Професійне свято лісівників Полтавщини

17 вересня гостинно відчинив двері для поважних гостей лісотехнічний коледж  –кращих лісівників України, які прибули до нас з усіх куточків Полтавської області з нагоди професійного свята – «Дня працівника лісу».

Моє чарівне місто

Таку назву мав конкурс дитячого малюнка на асфальті, який проходив у  парку ім. О. Донченка 17 вересня в рамках заходів присвячених Дню міста. Ще зранку алея парку наповнилася юними митцями. З піднесеним настроєм діти розповідали про тему свого малюнка. Яскраві дитячі роботи стали дарунком рідному місту.

Ігри та розваги для дітей

У центрі дитячого парку ім. О. Донченка з самого ранку 17 вересня було  гамірно та весело. Симпатична, енергійна Лялька (спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Підпала)  запросила дітей до цікавої ігрової програми «Місто мрій».

День міста зібрав молодь

На вихідних наше місто святкувало свій 1023-й День народження та 68-у річницю визволення  міста від німецько-фашистських загарбників.

З цієї нагоди Молодіжна рада та громадська організація «Молоді регіони»,  які очолює Андрій Хорошковатий провели низку заходів.

17 вересня Лубни святкували День міста

Святкування Дня міста 17 вересня розпочалося в усіх мікрорайонах нашого міста біля пам’ятних знаків визволителям Лубен. Ветерани, громадськість, молодь, учні шкіл, депутати міської ради, члени виконавчого комітету поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто поліг в боях, визволяючи нашу землю від ворогів.

Урочистості з нагоди Дня міста

16 вересня в кінотеатрі «Київська Русь» відбулося урочисте засідання з нагоди 68-ї річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників та 1023-ї річниці заснування Лубен.

На черговій апаратній нараді 19 вересня

Чергову апаратну нараду, 19 вересня, міський голова Олександр Грицаєнко, розпочав з аналізу заходів, які відбулися в рамках святкування 68-ї річниці визволення Лубен та Дня міста.

Визначено переможців

Краса й ошатність нашого міста починається із затишку та чистоти кожного двору, кожної садиби. Тож, готуючись до святкування Дня міста,   було вирішено провести міський конкурс на визначення кращих серед приватних садиб та багатоповерхових будинків.

«Я-лубенець!»

Напередодні святкування Дня міста  волонтери Лубенського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  особливу увагу вирішили звернути на юних жителів Лубен. А саме тих, які цікавляться краєзнавством, що поправу вважається чистим джерелом духовності й культури народу. Волонтери переконані: хто не знає свого минулого-той не вартий гідного майбутнього.Саме для таких знавців історії рідного краю 14 вересня в ЗОШ №4 Лубенським МЦСССДМ була проведена інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» під назвою «Я-лубенець!».

Зустріч у Раді ветеранів

Проблеми й турботи людей похилого віку, ветеранів завжди перебувають в центрі уваги міської влади. Ось і 15 вересня, напередодні святкування 68-ї річниці визволення Лубен від німецько-фашистських загарбників, у приміщенні Лубенської міської Ради ветеранів відбулася зустріч активу цієї організації з керуючим справами міськвиконкому Валерієм Даценком.

«Лубни, як зоріє над Вами історія»

15 вересня в ресурсному центрі Лубенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся круглий стіл на тему «Лубни, як зоріє над Вами історія». Учасниками дискусії стали учні 10-11 класів, до яких приєдналися ветерани Збройних сил України: заступник командира полку 25-ї гвардійської мотострілецької дивізії, полковник у відставці Шафір Макс Ісакович та представник Міжнародного Союзу офіцерів запасу збройних сил та його осередку в Україні «Офіцерська честь України» Павловський Володимир Аркадійович.

Сторінка 316 з 366

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua