"У серці кожної дитини звучить своя струна"

"У серці кожної дитини звучить своя струна" - під таким гаслом пройшла 26 серпня конкурсно-розважальна програма для дітей  на вулиці Драгоманова в мікрорайоні №1.

На черговій апаратній нараді 5 вересня

Щиру вдячність висловив міський голова Олександр Грицаєнко на черговій апаратній нараді, що відбулася у міськвиконкомі 5 вересня, всім підприємствам та організаціям за допомогу в  підготовці навчальних закладів до нового навчального року та проведення Дня знань.

Лубни зустрічали німецьких гостей

Вже декілька років поспіль у нашому місті працює Полтавська обласна благодійна організація "Спілка Самаритян" (голова правління В’ячеслав Михайлович Бєлов).

Під її егідою в Лубнах працює соціально-реабілітаційний центр "Надія", в якому на повному утриманні цієї благодійної організації зараз перебувають 16 дітей, що опинилися в кризовому становищі (серед них і діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування).

Привітали підприємців міста

Напередодні Дня підприємця, 2 вересня, в Лубнах відзначили незмінних меценатів, успішних  та щедрих людей - підприємців.

Міський голова Олександр Грицаєнко та перший заступник міського голови Григорій Величко зустрілися з підприємцями в тісному дружньому колі.

Малюки отримали подарунок

Заклади освіти нашого міста ніколи не залишалися поза увагою влади. Впродовж цього року дошкільні навчальні заклади нашого міста  періодично отримували сюрпризи-подарунки. Ось і нещодавно міський голова Олександр Грицаєнко передав подарунок ДНЗ №8 «Чебурашка».

Засідання оргкомітету з підготовки та відзначення Дня міста

Лубни продовжують готуватися до Дня міста. Заходи, що пройдуть  у святкові дні, які триватимуть з 16 по18 вересня, перебувають в центрі уваги організаційного комітету з їх підготовки. Його чергове засідання відбулося 2 вересня під головуванням Олександра Грицаєнка.

День знань в Лубенському лісотехнічному коледжі

Перший день осені дарує нам світле, радісне свято – початок навчального року. Колектив Лубенського лісотехнічного коледжу урочисто відзначив його разом з усією країною.

Свято відкрив кандидат с/г наук, директор коледжу Роман Сендзюк, який у вітальній промові привітав усіх присутніх з Днем знань та початком нового навчального року.

Студентам-відмінникам було надано право підняти Державний прапор України та прапор навчального закладу це – Марко Павельчук, Катерина Коваленко, Світлана Панченко та Роман Гумен.

Посвячення в студенти студентів медучилища

Білий халат - це не просто робоча уніформа медика, - це символ фізичної й духовної чистоти. Це перш за все -  відповідальність. Про це на урочистостях в Київській Русі, які відбулися 31 серпня  з нагоди посвячення в студенти Лубенського медичного училища говорили молодому поповненню закладу. Успішного почину майбутнім лікарям Лубенщини бажали керівники міста та району.

Перший дзвоник у Лубнах

Гарним та сонячним видалося 1 вересня в Лубнах. І не дарма, адже до своїх шкіл та навчальних закладів І-ІІ ступенів акредитації збиралися дітлахи. Святкові, красиві, з веселими посмішками, трохи схвильовані… В цей день все місто вітало їх з Днем знань та початком нового навчального року.

«І знову зустріч»

 «І знову зустріч», - так в один голос промовили секретар мікрорайону №1 Наталія Сухонос і секретар мікрорайону №6, депутат міської ради Катерина Скуратовська, зустрівшись на порозі ЗОШ №10, в приміщенні якої  знаходиться рада мікрорайону №1.

Збори міської громадської організації «Союз Чорнобиль України»

alt31 серпня  в залі кінотеатру «Київська Русь» відбулися збори  Лубенської міської громадської організації  «Союз Чорнобиль України».

Віктор Костюк – голова міської громадської організації «Союз Чорнобиль України» відкрив це зібрання . Присутніми також були міський голова Олександр Грицаєнко,  секретар міської ради Іван Карпець, заступник начальника-начальник відділу пенсійного забезпечення управління Пенсійного Фонду України у м. Лубнах Тамара Соломаха, завідувач юридичним сектором управління Пенсійного фонду України у  м. Лубнах Олена Мірошниченко, начальник управління праці та соціального захисту населення Віра Корнієнко, головний лікар обласного госпіталю інвалідів Великої Вітчизняної війни Віктор Кравецький та заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Олександр Сиченко.

Сторінка 319 з 367

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua