Звітно-виборча конференція Лубенської міської ради ветеранів

6 грудня, в залі кінотеатру "Київська Русь" відбулася звітно-виборча конференція  Лубенської міської  ради  ветеранів.  На неї зібралися делегати від  первинних осередків ветеранських організацій всіх мікрорайонів міста.   На зборах були присутніми голова обласної ветеранської організації Олексій Мельник та  керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко.

«Повір у себе»

До Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями Лубенським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням освіти виконавчого комітету у школах та дитячих садочках міста  був проведений фестиваль дитячої та юнацької творчості «Повір у себе». Його метою стало розкриття творчих здібностей дітей, вирішення проблеми їх самореалізації. Діти представляли свої роботи у номінаціях "Декоративно-прикладне" та "Образотворче мистецтво".

«Не дай СНІДу шанс!»

1грудня  Лубенські міський та районний центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради провели міськрайонну акцію до Всесвітнього Дня боротьби зі СНіДом «Не дай СНІДу шанс. Молодь Лубенщини проти СНІДу!». Мета цієї акції -  підвищення рівня поінформованості учнівської молоді про причини, наслідки вживання наркотиків, шляхи передачі ВІЛ-інфекції, негативні наслідки та засоби захисту від ВІЛ/СНІД для того, щоб свідомо ставитись не тільки до свого життя, а й до життя своїх товаришів та  однолітків.

Святкували ювілей

3 грудня святкував свій 90-й ювілей учасник бойових дій, інвалід Великої Вітчизняної війни Рак Микола Миколайович. Його прийшли привітати спеціаліст підрозділу по роботі з органами самоорганізації населення мікрорайону №4  Ірина Сененко, голова мікрорайону Ігор Онікієнко, депутати міської ради Сергій Піддубний та Ніна Жук  і голова первинної ветеранської організації  Ганна Михайленко.

На черговій апаратній нараді 5 грудня

На черговій апаратній нараді, що відбулася 5 грудня у міськвиконкомі під головуванням Олександра Грицаєнка планово розглядалося питання про роботу Лубенського міськрайонного управління юстиції.  Доповідав  начальник  цього управління Віталій Довженко.

На вулиці Гайдая стало чистіше

Кінець пізньої осені видався на диво теплим і сонячним. На вулицях ще досить помітні залишки опалого листя, хоч у місті активно ведеться прибирання територій. Особливо це стосується віддалених вулиць, таких як вулиця Гайдая, котру вирішили впорядкувати спільними зусиллями представники КПф "Ритуал-сервіс", ПП "Лубникомунтранс", КПф "Конвалія", ДП "Лісгоспзаг" і, звичайно, жителі самої вулиці.

Тематичне зібрання з нагоди Міжнародного дня інвалідів

30 листопада працівники Лубенського УВП УТОС зібралися на тематичне зібрання з нагоди Міжнародного дня інвалідів. На нього завітали секретар міської ради Іван Карпець, представники управління праці й соціального захисту населення та Пенсійного фонду України в Лубнах та Лубенському районі.

Мій подарунок місту

В останній день осені, 30 листопада, вперше в Лубнах за ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді відбувся ярмарок громадських організацій «Мій подарунок місту».

Працює Центр реабілітації дітей-інвалідів

У вересні  розпочав свою роботу новий соціальний заклад нашого міста – Лубенський центр реабілітації дітей-інвалідів.

Зараз в Центрі знаходиться на обслуговуванні 30 маленьких лубенців, які з задоволенням його відвідують. Заклад розпочав співпрацювати з іншими районами. З Лохвицького та Хорольського районів, вже пройшли реабілітацію  28 дітей . Налагоджена співпраця з Гребінківським, Оржицьким, Лубенським, Чорнухинським районами.

З Днем народження, ювіляре!

У неділю, 27 листопада, свій ювілей відзначив голова громадської організації "Захист дітей війни" Грицай Іван Іванович.

Наводимо лад у мікрорайоні № 8

19 листопада стояла чудова осіння погода. Цим і скористалися мешканці мікрорайону №8, і зібралися, як кажуть у народі "греблю гатить". Адже вона вже давно потребує ремонту.  Підготуватися до цієї роботи допоміг депутат міської ради Юрій Чеверда. Він завіз землю й відходи асфальту.

Сторінка 323 з 382

You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua