Триває підготовка до 8-ї сесії міської ради

Триває підготовка до 8-ї сесії міської ради. Протягом тижня напружено працюють депутатські комісії. Багато питань, винесених на розгляд депутатів, викликають жваве обговорення та суперечки. Проте, працюючи в комісіях, депутати прагнуть знаходити компромісні рішення. 17 травня відбулося засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів та з питань приватизації.

Хай буде чистою Сула


Безліч мудрих слів сказано, закликів проголошено про дотримання чистоти. Проте працівники міськвиконкому до справи наведення порядку долучаються не на словах. І ось 13 травня вони прибирали берег нашої Сули від Солдатського пляжу до Водокачки.

На черговій апаратній нараді 16 травня

Велика кількість святкових і вихідних днів минула і попереду багато буденної й клопіткої роботи. Так розпочав чергову апаратну нараду 16 травня міський голова Олександр Грицаєнко.

 На 20 травня запланована чергова 8-ма сесія міської ради. Тож найближчі дні необхідно попрацювати, щоб якісно підготувати всі питання, які будуть винесені на її розгляд, обговорити їх на депутатських комісіях. Так само ретельно має бути підготоване і засідання виконавчого комітету 25 травня. Олександр Грицаєнко наголосив, що вступив в силу Закон "Про доступ до публічної інформації" і рекомендував керівникам організувати роботу по його вивченню та безумовному виконанню.

Слава воїнам-інтернаціоналістам

Так склалося, що травень багатий на дати, в які ми вшановуємо людей з героїчним минулим. Ось і 15 травня біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам зібралися лубенці, щоб відзначити 23-тю річницю початку виводу з території Афганістану військ Радянської армії.

ТОВ "Валтекс-маркетинг-плюс" - надійне та стабільне

12 травня міський голова Олександр Грицаєнко побував з робочим візитом на підприємстві "Валтекс-маркетинг-плюс" – яке на сьогодні єдине в Україні, що спеціалізується на виробництві технічної повсті.

«Ми – різні, але ми - рівні»

Найдорожчий скарб у нашому житті, наша радість і наше майбутнє - це  діти. Саме тому святий обов’язок родини, школи, громадськості, органів влади - подбати про всебічний розвиток підростаючого покоління і дотримання прав дитинства. Але не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Саме такими дітьми опікуються міський та районний центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді ( керівники Тетяна Бондаренко  та  Ірина Харченко). Одним з напрямків їх роботи є організація спільних заходів, спрямованих на подолання соціальної ізольованості дітей з функціональними обмеженнями.

Інформаційно-просвітницький захід "Діти війни"


4 травня 2011 року, в рамках заходів з відзначення 66-тої річниці Великої Перемоги, на базі ЗОШ № 10 Лубенським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено інформаційно-просвітницький захід патріотичного спрямування «Діти війни». Він відбувся для неповнолітніх, що перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, відділенні кримінальної міліції у справах дітей Лубенського МВ.

Створено Громадську раду при Лубенській міській раді


11 травня рішенням установчих зборів при Лубенській міській раді була створена Громадська рада. Сталося це у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України №996 від 3 листопада 2010 р. і типового положення "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики".

Лубни грають в КВН

«Ми починаємо КВН…» словами із всім відомої пісні розпочалися ігри команд клубу веселих та найкмітливіших на Кубок міського голови. Вщент заповнена зала районного будинку культури бурхливими оплесками зустріла ведучого Олександра Іващенка, який запросив на сцену команди.

Збережемо пам’ять про героїв-визволителів


Майбутнє можливе тоді, коли зберігається пам’ять про минуле. Тож, напередодні Дня Перемоги  у місті було проведено щорічний огляд-конкурс музеїв, кімнат історичного профілю, що висвітлюють події Великої Вітчизняної війни, в якому взяли участь усі школи міста.

На черговій апаратній нараді 10 травня

Чергову апаратну нараду 10 травня провели міський голова Олександр Грицаєнко та його перший заступник Григорій Величко.

В першу чергу міський голова подякував усім за підготовку та проведення святкових заходів у місті. Він зазначив, що цього року відмічалася надзвичайно велика активність лубенців, а це, відповідно, вимагало і великого напруження від організаторів заходів. "Наступного року, - сказав Олександр Грицаєнко, - необхідно для ветеранів обладнати місця для сидіння перед трибуною, бо з кожним роком їм все важче стояти на мітинзі". Позитивну оцінку керівників отримала й виставка ретро-автомобілів, святковий концерт і салют.

Сторінка 322 з 354

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua