"А ярмарок гуляє..."

З нагоди 1023-ї річниці заснування міста та 68-ї річниці визволення його від фашистських загарбників 18 вересня від площі Ярмаркової до ЗАТ «Надія» відбувся святковий ярмарок та виставка-продаж товарів місцевих товаровиробників, який розпочався з 7 години і продовжувався до 14.

«Не боги горшки ліплять»

«Не боги горшки ліплять», - міркувало багато лубенців, які на День міста завітали на майстер-клас до викладача художньої школи Сергія Моравського.

Лубенський центр реабілітації дітей-інвалідів розпочав свою роботу

Нещодавно створений Лубенський центр реабілітації дітей-інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради розпочав свою роботу, прийнявши на реабілітацію перших дітей.

Засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з питань правової освіти

Правовій освіті лубенців приділяють багато уваги. Про це говорили 20 вересня на засіданні міжвідомчої координаційно-методичної ради.  Її головою  при Лубенській міській раді є керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко.

17 вересня в мікрорайонах міста

17 вересня в усіх мікрорайонах міста  відбулися мітинги присвячені дню визволення Лубен від німецько-фашистських загарбників.

У пошуках скарбів

16 вересня 2011 року в дитячому парку ім. Донченка відбулася квест-гра «Місто скарбів». Учасниками масштабного проекту стали учні сьомих класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Тематика гри, конкурси, завдання ґрунтувалися на легендах по рідне місто, відомостях про історичне минуле та сьогодення. Три команди школярів (синіх – ЗОШ № 1, 2, 3, жовтих – спеціалізована школа № 6, ЗОШ № 10, 7 та  червоних – ЗОШ № 4, 8, НВК № 9) у вигляді поетапного конкурсного марафону змагалися за частини карти «Міста скарбів».

«За чисте майбутнє!»

 Бажання зробити наше місто чистим та ошатним може підштовхнути до активності самих громадян. Таким поштовхом можна вважати екологічну акцію «Ми за чисте майбутнє!»,  що відбулася в нашому місті 14 вересня.

Лубни святкові

«А ярмарок гуляє. І чого вже тут немає…». Так співалося у відомій пісні й насправді відбувалося в Лубнах  18 вересня. З самого ранку вулиця Радянська від площі Ярмаркової до  вул. Григора Тютюнника вирувала й була переповнена людьми.

Професійне свято лісівників Полтавщини

17 вересня гостинно відчинив двері для поважних гостей лісотехнічний коледж  –кращих лісівників України, які прибули до нас з усіх куточків Полтавської області з нагоди професійного свята – «Дня працівника лісу».

Моє чарівне місто

Таку назву мав конкурс дитячого малюнка на асфальті, який проходив у  парку ім. О. Донченка 17 вересня в рамках заходів присвячених Дню міста. Ще зранку алея парку наповнилася юними митцями. З піднесеним настроєм діти розповідали про тему свого малюнка. Яскраві дитячі роботи стали дарунком рідному місту.

Ігри та розваги для дітей

У центрі дитячого парку ім. О. Донченка з самого ранку 17 вересня було  гамірно та весело. Симпатична, енергійна Лялька (спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Тетяна Підпала)  запросила дітей до цікавої ігрової програми «Місто мрій».

Сторінка 320 з 371

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua