Візит на ТОВ "Алко-Трейдінг"

24 травня міський голова Олександр Грицаєнко та його перший заступник Григорій Величко побували на Лубенському підприємстві "Алко-Трейдінг", яке має 100-річний досвід виготовлення винної продукції.

Працює штаб з питань оздоровлення дітей

Немає нічого важливішого ніж здоров’я дітей. Цим принципом керується в роботі міська влада. Тому на засідання штабу з питань оздоровлення дітей, яке відбулося 24 травня під головуванням Олександра Грицаєнка, винесено цілий ряд важливих питань. Активну участь в роботі штабу взяли також перший заступник міського голови Григорій Величко та керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко.

На апаратній нараді 23 травня

З приємного повідомлення про чергову перемогу лубенців на Всеукраїнському рівні розпочав чергову апаратну нараду 23 травня міський голова Олександр Грицаєнко.

А здобули її цього разу юні лубенці - учні 1-А класу ЗОШ №7 (класовод Лілія Давиденко). Вони брали участь у Всеукраїнському конкурсі "Моральний вчинок", оголошеному Міністерством освіти і науки України. Тож 16 травня у Києві відбулося нагородження переможців. До речі, на конкурс надійшло 2033 роботи. А маленькі лубенці вибороли перемогу із 556 учасників їх вікової категорії.  На апаратній нараді Лілія Давиденко отримала привітання та подяку від міського голови. Знай наших!

«Лубни мають таланти»

В Лубнах за ініціативи відомої телекомпанії «СТБ», міського голови Олександра Грицаєнка і управління культури та мистецтв Лубенської міської ради пройшла благодійна акція під назвою «Лубни мають таланти», в якій було зареєстровано 78 учасників. Святкове дійство пройшло у концертному залі Лубенської музичної школи.

Вітання ювілярці

20 травня відзначила свій 90-літній ювілей ветеран Великої Вітчизняної війни, ветеран праці, лейтенант медичної служби, корінна лубенка і жителька мікрорайону №5 Віра Дмитрівна Орєшина.

Відбулася восьма сесія шостого скликання

20 травня відбулася чергова 8-ма сесія міської ради шостого скликання. Після жвавого обговорення в депутатських комісіях та на колегії до її порядку денного було внесено 33 питання. Із 40 обраних, у роботі  сесії взяло участь 34 депутати. Присутніми були керівники управлінь та служб виконавчого комітету,  велика кількість представників ЗМІ, громадяни міста.

«Без сім’ї нема щастя на землі»

 Сім'я — це джерело, водами якого живиться повноводна річка нашої держави.У сім'ї, образно кажучи, закладається коріння, з якого виростають потім і гілки, і квітки, і плоди. Ми не уявляємо свого життя без рідних людей, які завжди готові зігріти нас теплом,  ласкою і любов’ю. Материнська ніжна турбота, батькова вимогливість і сила, братова підтримка, бабусина доброта…

19 травня у Професійному ліцеї №12  працівниками  Лубенського МЦСССДМ за підтримки  управління  охорони здоров’я, було проведено просвітницький захід  до Міжнародного Дня   сім’ї «Сім’я- ключ до щастя».

"Майбутнє твориться сьогодні"

"Майбутнє твориться сьогодні". Таку назву мав захід, що відбувся 18 травня у залі кінотеатру "Київська Русь". І дійсно, присутні на ньому могли пересвідчитися, що наше майбутнє зовсім не безнадійне, адже в залі зібралося так багато творчої, обдарованої, талановитої молоді.

Засідання комісії з питань погашення заборгованості

18 травня відбулося  засідання комісії з  питань    забезпечення своєчасності сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій інших соціальних виплат та підвищення ефективності діяльності субєктів господарювання, яке  провів  перший  заступник  міського  голови  Григорій Величко .

На колегії міської ради

18 травня у рамках підготовки до чергової сесії відбулося засідання колегії міської ради. Крім членів колегії на ній були присутні керівники управлінь та відділів виконкому. Розглянуто порядок денний 8-ї сесії шостого скликання.

Завершується навчальний рік

Наближається до завершення навчальний рік.  Для закладів освіти це відповідальна пора - настав час державних підсумкових атестацій, контрольних робіт, а також святкових заходів, що проводяться  наприкінці навчального року. Обговоренню цих та інших питань була присвячена чергова нарада керівників закладів освіти.

Сторінка 321 з 354

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua