На черговій апаратній нараді 10 травня

Чергову апаратну нараду 10 травня провели міський голова Олександр Грицаєнко та його перший заступник Григорій Величко.

В першу чергу міський голова подякував усім за підготовку та проведення святкових заходів у місті. Він зазначив, що цього року відмічалася надзвичайно велика активність лубенців, а це, відповідно, вимагало і великого напруження від організаторів заходів. "Наступного року, - сказав Олександр Грицаєнко, - необхідно для ветеранів обладнати місця для сидіння перед трибуною, бо з кожним роком їм все важче стояти на мітинзі". Позитивну оцінку керівників отримала й виставка ретро-автомобілів, святковий концерт і салют.

Святкують Лубни День Перемоги

66 років минуло від незабутньої весни 45-го. 9 травня увійшло в історію світлим і незабутнім Днем Перемоги у ВВв. Він став нагородою тим, хто залишився в живих, а ще вічним пам’ятником 27-ми мільйонам загиблих. Цього дня вже вкотре зібралися лубенці, щоб пригадати ті події, вшанувати ветеранів, низько схилити голови у хвилині мовчання.

Лубни вітають Скернєвіце

Вже традиційно напередодні Дня Перемоги наше місто зустрічає гостей з польського міста-побратима Скернєвіце. Цього року поважна делегація на чолі з президентом цього міста паном Лешеком Трембським прибула для участі у святкових заходах з нагоди Дня Перемоги. У її складі глава Ради міста пан Маріуш Дзюда, перший заступник президента пані Беата Яблонська, скарбник міста пані Ліліана Майка та депутати Ради міста пан Мирослав Возняк та пані Алісія Сіранська.

9 травня у мікрорайонах міста

09 травня  в мікрорайоні №1 відбувся мітинг біля пам’ятного знаку "В’язням концтаборів", який розташований на території ЗОШ №10. В мітингу взяли участь секретар міської ради Іван Карпець, депутат міської ради Наталія Кирпань, ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Іван Вальтер, спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення Наталія Сухонос. Мітинг вела заступник директора ЗОШ №10 Людмила Огарьова. У ньому взяли участь учні та педагоги, колектив ЗОШ №10, медичне училище, професійний ліцей, працівники станції швидкої медичної допомоги, активісти мікрорайону №1.


Вітання ветеранам мікрорайону №2

Святковий концерт до Дня Перемоги, який зібрав жителів мікрорайону №2 відбувся 5 травня  в кінотеатрі "Київська Русь". На нього були запрошені ветерани, які проживають на території мікрорайону.

Присутніх на святі вітав секретар міської ради Іван Карпець,  голова мікрорайону №2 Михайло Сонін, секретар Юрій Кисляк, голова ветеранської ради  цього мікрорайону Віктор Москаленко .

Вирує життя у мікрорайоні №3

Вшанування ветеранів мікрорайону №3 розпочалося 5 травня у кафе «Мрія». Саме тут зібралися поважні сивочолі люди з орденами й медалями та активісти мікрорайону. Привітати їх завітали міський голова Олександр Грицаєнко, керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко, депутати міської ради Віктор Манжара, Павло Корнієнко, Олександр Карпець та Володимир Скотніков.

Святковий концерт для жителів мікрорайонів № 3 та № 4

08 травня  у Сквері  3-го тисячоліття, що у військовому містечку відбувся святковий концерт присвячений Дню Перемоги для жителів 4-го і 3-го мікрорайонів.  На ньому  звучали пісні у виконанні Анатолійя Куценка, Олега та Богдана Приймаків.

Вшанування ветеранів у мікрорайоні №1

 Напередодні Дня Великої Перемоги в мікрорайоні № 1 відбувся черговий великий цікавий і змістовний захід: вшанування учасників бойових дій, учасників Великої Вітчизняної війни, який проходив у лісотехнічному коледжі. До учасників дійства звернувся міський голова Олександр Грицаєнко:

Ми пам’ятаємо!

9 травня – велике свято Перемоги. Рівно 66 років тому ми отримали довгоочікувану перемогу. А вже сьогодні можемо ходити по мирній землі, яка в собі таїть сльози, біль, страх, тривогу, порожнечу…

Святкували День Матері

04 травня  у мікрорайоні №6 відбувся святковий концерт присвячений Дню Матері. Артистами стали самі жителі цього куточка міста. Бурхливі олески отримали Олександр Митрофанович Житинський - заслужений працівник культури, композитор, поет, який акомпанував гурту "Калина", Олег Приймак - автор і виконавець своїх пісень, Ніна Борисенко - гуморески якої веселили зал, Антоніна Ярошенко, Каріна Матвієнко, що дуже гарно продекламували вірші.

"Тепло сердець єднає покоління"

У квітні – травні    2011 року в рамках заходів щодо відзначення  66-ї річниці Великої Перемоги, з метою організації соціального патронажу учасників Великої Вітчизняної війни   Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням освіти виконавчого комітету  проведено  благодійну акцію  «Тепло сердець єднає покоління» по впорядкуванню присадибних ділянок учасникам Великої Вітчизняної війни. В рамках акції учасники волонтерського загону Центру «Ми обираємо  майбутнє» та учні ЗОШ №4, №7, №1 та студенти Лубенського фінансово-економічного коледжу впорядковували, копали присадибні ділянки ветеранам та учасникам  Великої Вітчизняної війни.

Сторінка 316 з 347

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua