Урочистий мітинг біля пам’ятника Тарасові Шевченку

Свободу й незалежність нашій державі передрік великий син українського народу Тарас Шевченко. Тож саме біля його пам’ятника зібралися 23 серпня керівництво міста на чолі з міським головою Олександром Грицаєнком, представники політичних партій, громадських організацій, вчителі та учні шкіл, мешканці міста на урочистий мітинг з нагоди 20-ї річниці Незалежності України.

Лубни святкують День державного прапора

23 серпня наша країна святкувала День прапора - найбільшої святині будь-якої держави.

З цієї нагоди біля приміщення міської ради відбувся урочистий мітинг та підняття прапора. З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова Олександр Грицаєнко. Він наголосив, що тільки цінуючи та поважаючи символи держави можна домогтися її величі та визнання у світовому співтоваристві. Символічно, що у почесній варті біля прапора стоять поруч ветерани та учні.

Молодіжна рада святкувала новосілля

22 серпня відбулося урочисте відкриття приміщення Молодіжної ради міста при Лубенській міській раді. Відреставрована класна кімната, яку надала молоді дирекція ЗОШ № 10, радо зустрічала гостей, що завітали привітати молодих людей.

По рідному краю - з любов’ю

На виконання загальноміських заходів, присвячених 20-й річниці Незалежності України, 22 серпня 2011 року  службою у справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради проведено екскурсію до Лубенського Мгарського Спасо-Преображенського монастиря, Кургану Скорботи та спортивно-оздоровчий похід для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Метою заходу було ознайомлення підлітків з історичними та культурними пам’ятками нашого Посульського краю.

"І знову свято на нашій вулиці"

"І знову свято на нашій вулиці", - такими словами розпочала святковий захід на вулиці Анни Керн секретар мікрорайону №1 Наталія Сухонос.

На початку літа на цій вулиці вже проводили свято, яким розпочали сезон дитячих літніх канікул. Цього разу святкували напередодні Дня Незалежності нашої країни, за кілька днів до початку нового навчального року.

Нова виставка в галереї образотворчого мистецтва

Лубенські художники привітали рідну державу з Днем Незалежності, облаштувавши виставку власних творів у галереї образотворчого мистецтва. Зустрітися з митцями особисто та ближче познайомитися з їхньою творчістю лубенці мали змогу 22 серпня на урочистому відкритті виставки.

Новосілля в переддень свята

Готуючись до 20-ї річниці Незалежності України, наше місто набувало нових кольорів, прибиралося, будувалося, готувало сюрпризи своїм мешканцям. І ось 22 серпня у відремонтованому та обладнаному приміщенні відчинили свої двері два заклади: Територіальний центр соціального обслуговування населення (надання соціальних послуг) та Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Скажемо спорту - ТАК!

Завжди приємно, коли молодь прагне  активно й змістовно проводити дозвілля. Саме так, як у мікрорайоні №6. Тут, за підтримки секретаря мікрорайону, депутата міської ради Катерини Скуратовської,  молоді активісти провели благоустрій території та облаштували волейбольний майданчик.

Лубенські парки зустрічають гостей

У суботу, 20 серпня, лубенці та гості нашого міста мали змогу переглянути чудову дитячу концертно-розважальну програму "Щасливе дитинство в країні моїй", присвячену 20-й річниці незалежності України.

Своєю творчістю радували присутніх юні співаки та танцюристи. А в Дитячому парку розважальну програму для малечі проводили спеціалісти відділу у справах сім’ї та молоді разом з волонтерами.

На черговій апаратній нараді 22 серпня

На початку чергової апаратної наради 22 серпня міський голова Олександр Грицаєнко вручив подяки учасникам конкурсу "Мій край, як рай", який до 20-ї річниці Незалежності оголошувала редакція  міськрайонного радіомовлення. Активну участь у ньому взяли пошуковий загін "Олімп" ЗОШ №7 та Тетяна Щербановська й  Наталія Гутовська, учениці ЗОШ №10.

Друге життя дитячого відділення

19 серпня 2011 року медики Лубен, певно, сприйматимуть як другий день народження дитячого відділення ЦМЛ, адже саме в цей день відбулося урочисте відкриття відремонтованого першого поверху. Як підкреслив головний лікар ЦМЛ Сергій Наталенко, введено в експлуатацію цілий  комплекс дитячого відділення. Доречно наголосити, що роботи виконані швидко та якісно. Лише два місяці знадобилося спеціалістам ЛК ЖЕУ, щоб довести справу до кінця. А переймався проблемами й контролював цей процес перший заступник міського голови Григорій Величко. Значні суми коштів виділено з міського бюджету, хоча додаткове фінансування медичної галузі завжди знаходить підтримку у депутатів, - наголошував секретар міської ради Іван Карпець.

Сторінка 320 з 366

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua