Великодній ярмарок

Усі на ярмарок зібралися, скуплятися до Великодніх свят. Лубенщина ярмаркувала 8 квітня. Всі, хто не полінувався прийти раніше - встиг скупитися швидше, іншим довелося постояти в черзі. Хоч продукції - продовольчої і непродовольчої - не бракувало, бажаючих скупитися і просто відпочити теж.

Вулична акція до Дня здоров’я в Лубнах

6 квітня до Всесвітнього дня здоров'я, для учнів навчальних закладів міста  відбулася вулична акція «Разом до здоров’я». Інформаційно–профілактичну роботу проводили працівники Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» та відділу в справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради.

На черговій апаратній нараді 9 квітня

Про роботу комунального підприємства "Конвалія" в 2011 та 2012 році  розповідала на черговій апаратній нараді 9 квітня його директор Ніна Жук.

Суботник у мікрорайоні №4


5 квітня спеціалістом підрозділу по роботі з ОСН в мікрорайоні №4 Іриною Сененко було організовано та проведено суботник на території колишнього єврейського кладовища.

Василь Товкач: "Шість років до чемпіонства"

Знову сьогодні ми в черговий раз розповімо про відомого на теренах Полтавщини мисливця-собаковода Василя Товкача. Адже після вдалих виступіі його підопічних на виставках та іспитах у Хмельницькому і Москві він, нарешті, вперше привіз з всеукраїнських змагань золоту нагороду чемпіонів.

Зустріч в територіальному центрі

На днях до ТЦСО (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради, що розташований по вулиці Г. Тютюнника, 21 завітала рада мікрорайону №6 в складі активістів були секретар мікрорайону, депутат міської ради Катерина Скуратовська, голова ради ветеранів Надія Дуда, голова жіночої ради Зоя Іващенко, голови вуличних комітетів – Антоніна Ярошенко та Катерина Назаренко. Колектив ТЦ радо зустрічав активістів мікрорайону №6 і запропонував ознайомитися з послугами, які надає ТЦ для пенсіонерів, одиноких, інвалідів, людей, які опинилися в скрутних життєвих ситуаціях.

День Сміху в територіальному центрі

Колектив художньої самодіяльності територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради, хор ветеранів „Зустріч” вирішив потішити на День сміху своїх підопічних жартівливою розважальною програмою.

Управління Пенсійного фонду дає пояснення

28 та 29 березня представники управління Пенсійного фонду в м. Лубнах та Лубенському районі провели зустрічі з мешканцями різних мікрорайонів нашого міста.

У Лубнах триває тиждень здоров’я молоді «Разом за життя без СНІДу»

«За життя без СНІДу!» - під таким гаслом активісти Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» провели 03 квітня акцію присвячену  Всесвітньому Дню здоров’я.

Студенти Лубенського медичного училища мали  можливість приєднатися до цієї благодійної справи, адже проблема поширення ВІЛ-інфекції набула глобальних масштабів.

Відзначено найактивніших читачів

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня дитячого читання 2 квітня відбулася зустріч міського голови Олександра Грицаєнка з найактивнішими читачами дитячої бібліотеки.

День посмішок

1 квітня, у Всесвітній день сміху, знову відбулася зустріч вихованців Лубенського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів з представниками благодійного фонду “Дитяча усмішка”.

Засновником фонду, Ольгою Солдатенковою, була організована екскурсія дітей в готельно-ресторанний комплекс  “Лінива Віра”.

Сторінка 314 з 388

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua