1 жовтня - День людей похилого віку

За Міжнародною класифікацією особою похилого віку вважається той, хто досяг 65-річного віку. Таких у світі на даний час — 629 млн., тобто кожна 10-та людина на Землі.

Це — люди, у яких найбільшим багатством є досвід, знання, уміння, мудрість.

Вони є останніми носіями класичної культури на межі ХІХ-ХХ віків, того часу, в якому найвище були честь, дисципліна, толерантність — духовні якості,  дякуючи яким вони достойно пройшли через усі страхи тоталітаризму, голодомору, репресій і війн.

Ось уже понад десятиліття у перший жовтневий день увага всього прогресивного людства прикута до проблем старшого покоління. Лубенці теж вшановували  людей похилого віку.

На черговій апаратній нараді 3 жовтня

Чергову апаратну нараду, що відбулася 3 жовтня у міськвиконкомі провів перший заступник міського голови Григорій Величко.

Він представив учасникам наради начальника Пенсійного фонду України в Лубнах та Лубенському районі Ганну Шматко, яка відповіла на численні запитання присутніх, щодо змін до пенсійного законодавства.

День національної гордості

Робота учительського колективу Лубенської ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 направлена на виховання в учнів патріотичних почуттів, розуміння себе як українця.

Вже вчетверте з ініціативи органів учнівського самоврядування нашої школи проходить конкурсне свято День національної гордості. Його мета - виховання в учнів почуття гордості за славне минуле українського народу, за національну символіку держави, почуття національної самосвідомості та громадської активності.

Пройди свій тест…

29 вересня 2011 року в м. Лубнах вперше відбулася акція  «Пройди свій тест», яка стала безпрецедентною. Організаторами акції виступили Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ», Полтавський обласний благодійний фонд «Громадське Здоров’я» і відділ у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради. У ній взяли участь студенти Лубенського лісотехнічного коледжу, Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА, Лубенського медичного училища. Експрес-діагностику на ВІЛ-СНІД пройшло 78 молодих лубенців.

Святкують освітяни

Місто Лубни вважають другою освітянською столицею Полтавщини. Ця думка прозвучала на урочистостях з нагоди Дня працівників освіти, що відбулися 29 вересня у кінотеатрі «Київська Русь».  Високе визнання освітянської сфери педагоги міста здобувають щоденною працею. Вони можуть похвалитися чудовим результатом і достойною оцінкою роботи.

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Чергове засідання виконавчого комітету пройшло 29 вересня за участю 11 членів виконкому. Вів засідання міський голова Олександр Грицаєнко. Загалом розглянуто 27 питань  порядку денного.

Майстер-клас лубенських художників

Нещодавно в галереї образотворчого мистецтва  відбувся незвичайний захід – лубенські художники Василь Лапушкін та Ольга Таран провели майстер-клас, під час проведення якого вони поділились секретами творчого процесу створення картин в техніках живопису й акварелі.

Першість міста з техніки пішоходного туризму

27 та 28 вересня гамірно й весело було в парку Центральному. Тут відбувалися змагання першості міста з техніки пішоходного туризму серед учнівської молоді, присвячені Міжнародному дню туризма.

Засідання круглого столу присвячене Дню усиновлення

 Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна й складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами і обов’язково надбаннями-і дитини, і дорослого…Інколи здається, що важко пройти інстанції, зібрати документи. З нетерпінням очікуєш завершення усіх процедур, щоб скоріше забрати омріяних донечку або сина додому. Кожного дня все більше й більше лубенців відкривають свої серця й двері домівок для дітей, які за різних обставин життя втратили рідних батьків.

27 вересня службою у справах дітей було проведено засідання круглого столу, «Кожна дитина повинна мати сім’ю: влада і громада об’єднують зусилля» присвячене Дню усиновлення.

Звітні збори ради мікрорайону № 1

Саме завдяки активності громади можна домогтися покращення якості життя в нашому місті. Такою є головна думка звітних зборів ради мікрорайону №1, що відбулися 27 вересня. В їх роботі взяли участь голови вуличних та будинкових комітетів, активісти громадських організацій, депутати міської ради, керівники комунальних підприємств, служб та відділів.

Подорож активістів мікрорайону

Мгарський Спасо-Преображенський монастир - це справжня духовна перлина Лубенщини, що знаходиться на відстані 6 кілометрів від Лубен і велично підіймається над тихоплинною й живописною рікою Сулою. Залишаючи щоденну метушню буднів, сюди ідуть  люди. Чудова природа, благодатна тишина, мир духовності пронизують душу кожного, наповнюючи її радістю, якої нам так часто не вистачає.

Сторінка 319 з 371

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua