Проводжали зиму в мікрорайоні №4

25 лютого мешканці мікрорайону №4 (а саме 3-го провулку вулиці Північно-Кільцевої) зустрічали весну. Весело й гамірно було цього дня на вулиці, хоч погода й не дуже радувала.

Масляну святкували, зиму проводжали!

Кілька років поспіль свято проводів зими, зустрічі весни, знана й улюблена усіма Масляна, все ширше відзначається на Лубенщині, збираючи місцевих мешканців та гостей краю на всенародні гуляння з танцями, співами, іграми, різноманітними розвагами та смачними стравами, на першому місці серед яких млинці . Тож, 26 лютого в Лубнах відроджували традиції, відпочивали й веселилися.

На черговій апаратній нараді 27 лютого

На черговій апаратній нараді, що відбулася 27 лютого під головуванням Олександра Грицаєнка,  про результати комплексної перевірки реалізації заходів державної політики у сфері цивільного захисту, запобігання надзвичайним ситуаціям, готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в м. Лубни доповідав  начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету Лубенської міської ради Андрій Осацький.

Захистимо дитину - захистимо націю


Міжнародний центр розвитку і лідерства - громадська організація, діяльність якої спрямована на запровадження найкращого досвіду та найвищих стандартів роботи з захисту дітей в Україні, розпочав в Лубнах серію тренінгів по програмі "Робота з дітьми з урахуванням наслідків травми". 24- 25 лютого на території дитячого соціально-реабілітаційного центру «Надія» Полтавської обласної благодійної організації «Спілка Самаритян» відбулися перші тренінг із цілої серії подібних заходів.

Урочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни

Ветеранів Великої Вітчизняної війни, збройних сил, воїнів -інтернаціоналістів та всіх захисників Вітчизни вітали 23 лютого на урочистостях з нагоди свята, що відбулися в  залі дитячої музичної школи.

В Лубнах відбулася зустріч з представниками Корпусу Миру США в Україні

22 лютого в Лубнах відбулась робоча зустріч з представником  Корпусу Миру США в Україні, директором Проекту розвитку громад Маратом Кюрчевським.

У рамках програми візиту в приміщенні Лубенської районної бібліотеки ім. В. Малика велася розмова з громадськими організаціями, представниками відділу в справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради та працівниками бібліотечної справи.

Молодь пам’ятає і попереджає: СНІД – це небезпечно !

Протягом  лютого цього року Полтавською обласною молодіжною громадською організацією «Твій Світ» спільно з відділом у справах сім’ї та молоді виконавчого комітету Лубенської міської ради та в партнерстві з Лубенською спеціалізованою школою № 6  було проведено тренінги з первинної профілактики ВІЛ/СНІД серед молоді міста. 

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

22 лютого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Лубенської міської ради. До порядку денного було включено 25 питань.

Наші перемоги в "Музичному калейдоскопі"

19 лютого  у  Полтаві, в залі музичного училища, відбувся обласний конкурс виконавської майстерності художніх колективів учнів музичних шкіл та конкурс   з академічного та народного співу.

В територіальному центрі вшанували захисників Вітчизни

22 лютого в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Лубенської міської ради урочисто відзначили День захисника Вітчизни.

На рибальських змаганнях

На озері біля села Засулля під Лубнами пройшов відкритий особисто-командний чемпіонат міста з зимової рибної ловлі на мормишку на призи Лубенської міської громадської організації «Товариство любителів рибалки» та в залік міської організації ВФСТ «Україна».

Сторінка 320 з 389

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua