Подяка лубенцям за активну громадську діяльність

    13 вересня на черговій нараді керівників міста у міській раді відзначено нагородами лубенців, які взяли участь у підготовці освітніх закладів міста до 2010-2011 навчального року.

    Міський голова Коряк Василь Васильович подякував за посильну допомогу у відновленні закладів освіти міста та вручив грамоти виконавчого комітету Лубенської міської ради.

Перемога у Болгарії

    З 22 по 29 серпня у місті Кранево у Болгарії відбувся міжнародний фестиваль-конкурс «Славянський венец». Вже п'ятий рік поспіль болгарське Причорномор’я радо зустрічає та об'єднує обдарованих виконавців, які представляють різні країни й культури. У цьому році сюди прибули делегати із Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Якутії, Естонії та ін. Серед колективів, які представляли Україну, був і Зразковий колектив естрадного танцю «Глорія»  (керівник Тетяна Супрун), що працює при Лубенському міському будинку культури.

Лубенська школа №1 - переможець Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу

    За підсумками Всеукраїнського громадського огляду-конкурсу стану умов і охорони праці в установах, закладах, підприємствах та організаціях Міністерства освіти і науки України визнано переможцем та нагороджено грошовою премією у розмірі 3 тисячі гривень і дипломом II-го ступеня колектив загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 м.Лубни Полтавської області.

Конкурс на кращу садибу, установу, багатоповерховий будинок

            Днями прийнято розпорядження міського голови про проведення міського конкурсу з нагоди Дня міста на визначення кращих серед приватних садиб, установ (підприємств), багатоповерхових будинків.

1 вересня у школах Лубен

      Дорогі лубенці! Вас щиро вітає із Днем знань та святом Першого дзвоника міський голова Коряк Василь Васильович.

      День знань – свято для кожного із нас особливе. Дорослі, згадуючи свої шкільні роки, поспішають у рідні школи, щоб ще раз пережити хвилюючі миті дитячого свята. Учні - гарні та радісні, після літнього відпочинку, з цікавістю помічають як змінилися та подорослішали їх однокласники та оновилися міські школи. 

Лубенські освітні заклади напередодні 1 вересня

    Управлiнням освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради проведена перевiрка стану готовності закладiв освiти до 2010/2011 навчального року та роботи в осiнньо-зимовий перiод. Комiсiя засвiдчила, що вci загальноосвiтнi, дошкiльнi та позашкiльнi навчальнi заклади готові до роботи у новому навчальному роцi.

Серпнева педагогічна конференція освітян Лубен

    27 серпня у приміщенні загальноосвітньої школи №1 відбулася педагогічна конференція освітян міста. Тема конференції: підсумки проведеної роботи, готовність закладів освіти до нового навчального року та визначення завдань на 2010/2011 навчальний рік.

День Державного Прапора України в Лубнах

    23 серпня біля приміщення міської ради відбулося урочисте підняття Державного Прапора України. Національна символіка є невід’ємною ознакою незалежності будь-якої держави. Кожен народ має, цінує і оберігає свої державні символи: прапор, герб, державний гімн.

Інформує Головне управління статистики у Полтавській області

19.08.2010           01-1550/09/1-23/602

Прес-випуск

Основні показники соціально-економічного розвитку м.Лубен
за січень–липень 2010 року

Призначення житлових субсидій - суть змін

Особливо спекотним місяцем, на додаток до температурних рекордів, серпень став для працівників Міністерства праці та соціальної політики, регіональних відділень соціального захисту та Пенсійного фонду. Бо саме зараз, незважаючи на сезон відпусток, Урядом розпочато программу з оформлення житлових субсидій з метою захисту широких верств населення від наслідків підвищення ціни на газ та житлово-комунальні тарифи.

Якісну, цілющу воду - лубенцям

ПЕРШІ КРОКИ

Здається, про підприємство «Лубни-водоканал» у пресі й на мітингах сказано стільки, що кожному мешканцю міста відомі найдрібніші деталі розвитку подій. Багато сказано й про те, як нині, після всіх штормів і реорганізацій, воно працює. Але окремі люди продовжують здіймати колотнечу.

Гірше чи таки краще нині налагоджено виробничий процес у КП «Лубни-водоканал» і яка психологічна атмосфера серед праців­ни­ків?

Сторінка 320 з 326

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua