Святкує мікрорайон №8

5 березня весняним потічком поспішали жителі мікрорайону №8 до приміщення НВК№9, де відбувався святковий концерт присвячений  весняному дню 8 березня.

Вітання жінкам, що мають велике, щире серце

5 березня в приміщенні виконавчого комітету Лубенської міської ради відбулася зустріч міського голови Олександра Грицаєнка з опікунами, піклувальниками, прийомними батьками.

Під Лубнами відбулися іспити лайок

На мисливській база «Фауна» біля с. Висачки Лубенського району два дні тривали іспити лайок по підсадному ведмедю. Організаторами дійства виступили Лубенське ГМРП, яке очолює Володимир Плема, і Полтавська обласна організація УТМР.

Вітання жінкам мікрорайону №3

Свято весни та жіночої краси відбулося 4 березня в мікрорайоні №3. Проходило воно в розважальному центрі НЛО +. А запросили на нього голів вуличних та будинкових комітетів та активістів мікрорайону.

День іменинника в мікрорайоні №4

День народження - важливе свято в житті кожної людини. Саме в цей день можна відчути й  щиро  порадіти любові й теплому ставленню до тебе оточуючих. Ця подія є надзвичайно цінною й важливою для ради мікрорайону №4. Отож,  2 березня для голів вуличних та будинкових комітетів, активістів цього мікрорайону спеціалістом підрозділу по роботі з ОСН Іриною Сененко було організовано святкування Дня іменинника для тих, хто відзначив свято взимку.

На черговій апаратній нараді 5 березня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 5 березня під головуванням Олександра Грицаєнка з інформацією про роботу Громадської ради при Лубенській міській раді присутніх ознайомив  її голова  Петро Гузь.

Інформаційні технології – крок до успішної реалізації особистості

27 лютого в Лубенській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 6 відбувся обласний семінар «Організаційно-педагогічні умови використання інформаційних комп’ютерних технологій у позаурочній роботі з учнями початкової школи».

Семінар-практикум директорів та заступників шкіл

24 лютого на базі Лубенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 був проведений семінар-практикум директорів та заступників директорів загальноосвітніх шкіл міста на тему «Компетентнісний підхід у навчально-виховному процесі – ключ до успіху учня та вчителя».

Дні позитивного кіно

29 лютого  в нашому місті  розпочав свою роботу І-й молодіжний кінопоказ «Дні позитивного кіно». Урочистості з нагоди його відкриття проходили в актовій залі Лубенської загальноосвітньої школи № 8.

Відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради

Розширене засідання архітектурно-містобудівної ради відбулося в залі міської ради 28 лютого. На порядку денному стояло питання попереднього розгляду нового Генерального плану міста. У його роботі взяли участь 11 членів цієї ради, міський голова Олександр Грицаєнко, представники відповідних служб  міста.  Презентувати попередній варіант Генерального плану до Лубен завітали  представники УД НДІ ПМ "Діпромісто", які й виконують це замовлення.

Проводжали зиму в мікрорайоні №4

25 лютого мешканці мікрорайону №4 (а саме 3-го провулку вулиці Північно-Кільцевої) зустрічали весну. Весело й гамірно було цього дня на вулиці, хоч погода й не дуже радувала.

Сторінка 318 з 388

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua