Чудово відпочити можна й у Лубнах

   Взимку ми живемо очікуванням літнього відпочинку, але коли приходить спекотне літо - шукаємо, де знайти місце для мандрівок, розваг та вражень.

Не всі батьки мають змогу відвезти своїх дітей на море та придбати путівки для відпочинку  на  курортах країни, тому міська рада шукає можливості оздоровити дітей без виїзду в інші регіони.

Таке місце є – це літній оздоровчий табір на території спортивно-оздоровчої бази «Сула» Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова. Результатом плідної співпраці між Лубенською міською радою та керівництвом університету стала угода, відповідно до якої 60 дітей з пільгових категорій безкоштовно відпочинуть у таборі впродовж цього літа.

День молоді в мікрорайоні № 8

У мікрорайоні №8 26 червня відбулося свято присвячене Дню Молоді. Проведенню свята не заважала й примхлива погода. То сонечко вигляне, а то дощик накрапає. Але глядачі та артисти дружно зібралися, і полинули чарівні слова про молодь, про їх вчинки й перспективи на майбутнє.

Відкриття виставки робіт Василя Лапушкіна

Відкриття виставки робіт лубенського художника Василя Лапушкіна відбулося минулої суботи, 25 червня, в галереї образотворчого мистецтва. Її відвідала еліта міста, представники влади, колеги митця.

На апаратній нараді 29 червня

Чергові апаратні наради, що відбулися 29 червня у міськвиконкомі провели міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Григорій Величко. Вони були присвячені підведенню підсумків минулого тижня та планам на наступний.

Молодість forever

26 червня вся Україна відзначала День молоді. Гучно і цікаво відсвяткували свято й лубенці.

У розважальному центрі «НЛО+» відбувся вечір відпочинку для молоді «Молодість forever». Організатори заходу: відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради, Молодіжна рада міста, РЦ «НЛО+».

День молоді в мікрорайоні № 6


Святкування Дня молоді пройшло гарно і змістовно на двох вулицях мікрорайону № 6: вулиці Б.Хмельницького та  вулиці М. Лермонтова.

У заході взяло участь багато дітей з різних вулиць, також дітки, які приїхали на відпочинок у наше місто.

День молоді в мікрорайоні №1

Похмура днина не стала на заваді проведенню Дня молоді в мікрорайоні №1. А відбулося свято на подвір’ї будинків №13 та 13А, що по вул.Драгоманова, де головою будинкового комітету працює Лідія Вергун. Вона й подбала про гарний захід разом з головами вуличних комітетів сусідніх вулиць, а саме: Ганною Полинько, Катериною Грабенко, Тамарою Гончаренко, Марією Лисокобилко та Надією Федоровською. Тому й не випадково, що на свято зійшлося так багато дітлахів зі своїми батьками.

Покладання квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку

Загальнодержавне свято День Конституції зібрало разом міську владу, учнівську молодь та громадськість біля пам’ятника Тарасові Шевченку для відзначення 15-ї річниці з часу прийняття основного Закону держави.

Привітання міського голови з Днем Конституції

Сердечно вітаю Вас з національним святом – 15-ю річницею  Конституції України!

Конституція 1996 року увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності та соборності України. Гарантоване нею верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність – це фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

         Цей пам’ятний день став для українців втіленням ідеалів свободи і справедливості.

Урочистості з нагоди Дня Конституції

За кілька днів до відзначення ювілейної річниці з часу прийняття Конституції України, а саме 24 червня,  у Лубнах відбулися урочистості та святковий концерт із цієї нагоди.  Було вручено чимало грамот від міського голови та за підписом голови ОДА, прозвучало багато вітальних слів та теплих побажань.

На позачерговій 10-й сесії міської ради

Більше 25 питань увійшло до порядку денного позачергової 10-ї сесії міської ради 6-го скликання, яка відбулася 24 червня. Керував сесійним засіданням міський голова Олександр Грицаєнко.

         Присутніми в сесійній залі були 26 депутатів, депутат обласної ради Віктор Фортуна та начальник міськрайвідділу міліції Віктор Самсоненко.

Сторінка 314 з 353

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua