Засідання круглого столу "Конституція України - реалії, проблеми, перспективи"

В рамках заходів, присвячених 15-й річниці Конституції України 23 червня у міськвиконкомі відбулося засідання круглого столу "Конституція України - реалії, проблеми, перспективи". У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, секретар міської ради Іван Карпець, керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко, в.о. начальника Лубенського міськрайонного управління юстиції Юлія Зубенко, заступник керівника апарату Лубенського міськрайонного суду Тетяна Захарова, депутати міської ради, представники політичних партій та громадських організацій, засоби масової інформації.

Ліквідовано заборгованість КП "Лубниводоканал"

Напередодні святкування 15-ї річниці Конституції України, а саме 21 червня, у Лубнах сталася неординарна подія: 261 працівник КП «Лубниводоканал» отримали 502 594,1 грн. накопиченої заробітної плати! Це значить, що віднині ліквідовано багатомісячну її заборгованість перед колективом. Такий успіх – результат постійної підтримки голови Облдержадміністрації Олександра Удовиченка при розв’язанні проблем.

22 червня в мікрорайонах міста

22 червня в День 70-річчя початку Великої Вітчизняної війни вшанувати пам’ять захисникам Вітчизни, які полягли в жорстоких боях, захищаючи мир, спокій і незалежність нашої Батьківщини -  біля пам’ятного знаку в’язням концтаборів на території мікрорайону №1 зібралися учні профтехліцею, ЗОШ №10, дитячої спортивної школи, медичного училища, працівники станції швидкої допомоги, активісти мікрорайону.

Відбулося засідання виконавчого комітету

7-ме в цьому році засідання виконкому відбулося 22 червня. Одне з найоб’ємніших питань, що розглядалися на ньому стосувалося медичної галузі.

Місця в президії зайняли міський голова Олександр Грицаєнко, який проводив засідання, перший заступник міського голови Григорій Величко, заступник міського голови Юрій Купрій, секретар міської ради Іван Карпець, керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко, інші члени виконкому.

Без поправок та доповнень було прийнято порядок денний, у якому 32 питання.

Нарада з питань правової освіти

16 червня 2011 року відбулося чергове засідання Лубенської міської МКМР з правової освіти населення під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Лубенської міської ради  Валерія Даценка .

День скорботи та вшанування жертв Великої Вітчизняної війни

День скорботи та вшанування жертв Великої Вітчизняної війни проводився в країні як загальнонаціональний захід. Адже в цьому році минає вже 70 років з початку найстрашнішого періоду в історії нашої держави. Великий подвиг та героїзм українського народу визнано світовою спільнотою, а страшна правда тих днів, як і число загиблих, продовжують вражати. І можливо, настане час, коли вже й наші наступники дізнаються про всі подвиги героїв-визволителів, знайдуть ім’я та вшанують останнього невідомого солдата. Поки ж іще ми, сучасники, традиційно щороку (у дні пам’яті) скорботно згадуємо день початку війни, приходимо до братських могил, пам’ятників та пам’ятних знаків аби віддати шану полеглим у 1941-1945 р.р.

Відпочинемо на морі

17 червня 2011 року відбулися збори батьків, діти яких направляються до дитячого оздоровчого табору «Азовський Маяк» (Запорізька область) з 21.06 по 04.07.2011 року. Проведено роз’яснювальну бесіду та інструктаж з техніки безпеки.

Громадські активісти стурбовані зростанням наркоманії серед молоді Лубен

Для подолання наркоманії в молодіжному середовищі необхідна спільна робота громадських організацій, органів місцевої влади та активна участь у профілактичних заходах самих молодих людей. Питання протидії розповсюдження наркоманії обговорювалися під час прес-конференції  «Наркоманія: молодь в центрі проблеми», яка відбулася в залі засідань міської ради  21 червня 2011 року напередодні Міжнародного дня  боротьби зі зловживанням наркотиками.

Низький уклін вам - ветерани !

22 червня минає 70 років з дня початку найжорстокішої в історії людства Великої Вітчизняної війни. Це не свято, це день пам’яті тих, хто з перших днів війни піднявся на захист своєї країни і не повернувся додому. І це шана тим, хто пройшов через всі страшні випробування війни, живе сьогодні поруч з нами, розповідає правдиву історії тих років. А ми слухаємо і захоплюємось ними, вони - наша гордість, вони - герої!

У мікрорайоні №1 вітають ветеранів-ювілярів

20 червня відзначає солідну дату народження учасник бойових дій, інвалід І гр. Великої Вітчизняної війни Семен Якович Касьяненко. Йому виповнилося - 90.

На черговій апаратній нараді 20 червня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 20 червня під головуванням Олександра Грицаєнка заслухали звіт начальника Лубенської санепідемстанції Володимира Сазонова про роботу цієї організації.

Він розповів, що в цьому році санітарно-епідеміологічній службі виконується 90 років. Проте в її структурі постійно відбуваються певні зміни, що, звичайно, ускладнює роботу. Штат служби на сьогодні налічує 36 працівників середнього медичного персоналу та 11 лікарів, які й здійснюють всі необхідні перевірки та аналізи, контролюють стан повітря, води, ґрунту на території міста й району.

Сторінка 315 з 353

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua