На апаратній нараді 6 червня

Підсумкам роботи за минулий тиждень та головним завданням наступного була присвячена чергова апаратна нарада, яку 6 червня провів міський голова Олександр Грицаєнко.

Перш за все він привітав всіх присутніх журналістів з професійним святом та побажав здоров’я та творчих успіхів.

В Лубнах пройдуть Дні здорового способу життя «Друзі назавжди!»

03 -10 червня  в Лубнах проходять Дні здорового способу життя "Друзі назавжди!". Організатор акції – Полтавська обласна молодіжна громадська організація “Твій Світ”.

Заходи відбуваються в рамках соціального проекту «Просвітницька програма «За здорове майбутнє», що реалізується за підтримки відділу в справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації.

Оздоровча кампанія «Літо – 2011 р.»

На порозі вже літо. А, отже, саме час подбати про здоров’я наших дітей. Відділ у справах сім’ї та молоді повідомляє,

Візит на ТОВ "Автомаш-Лубни"


Тривають візити керівництва міста на підприємства нашого міста. Ось і 2 червня міський голова Олександр Грицаєнко та його перший заступник Григорій Величко відвідали ТОВ "Автомаш-Лубни".

Маленьким лубенцям - новий дитячий майданчик


До Дня захисту дітей в мікрорайоні №3, на подвір’ї будинків по вул. Щелканова, 9 та Монастирській, 50 відбулося свято відкриття нового сучасного дитячого майданчика.

"Я люблю своє місто"


Конкурс малюнків на асфальті "Я люблю своє місто" пройшов у мікрорайоні №3 1 червня в День захисту дітей.

Урочиста реєстрація нових лубенців

1 червня, в День захисту дітей, у пологовому відділенні Лубенської ЦРЛ відбулася урочиста реєстрація дітей, присвячена 15-й річниці Конституції України. Населення Лубен поповнилося ще двома повноправними мешканцями.

Привітали нових голів вуличних і будинкових комітетів

31 травня в мікрорайоні №1 відбулися збори голів вуличних та будинкових комітетів. Спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення Наталія Сухонос представила новообраних голів вуличних і будинкових комітетів, які були обрані на зборах органів самоорганізації населення в травні місяці.

Свято в мікрорайоні № 1

«Діти повинні жити в світі краси, гри, казки, музики, малюнків, фантазії, творчості» - так писав видатний педагог Василь Сухомлинський.

Саме таку фантазію на творчість проявили діти мікрорайону №1, святкуючи Міжнародний День захисту дітей. Цікавий захід відбувся 1 червня на подвір’ї ЗОШ №10.

Лубни святкують День захисту дітей

Сонячний і теплий день 1 червня у Лубнах став ще світлішим від дитячих посмішок, які можна було спостерігати в усіх куточках міста.

З самого ранку у дитячому парку ім.О.Донченка вирувала святкова суєта.

Візит представників Посольств країн Європейського Союзу

29 травня в нашому місті відбувалася непересічна подія - ми приймали делегацію представників Посольств країн Європейського Союзу на чолі з Послом, Головою представництва ЄС в Україні паном Жозе Мануелом Пінту Тейшейра.

Сторінка 318 з 353

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua