Гідрометеорологи відзначають професійне свято

19 листопада в Україні щорічно відзначається День працівників гідрометеорологічної служби, встановлений Указом Президента України від 11 березня 2003 року. Тож  напередодні, з нагоди професійного свята, працівники Лубенської метеостанції приймали вітання. Їх поздоровляв   керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко.

Засідання депутатських комісій

В рамках підготовки до позачергової сесії міської ради  шостого скликання, 17 листопада відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій з питань планування бюджету, фінансів і з питань приватизації та комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та екології.

Привітали студентів Лубен

"Я студент і я пишаюсь цим!". Такий вислів прикрасив актову залу Лубенського фінансово-економічного коледжу, де з нагоди святкування Дня студента, 17 листопада зібралися представники всіх навчальних закладів Лубен І-ІІ рівня акредитації.

Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

16 листопада в районному будинку культури з нагоди Дня працівників сільського господарства вітали хліборобів Посульського краю. Працю сільських трударів  цінують як у районі, так і в місті. Тож поздоровлення на свою адресу  присутні отримали від міського голови Олександра Грицаєнка, заступників голови РДА Василя Куксаня та Миколи Федоренка, заступника голови районної ради Євгенії Яковченко.

Захоплюючий тиждень у першій школі

Незважаючи  на всі економічні негаразди, життя в освітніх закладах нашого міста вирує. Щодня тут відбувається безліч цікавого й незвичного. Ось і в загальноосвітній школі №1 з 7 по 14 листопада,  в рамках тижня початкових класів, відбувалися надзвичайно яскраві події й заходи.

Привітали працівників радіо, телебачення та зв’язку

Зараз  світ неможливо уявити без радіо, телебачення та  зв’язку. Тож, недарма 16 листопада ми відзначаємо  свято людей, професійна діяльність яких  пов’язана з цією галуззю. В цей день вони зібралися в актовій залі міськвиконкому, щоб отримати привітання та поздоровити своїх колег.

На черговій апаратній нараді 14 листопада

На черговій апаратній нараді, яка відбулася 14 листопада у виконкомі йшлося про функціонування лікарняної каси, як альтернативи страхової медицини. Піднімалися питання благоустрою нашого міста, боротьби зі стихійними ринками, співпрацю із громадськими організаціями та багато іншого.

Відбулася 14-та сесія міської ради шостого скликання

11 листопада відбулася чергова чотирнадцята сесія міської ради шостого скликання. Основними питаннями, які виносилися на її розгляд  був звіт міського голови про роботу виконавчих органів влади за 2011 рік та   про роботу державного комунального підприємства "Шляхрембуд".

Найактивніші читачі отримали подарунки

"В дарунок активному читачеві від міського голови Олександра Грицаєнка з нагоди відзначення Дня української писемності й мови", - книги з такими написами отримали  найактивніші читачі міської бібліотеки для дітей 9 листопада під час зустрічі з очільником міста.

Повага й шана ветеранам

За статистичними даними  у нашому місті проживає близько 140 мешканців, яким вже виповнилося 90 років. Зазвичай, це люди, які пройшли нелегкий і славний життєвий  шлях. Міська влада переймається їх труднощами й проблемами, але ще й не забуває привітати їх з такими поважними ювілеями.

На апаратній нараді 7 листопада

На особливому контролі керівництва міської ради та комунальних підприємств Лубен питання якості обслуговування житлових будинків, і особливо в період опалювального сезону, надання допомоги соціально незахищеним верствам населення, а також завершення усіх робіт, пов’язаних з прибиранням сміття на території міста, доки тривають останні погожі дні, - про все це говорив Олександр Грицаєнко на апаратній нараді у міськвиконкомі  7 листопада.

Сторінка 314 з 370

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua