"Спілка Самаритян" звітувала про свою роботу

24 березня відбулося засідання правління Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян», на яке були запрошені міський голова  Олександр Грицаєнко – керівник програми «Партнерство заради спасіння дітей», Наталія   Уварова, яка очолює Службу у справах дітей та інші поважні гості.

Майбутнє твориться сьогодні

Ось уже дванадцятий рік поспіль, з ініціативи управління освіти міськвиконкому,  започатковане і діє міське свято дитячої творчості «Майбутнє твориться сьогодні» в рамках програми з обда­рованою молоддю. Цьогоріч захід вшанування високих досягнень учнів пройшов у спеціа­лізованій школі 6. Тут відбулася церемонія нагородження 60 призерів (вперше за всю іс­торію конкурсу)  третього обласного етапу Все­українських предметних олімпіад. Привітали також тих учнів, які найбільш успішно виступили на цьогорічному конкурсі-захисті науково-до­слідних робіт Малої академії наук і стали пере­можцями обласного етапу. І їх також най­більше у цьому році – 27. Усі призери отримали гро­шову винагороду.

"Дитяча усмішка" дарує радість

За ініціативи голови фонду «Дитяча усмішка» Ольги Солдатенкової з 9 по 26  березня проходила акція «Творчість рятує від хвороб». Про її проведення було оголошено в соціальних мережах.

Відбулося засідання круглого столу

23 березня у залі засідань міськвиконкому відбулося засідання круглого столу "Шляхи надання соціальних послуг непрацездатному населенню на рівні місцевої громади". У його роботі взяли участь секретар міської ради Іван Карпець, в.о. директора  Територіального центра соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради Наталія Сухонос та представники численних громадських організацій, які надають послуги населенню, або їх потребують.

На черговій апаратній нараді 26 березня

Про перспективи та  хід виконання  соціальних ініціатив Президента в галузі пенсійного забезпечення громадян на апаратній нараді, що відбулася 26 березня, доповідала начальник управління Пенсійного фонду України в Лубнах і Лубенському районі Ганна Шматко.

Зупинимо туберкульоз разом!

Щорічно 24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом. Саме цього дня в 1882 році в Берліні доктор Роберт Кох оголосив про відкриття цієї страшної хвороби, яка досі загрожує кожному з нас.

В галереї образотворчого мистецтва нова виставка

"Свято творчості", "свято майстрів декоративно-ужиткового мистецтва" - такі визначення отримала традиційна виставка "Великодні барви", відкриття якої відбулося 22 березня в Лубенській галереї образотворчого мистецтва. На ній представлені роботи знаних майстрів, старовинні рушники з фондів краєзнавчого музею, відкрито нові імена і ознайомлено з творчістю цілої родини.

Таланти багатодітної родини

Відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради за підтримки депутата Лубенської міської ради Наталії Кирпань організовано поїздку дітей з багатодітних сімей до м. Полтави для участі в обласному етапі ІХ Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини», який відбувся 18 березня  в приміщенні Полтавського міського будинку культури.

Візит начальника головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області Валерія Руденка

21 березня  у міськвиконкомі відбулася  зустріч міського голови Олександра Грицаєнка та секретаря міської ради Івана Карпця з начальником головного управління Пенсійного фонду в Полтавській області Валерієм Руденком.

У Лубнах проходять лекторії для батьків

У Лубенських загальноосвітніх навчальних закладах тривають тематичні  лекторії для батьків «Пильнуй себе – пильнуй свою сім’ю». Готують і проводять ці засідання  спеціалісти Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» за активної підтримки відділу в справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради та адміністрації шкіл.

Вшанували комунальників

Відкриваючи 16 березня у музичній школі загальноміські урочистості з нагоди вшанування працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, заступник міського голови Юрій Купрій сказав:

Сторінка 317 з 389

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua