Засідання комісії з надання матеріальної допомоги

14 липня під головуванням керуючого справами міськвиконкому Валерія Даценка відбулося засідання комісії з надання матеріальної допомоги. На її розгляд потрапило 17 заяв.

Веселились діти мікрорайону № 7

12 липня в мікрорайоні №7,  на Василенковому полі, було проведено розважальну програму для дітей. Її підготували Лубенський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та волонтерський загін "Ми за здорове майбутнє".

Ігротеки для малечі

Весело було дітворі на святі, яке проводилось на території мікрорайону №2. Радою мікрорайону спільно з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та волонтерським загоном "Ми за здорове майбутнє" проводилася ігротека. Діти з задоволенням брали участь у різноманітних іграх, конкурсах, вікторинах та  раділи подарункам, які підготувала для них рада мікрорайону №2 та  Спілка жінок за майбутнє дітей.

Людина, яка творить добро

 

"Душа не вміє рахувать літа,

Вона життя завзято й палко любить,

Тим більше, що є зміст і є мета,

Творить добро на щастя й радість людям"

 

Ці рядки з упевненістю можна адресувати громадському активісту мікрорайону №1, голові вуличного комітету вулиць А.Керн, С.Наливайка, Володарського, члену жіночої та ветеранської ради мікрорайону - Гончаренко Тамарі Владиславівні.

На апаратній нараді 11 липня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 11 липня під головуванням Олександра Грицаєнка, планово заслуховувалося питання роботи Державної інспекції з контролю за цінами. Про це доповідала  головний інспектор по цінам  у м. Лубнах Олена Гордієнко. Вона повідомила, що інспекція проводить моніторинг цін у регіоні, здійснює перевірку правильності формування та застосування цін на товари та послуги, що визначаються державою.

Свято у мікрорайоні №5

Своєрідним святом для дітей мікрорайону №5 стала ігротека, проведена 8 липня Центром соціальних служб для дітей сім’ї, дітей та молоді. В програмі  були розваги та конкурси як для дітей-підлітків, так і для наймолодших дошкільнят.

Оздоровча кампанія «Літо – 2011» триває…

Питання літнього відпочинку та оздоровлення дітей перебуває на постійному контролі у керівництва міста. Ним опікується особисто міський голова Олександр Грицаєнко. А відділом у справах сім’ї та молоді проводиться планомірна та послідовна робота щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій  влітку 2011 року.

Візит делегації Лубен до Ізмаїлу

Ще з 1994 року Лубенська міська рада підтримує дружні шефські зв’язки з кораблем "Лубни" Ізмаїльського загону морської охорони. Тож запрошення керівництва загону взяти участь у святкуванні Дня військово-морських сил збройних сил України та 9-ї річниці створення Ізмаїльського загону морської охорони було з вдячністю прийняте.

Новий вигляд старих зупинок

1 липня, до Дня архітектора, у місті стартував експериментальний проект по відновленню старих зупинок. Його ініціатором виступив головний архітектор Лубен Андрій Шмонденко.

Свято Івана Купала в мікрорайонах міста


Незважаючи на дощову погоду, на свято Івана Купала зібралось близько 200 жителів мікрорайону №6.

Із задоволенням слухали присутні пісні у виконанні гурту "Калина", під акомпанемент відомого композитора Олександра Житинського. Лунали пісні у виконанні юних талантів: Даші Медведєвої та багатьох інших. Гарно розповідали віршики найменші учасники свята: Влада Гаркуша, Ліза Жабінська та інші малята. Діти з задоволенням брали участь у конкурсах та розвагах. Також на святі прозвучали пісні Олега Приймака у виконанні автора.

Свято Івана Купала лубенців дощем не скупало

Свято Івана Купала лубенців дощем не скупало. Справді, є щось магічне в цьому обряді й дійстві, якщо навіть природа дозволила нашим краянам вповні насолодитися одним з найулюбленіших свят.

Барвисте і яскраве свято Івана Купала щороку збирає лубенців на масове народне гуляння. 6 червня на центральному міському пляжі охочих посвяткувати і разом з тим відчути чари купальської ночі було чимало. Серед святкуючих багато  молоді й людей поважнішого віку.

Сторінка 320 з 361

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua