Зустріч мера Лубен з художниками міста

26 січня міський голова Олександр Грицаєнко провів нараду з художниками, на якій обговорені питання загальноміський характеру. Зустріч пройшла досить продуктивно і в результаті художники запропонували власне бачення зовнішнього оформлення міста, а також естетичного виховання лубенців.

На рибальських зимових змаганнях

ловись, рибко!

На озері поблизу села Засулля вперше на Лубенщині пройшов особистий чемпіонат Лубен зі спортивної зимової рибної ловлі, який з нетерпінням і цікавістю чекали рибалки-аматори.

„Студентська зірка-2011“

25 січня, за підтримки міського голови Олександра Грицаєнка, відбувся міський конкурс студентських талантів „Студентська зірка-2011“. Захід організований і проведений відділом у справах сім’ї та молоді, який очолює Світлана Скиба та управлінням культури і мистецтв, начальник Юрій Литовченко.

Щорічна премія ім.В.Малика. Журі визначає переможців.

25 січня відбулось перше організаційне засідання журі по присудженню літературно-мистецької премії ім. Володимира Малика, яке провів голова журі, керуючий справами міськвиконкому Валерій Даценко.

Олександр Міщенко. «Життя у слові».

24 січня у міській бібліотеці для дорослих відбулася літературна година «Життя у слові», з нагоди відзначення ювілейного дня народження Олександра Міщенка - поета, прозаїка, члена Національної спілки письменників і національної спілки журналістів України, Полтавської спілки літераторів, голови літературного об’єднання ім.О.Донченка, лауреата численних премій. На зустріч завітали студенти фінансово-економічного коледжу ПДАА.

КВН - найкраща команда "СЛЕМ"

«О, накінець настав той час, коли ми раді бачить вас!» - саме такими словами розпочали свій виступ на цьогорічному міському огляді-конкурсі команд КВН учні Лубенської спеціалізованої школи №6.

День соборності України – символ національного єднання

21 січня 2011 року в Лубенській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №6 учителі історії Микола Шевченко, Ірина Яковенко, Наталія Абрамова провели круглий стіл на тему «День соборності України – символ національного єднання». Захід проходив у приміщенні Ресурсного інформаційного методичного центру школи, де були оформлені книжкові виставки, тематичні газети.

Із наради у міського голови

24 січня апаратну нараду з керівниками міських управлінь, відділів та служб провів міський голова Олександр Грицаєнко.

Оновлюються лубенські школи

В Лубенській загальноосвітній школі І-Ш ступенів № 2 завершилося оформлення навчальних кабінетів за європейськими стандартами.  За участю міського голови Олександра Грицаєнко відбулося відкриття новоствореного кабінету фізики.

Відзначення Дня Соборності в Лубнах

21 січня у місті Лубни відбувся урочистий мітинг з нагоди Дня Соборності України. Біля пам’ятника Древньоруському воїну – захиснику Київської Русі, який у нашому місті вважається символом об’єднання слов’ян зібралися лубенці, які свято бережуть наші державницькі традиції. У мітингу взяли участь представники міської влади на чолі з мером Лубен Олександром Грицаєнком,

Акція „Молодь єднає Україну“

21 січня відділом у справах сім’ї та молоді міськвиконкому спільно з лідерами учнівського та студентського самоврядування проведено акцію „Молодь єднає Україну!“.

Сторінка 323 з 336

Головна

НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Наші ЗМІ

Наші друзі

Молодіжні сайти

ПОГОДА

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
You are here: Головна

Наша адреса: вул. Ярослава Мудрого, 33, м. Лубни, Полтавська обл., Україна, 37500,  e-mail: mvk@lubnyrada.gov.ua