Свято для дітей мікрорайону №1

У літа є багато звичних епітетів: дзвінке, радісне, веселе, дружне, цікаве. Так воно і є - щедре на відкриття, повне романтики, з ласкавим сонечком і свіжим повітрям, і ,навіть, теплий літній дощик дарує усім нам добрий настрій, усмішки, а отже - здоров’я. Так вважає спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення мікрорайону №1 Наталія Сухонос, яка разом з громадським активом мікрорайону організувала чудове розважальне свято для дітей.

Дитячі літні оздоровчі пришкільні табори стають центрами здоров’я й радості

З початку  червня  в Лубнах успішно проходять  Дні здорового способу життя. Під гаслом "Друзі назавжди!" організатори акції – Полтавська обласна молодіжна громадська організація “Твій Світ ” та співорганізатори - відділ в справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради  залучають дітей до участі у різних видах ігротек, конкурсів та естафет. Так, з 6-го по -10 червня учні 5-х класів спеціалізованої школи № 6 стали учасниками тренінгів, а також мали змогу переглянути відеофільми про переваги здорового способу життя. Особливо активні діти отримали призи.

Всеукраїнський семінар "Саночистка - 2011"

З 1по 3 червня 2011 року у місті Бердянську відбувся Всеукраїнський семінар "Саночистка - 2011", на якому розглядалися питаня поводження з побутовими відходами. У його роботі взяла участь начальник відділу комунального господарства Лубенського міськвиконкому Любов Щербань.

Збори голів вуличних комітетів в мікрорайоні №6

7 червня 2011 р. відбулися збори голів вуличних комітетів в мікрорайоні №6. Вони відбулися за участю інспектора муніципальної міліції Олександра Гаврика, інспектора з пожежного нагляду по Лубенському району Володимира Теслі, заступника голови ветеранської ради міста Катерини Ткачик та секретаря мікрорайону №6, депутата міської ради Катерини Скуратовської.

Засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів до Дня молоді та 15-ї річниці Конституції

Засідання оргкомітету з підготовки і проведення заходів до Дня молоді та 15-ї річниці Конституції пройшло в міськвиконкомі під головуванням керуючого справами міськвиконкому Валерія Даценка.

Відбулася дев’ята позачергова сесія шостого скликання


alt9-та позачергова сесія 6-го скликання, що відбулася 9 червня пройшла досить оперативно й мала конструктивний характер. В її роботі взяли участь 32 депутати міської ради, начальники управлінь та служб виконавчого комітету, Лубенський міжрайонний прокурор Андрій Стойка та начальник Лубенського міського відділу УМВС України в Полтавській області Віктор Самсоненко.

Лист Представництва ЄС в Україні до міської ради

8 червня Лубенська міська рада отримала лист від Представництва Європейського Союзу в Україні.

Відродимо Заводський парк

8 червня кипіла робота у парку Заводському. Тут, з ініціативи міської громадської організації "Союз Чорнобиль Україна" (голова Віктор Костюк) та за активної підтримки міської влади, відбулося прибирання території.

День захисту дітей у мікрорайоні №6

Весело пройшли заходи, присвячені Дню захисту дітей у мікрорайоні №6. Свято мало назву "Все найкраще - дітям". Малеча із задоволенням розповідала вірші, співала пісні, змагалася у вправності, малюючи на асфальті.

Вшанували журналістів

6 червня в актовій залі міськвиконкому вшановували працівників місцевих засобів масової інформації з нагоди професійного свята - Дня журналіста.

На свято були запрошені не лише знані й відомі на Лубенщині журналісти-корифеї, а й головні редактори шкільних багатотиражок, члени школи юних журналістів "Провесінь".

Сторінка 317 з 353

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua