Покликання – милосердя

Святкові урочистості з нагоди працівників соціальної сфери, які відзначають своє професійне свято у першу неділю листопада відбулися у міськвиконкомі.

Звітні збори мікрорайону №4

2 листопада відбулися звітні збори мікрорайону №4.  Присутніми на них були міський голова Олександр Грицаєнко, депутати міської ради, керівники та службовці комунальних служб та установ міста.  Саме вони відповідали на численні запитання  членів ради мікрорайону, голів вуличних та будинкових комітетів,  громадських активістів та мешканців.

Хеллоуїн

Хеллоуїн - одне з прадавніх свят у світі. У цьому дивному дійстві переплелися кельтська традиція вшановування духів і християнська - поклоніння всім святим. А для сучасної молоді це свято костюмів, розваг та  солодощів.

31 жовтня в приміщенні кафе «Каштан» відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради проведено вечір для молоді «Хеллоуїн».

На апаратній нараді 31 жовтня

Питання благоустрою Лубен, зокрема паркової зони, продовження реконструкції деяких медичних та освітніх закладів, як і раніше, є актуальними  на апаратних нарадах у міськвиконкомі.

Засідання апаратної наради у міськвиконкомі розпочалося звітом  директора Лубенського комунального  стадіону "Центральний" про стан фінансово-господарської діяльності за останній період стадіонів "Центральний" та "Торпедо". Нині ці дві установи функціонують  за рахунок коштів місцевого бюджету та додаткових фінансових джерел. Цього, на думку Юрія Климченка, недостатньо для нормальної роботи вищеназваних установ, оскільки більша частина коштів  витрачається на оплату житлово-комунальних послуг, сплату податків, закупівлю паливно-мастильних матеріалів та  інше. Слід також, вважає Юрій Климченко, не лише посилити роботу у напрямку пошуку додаткових джерел фінансування, а й переглянути штатний розпис, оскільки гостро відчувається потреба у працівниках, зокрема, у двірнику. Дирекція стадіонів не полишає надії  віднайти і стартовий капітал для продовження реконструкції стадіону "Центральний".

Об’єднанню "Від щирого серця" в місті бути!

Про засідання клубу "Надвечір’я" та його яскраве сяяння на районному небосхилі знають всі лубенці. А от започаткувати такі заходи в місті не наважувався до цього часу ніхто.

Відбулося восьме засідання виконавчого комітету міської ради

На ньому було прийнято ряд важливих рішень. Зокрема тих, що стосуються комунальної сфери міста. Про стан підготовки об’єктів до зими інформував начальник відділу комунального господарства міськвиконкому Олександр Сосна, а керівники підпорядкованих йому служб розповіли про проблеми та недоліки на своїх підприємствах.

Звітні збори мікрорайону №2

27 жовтня відбулися звітні збори мікрорайону №2. На зборах був присутній міський голова Олександр Грицаєнко, спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення Юрій Кисляк, голови вуличних та будинкових комітетів, рада мікрорайону №2,  керівники служб і відділів міськвиконкому, а також керівники комунальних служб міста.

Звітні збори мікрорайону № 3

У минулу п’ятницю, 21 жовтня, відбулися загальні збори мешканців мікрорайону №3. На збори прибули голови вуличних, будинкових комітетів, члени ради мікрорайону, мешканці  та  активісти мікрорайону.

На апаратній нараді 24 жовтня

На щотижневій апаратній нараді, яка відбувалася під головуванням міського голови Олександра Грицаєнка, йшлося про підтримання відповідного температурного режиму у будинках, квартирах, неослабну увагу до якості виконання робіт. Також Олександр Петрович повідомив, що шляхові підприємства міста мають запас солі 120т та піску 580т. Тобто є впевненість, що початок зими місто зустріне у всеозброєнні. Потрібно приділити також увагу підготовці техніки для проведення снігоочисних робіт. Є можливість придбати до снігопадів одиницю снігоочисної техніки.

Прес-конференція міського голови

Відбулася чергова прес-конференція міського голови Олександра Грицаєнка для представників місцевих ЗМІ, на якій він поділився результатами діяльності влади за 9 місяців, виклав своє бачення соціально-економічного розвитку в наступному році, акцентував увагу на проблемах.

- Ми йдемо впевнено до успішного завершення календарного і бюджетного року, - переконливо стверджує міський голова.

І для цього в нього є всі підстави, є впевненість в доброму, соціально-економічному завтра міста, лубенців.

Дітям про місцеву демократію

З 10 по 16 жовтня у ЗНЗ І-ІІІ ст №3 проходив Європейський тиждень місцевої демократії. Як реалізуються європейські принципи в Україні, як перетворити Україну у європейську країну не з точки зору географії, а за стандартами життя, кількістю демократичних перетворень - все це цікавило старшокласників школи.

Сторінка 315 з 370

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua