25 років ветеранській організації Лубен

30 березня відбулися урочистості з нагоди створення міської ветеранської організації. Щиро звучали слова вдячності й поваги  цій найчисельнішій громадській організації.

Відбулося засідання виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 29 березня в залі засідань міської ради, затверджували заходи та плани робіт з підготовки комунальних підприємств до роботи у весняно-літній період, ряд питань пов’язаних з процедурами видачі та заміни правоустановчих документів та багато інших.

На черговій апаратній нараді 2 квітня

Із звітом про роботу відділу ДРАЦС реєстраційної служби Лубенського МРУЮ за 2011 рік та виконання завдань щодо покращення його діяльності на черговій апаратній нараді, що відбулася 2 квітня доповідала його начальник Тетяна Благадир.

Ми починаємо КВН!

Справжній вибух позитивних емоцій, гумору та  сміху можна було спостерігати 29 березня у районному будинку культури. Адже тут відбувався перший в нашому місті Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН "Первосміх -2012", на який з’їхалися кращі шкільні команди України.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

В Лубенській міській бібліотеці для дітей цикл заходів з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання розпочався  20-го березня із літературної зустрічі  з  членом спілки журналістів України, секретарем Лубенського літературного об’єднання ім.Олеся Донченка, лауреатом премії ім. В.К.Малика Ніною Шерстюк.  Вона ознайомила дітей із своїми віршами, відповіла на запитання. Також дітям була  запропонована  книжкова виставка «Романтики посульського   краю».

Відбулося засідання громадської ради

23 березня відбулося чергове засідання громадської ради при Лубенській міській раді. Воно пройшло під головуванням Петра Гузя. Багатьох мешканців міста, що прийшли на засідання  цікавило  питання про стан та розвиток культури в місті. Тож в ході роботи звучало багато думок та пропозицій, як від членів громадської ради, так і просто від присутніх.

Розмова з громадськістю про чистоту та благоустрій

З 1 квітня в Лубнах офіційно стартує двомісячник чистоти та благоустрою. Хоч прибирання в місті вже розпочалося та проблем від того не меншає, швидше навпаки – з’являються нові й нові, що стосуються окремих об’єктів, територій, а, нерідко, й усього міста. Про те, як мають вирішуватися ці питання  йшла мова 27 березня в залі музичної школи, де проходила зустріч з головами, секретарями та активістами рад мікрорайонів. Її провів міський голова Олександр Грицаєнко, а взяли участь секретар міської ради Іван Карпець, начальник відділу комунального господарства Олександр Сосна, керівники комунальних підприємств, депутати міської ради.

Нова книга земляка

26 березня фонди міських та шкільних бібліотек поповнилися новою книгою нашого земляка, письменника Володимира Васильєва "Огненные рейсы Афгана". Захід, що  відбувся у міській бібліотеці для дорослих, відкрив начальник міського управління культури та мистецтв Юрій Литовченко.  Секретар міської ради Іван Карпець подякував за збережену пам’ять про воїнів-інтернаціоналістів.

"Спілка Самаритян" звітувала про свою роботу

24 березня відбулося засідання правління Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян», на яке були запрошені міський голова  Олександр Грицаєнко – керівник програми «Партнерство заради спасіння дітей», Наталія   Уварова, яка очолює Службу у справах дітей та інші поважні гості.

Майбутнє твориться сьогодні

Ось уже дванадцятий рік поспіль, з ініціативи управління освіти міськвиконкому,  започатковане і діє міське свято дитячої творчості «Майбутнє твориться сьогодні» в рамках програми з обда­рованою молоддю. Цьогоріч захід вшанування високих досягнень учнів пройшов у спеціа­лізованій школі 6. Тут відбулася церемонія нагородження 60 призерів (вперше за всю іс­торію конкурсу)  третього обласного етапу Все­українських предметних олімпіад. Привітали також тих учнів, які найбільш успішно виступили на цьогорічному конкурсі-захисті науково-до­слідних робіт Малої академії наук і стали пере­можцями обласного етапу. І їх також най­більше у цьому році – 27. Усі призери отримали гро­шову винагороду.

"Дитяча усмішка" дарує радість

За ініціативи голови фонду «Дитяча усмішка» Ольги Солдатенкової з 9 по 26  березня проходила акція «Творчість рятує від хвороб». Про її проведення було оголошено в соціальних мережах.

Сторінка 315 з 388

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua