У Лубнах триває тиждень здоров’я молоді «Разом за життя без СНІДу»

«За життя без СНІДу!» - під таким гаслом активісти Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» провели 03 квітня акцію присвячену  Всесвітньому Дню здоров’я.

Студенти Лубенського медичного училища мали  можливість приєднатися до цієї благодійної справи, адже проблема поширення ВІЛ-інфекції набула глобальних масштабів.

Відзначено найактивніших читачів

У рамках відзначення Всеукраїнського тижня дитячого читання 2 квітня відбулася зустріч міського голови Олександра Грицаєнка з найактивнішими читачами дитячої бібліотеки.

День посмішок

1 квітня, у Всесвітній день сміху, знову відбулася зустріч вихованців Лубенського міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів з представниками благодійного фонду “Дитяча усмішка”.

Засновником фонду, Ольгою Солдатенковою, була організована екскурсія дітей в готельно-ресторанний комплекс  “Лінива Віра”.

25 років ветеранській організації Лубен

30 березня відбулися урочистості з нагоди створення міської ветеранської організації. Щиро звучали слова вдячності й поваги  цій найчисельнішій громадській організації.

Відбулося засідання виконавчого комітету

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 29 березня в залі засідань міської ради, затверджували заходи та плани робіт з підготовки комунальних підприємств до роботи у весняно-літній період, ряд питань пов’язаних з процедурами видачі та заміни правоустановчих документів та багато інших.

На черговій апаратній нараді 2 квітня

Із звітом про роботу відділу ДРАЦС реєстраційної служби Лубенського МРУЮ за 2011 рік та виконання завдань щодо покращення його діяльності на черговій апаратній нараді, що відбулася 2 квітня доповідала його начальник Тетяна Благадир.

Ми починаємо КВН!

Справжній вибух позитивних емоцій, гумору та  сміху можна було спостерігати 29 березня у районному будинку культури. Адже тут відбувався перший в нашому місті Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН "Первосміх -2012", на який з’їхалися кращі шкільні команди України.

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

В Лубенській міській бібліотеці для дітей цикл заходів з нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання розпочався  20-го березня із літературної зустрічі  з  членом спілки журналістів України, секретарем Лубенського літературного об’єднання ім.Олеся Донченка, лауреатом премії ім. В.К.Малика Ніною Шерстюк.  Вона ознайомила дітей із своїми віршами, відповіла на запитання. Також дітям була  запропонована  книжкова виставка «Романтики посульського   краю».

Відбулося засідання громадської ради

23 березня відбулося чергове засідання громадської ради при Лубенській міській раді. Воно пройшло під головуванням Петра Гузя. Багатьох мешканців міста, що прийшли на засідання  цікавило  питання про стан та розвиток культури в місті. Тож в ході роботи звучало багато думок та пропозицій, як від членів громадської ради, так і просто від присутніх.

Розмова з громадськістю про чистоту та благоустрій

З 1 квітня в Лубнах офіційно стартує двомісячник чистоти та благоустрою. Хоч прибирання в місті вже розпочалося та проблем від того не меншає, швидше навпаки – з’являються нові й нові, що стосуються окремих об’єктів, територій, а, нерідко, й усього міста. Про те, як мають вирішуватися ці питання  йшла мова 27 березня в залі музичної школи, де проходила зустріч з головами, секретарями та активістами рад мікрорайонів. Її провів міський голова Олександр Грицаєнко, а взяли участь секретар міської ради Іван Карпець, начальник відділу комунального господарства Олександр Сосна, керівники комунальних підприємств, депутати міської ради.

Нова книга земляка

26 березня фонди міських та шкільних бібліотек поповнилися новою книгою нашого земляка, письменника Володимира Васильєва "Огненные рейсы Афгана". Захід, що  відбувся у міській бібліотеці для дорослих, відкрив начальник міського управління культури та мистецтв Юрій Литовченко.  Секретар міської ради Іван Карпець подякував за збережену пам’ять про воїнів-інтернаціоналістів.

Сторінка 316 з 389

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua