виставка традиційна тому, що фотохудожники радують своїм мистецтвом двічі на рік, з іншого - особлива тим, що запропонувала на широкий загал роботи першого міського фотоконкурсу "Наше місто Лубни".

Проблеми чорнобильців обговорювалися в Лубнах

 17 листопада у Лубнах пройшов Всеукраїнський форум чорнобильських організацій, на який з’їхалися ліквідатори та постраждалі від аварії на Чорнобильській АЕС з 12 областей країни.

На черговій апаратній нараді 21 листопада

На черговій апаратній нараді, що відбулася 21 листопада у міськвиконкомі було заслухано інформацію начальника Цеху телекомунікаційних послуг №13 у м.Лубнах Михайла Соніна про роботу засобів зв’язку та проводового мовлення.

Сторінка 313 з 370

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua