З днем народження, ветеран!

Дев’яносто шість! Багато це чи мало? Саме таку дату свого дня народження відзначила добра душею і серцем жінка - Дора Ісаківна Дубровська, учасниця Великої Вітчизняної війни. Сама іменинниця, привітно посміхаючись, так сказала про дату 96: «Якщо порівнювати з 100 роками - то це мало, а якщо з 90 роками - то це, повірте, вже солідно!».

Цирк подарував дітям радість

9 вересня стало чудовим днем для багатьох маленьких лубенців. 150 дітей соціально-незахищених категорій  мали змогу переглянути чудову циркову програму.

Лубни зустрічають польських гостей

10 вересня до нашого міста прибула делегація учнівської молоді з польського міста-побратима Скерневіце - 25 дітей і 5 педагогів. Однак, для Лубен це не новина, а скоріше традиційна щорічна зустріч. У рамках візиту, 12 вересня, міський голова Олександр Грицаєнко зустрівся й поспілкувався з польськими друзями.

Мікрорайон №1 в гостях у козаків

Курінь вільних козаків в селі Мацківці на Лубенщині відвідала не одна сотня відпочиваючих, а також козаки Канади, США, Польщі, місіонери з Лондона  та ін.

Козак - вільна, хоробра людина. А щоб переконатися в цьому, активісти мікрорайону №1 в кількості 20 чоловік на чолі з секретарем мікрорайону Наталією Сухонос побували на екскурсії в цьому благодатному рідному краї.

Скажемо спорту - ТАК!

Вже за кілька днів святкуватимемо День міста та чергову річницю його визволення від німецько-фашистських загарбників. З цієї нагоди в Лубнах проходить низка тематичних заходів. Одними з них став легкоатлетичний пробіг та відкриття Дошки відзнаки "Спортивна гордість Лубен". Забіг також був присвячений Дню фізичної культури та спорту.

На черговій апаратній нараді 12 вересня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 12 вересня  у міськвиконкомі під головуванням Олександра Грицаєнко, заслухали інформацію Валентини Назаренко - заступника начальника Центру зайнятості населення про організацію оплачуваних громадських робіт.

Відбулася дванадцята сесія Лубенської міської ради

9 вересня відбулася чергова 12 сесія міської ради шостого скликання. На її розгляд було винесено 37 питань.В роботі сесії взяли участь керівники управлінь, відділів  та служб міськвиконкому, комунальних підприємств міста.

«Самогубство – не EXIT, а GAME OVER»

8 вересня в залі засідань міськвиконкому відділом у справах сім’ї та молоді організовано засідання дискусійного клубу «Власна думка» на тему: «Самогубство – не EXIT, а GAME OVER» до Всесвітнього дня запобігання самогубствам (10 вересня). До обговорення теми долучилися психологи загальноосвітніх навчальних закладів міста, старшокласники, психолог обласного наркодиспансеру Ольга Ботякова, заступник голови ПОМГО «Твій Світ» Сергій Алєксєєнко, спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді Світлана Іванченко та Тетяна Підпала.

Шукаємо кращу садибу міста

В рамках заходів, присвячених  68-й річниці визволення Лубен від німецько-фашистських загарбників та Дню міста розпочала свою роботу комісія виконавчого комітету міської ради на визначення кращої садиби міста. 8 вересня її представники відвідали кращі садиби мікрорайонів №№ 3,4,5,6,7,8.

Підсумки оздоровчої кампанії 2011 року

В період, коли школярі активно включилися в навчальний процес, спеціалісти міського штабу з оздоровлення та відпочинку дітей звітують про результати своєї роботи. 6 вересня у міськвиконкомі відбулася нарада, на якій і було підведено підсумки  оздоровчої кампанії 2011 року.

"Поле чудес" у мікрорайоні №1

В останні дні літа, напередодні Дня Незалежності в мікрорайоні №1 знову святкували й розважалися діти. "Здоровий спосіб життя, гарний літній відпочинок дітям", - таку мету поставили цього літа активісти жіночої та ветеранської ради мікрорайону №1. І ця мета була досягнута!

Сторінка 317 з 366

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua